Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38473848384938503851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gunler isaretli degildir 😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar son guncelleme sonrasi telefonun sesi kisildimi varmo.oyle bir sey ?

• m2avm M kullanıcısına yanıt
    Yapılacaklar yada notlar gibi programlar yapar bu dediğinizi. Öyle bi Pro yüklü mü bi bak

• S7 Edge Ghost Screen sorunuyla ilgili serviste nasıl bir yol izleyebiliriz arkadaşlar? 13.5 aylık telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

arkadaslar son guncelleme sonrasi telefonun sesi kisildimi varmo.oyle bir sey ?

ben de en üst ses seviyesinde sanki hoparlör açık.

şaka değil ciddiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaanu74

Arkadaşlar selam s7 Edge serisini kullanıyorum. Home butonu basma açısına göre algılamamaya başladı. Home butonunun soluna basarsanız algılamıyor illa sağdan ya da tam ortadan basmak gerekiyor. Telefon alalı daha 4-5 ay oldu.

Servise versem kullanıcı hatası vs. derler mi?
    Bu sorunu yaşayan var mı?

1.5 yıldır bu cihazı kullanıyorum 3 ayda 4 ayda bir parmak izini kalibre ediyorum mükemmel çalışıyor. Parmak izlerini sıfırla telefonun tuş bölümünü temiz bi alanda tekrar tanıt.

• Hocam denedim olmadı. Yalnız ara ara kayboluyor geliyor geri. Telefonu yeniden başlatıncada kayboluyor lakin sonra yine geliyor. Uygulamalardan nasıl sıfırlayacagım.

• Gecmis sayfalarda gboard klavye tavsiye eden arkadaslardan sonra uygulamayi kurdum gorunumden baya da memnun kaldim tesekkur ediyorum ama cozemedigim birkac sikinti var otamatik duzeltme kelime onerisi kaydirarak yazma her sey ayarlarda aktif olmasina ragmen klavye acildiginda bombos ne duzeltme var ne kelime onerisi ne de kaydirarak yazma aktif ne gibi bir sikinti olabilir acaba ozellikleri tek tek actim kapattim izinleri verdim gene de olmadi.

3. Part bi yazilim yuklu mu telefonda hatirlatma not alma ya da ajanda ile alakali??

• khan143 kullanıcısına yanıt
    Dillerden ingilizceyi seçince butun özellikler çalısıyor ing olark ömerileri gösteriyor türkçeye geçince her şey iptal sanki türkçe dil paketi filan yüklenmeli :(

Ayarlar > Uygulamalar Saate e gir altta kayıt yeri var ona basıp verileri ve ön belleği sil de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son guncellemeden sonra bazen instagram uygulamasında dokunmatik algilamiyor , bir de sürekli çökmeye başladı. Aynı sorunlarla karşılaşan biri var mı?

• OnlyJ kullanıcısına yanıt
    Instagram bende de ara ara kendini kapatıyor. Diğer uygulamalarda problem yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnstagram bende de sıkıntılı durumda.

• Beyler note 4 ten s7 edge ye geçis yapmalı mıyım? Değer mi sizce

• Jimmy Vulmer kullanıcısına yanıt
    bence s8 gecmelısın s7 edge yerıne kesınlıkle daha guncel .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

arkadaslar son guncelleme sonrasi telefonun sesi kisildimi varmo.oyle bir sey ?

ben de en üst ses seviyesinde sanki hoparlör açık.

şaka değil ciddiyim.

merhaba ben üstündeki hoparlör den müzik vs dinlerken yada youtubeden vs video izlerken hoparlörden gelen sesi sormuştum arama sesini değil ama onuda öğrenmiş olduk =9
  • http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV0000079GT2?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=EAIaIQobChMIw7DI8ILu1wIVhRobCh1DvAi9EAQYAiABEgKWuvD_BwE

1819 TL samsung S7 ithalatci garantili..kullanan varmi tavsiye ederimisiniz.. TR garantili 2339 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy Vulmer

Beyler note 4 ten s7 edge ye geçis yapmalı mıyım? Değer mi sizce

Note 2 eski kullanıcısı olarak söylüyorum; kalem alışkanlığınız varsa 2-3 ay zorluk çekersiniz ama sonra alışırsınız.

İthalatçı garantili Note 8'ler 3.500 - 3.600. - TL'ye bulunabiliyor. İki yıllık bir model alana kadar bundan sonra sizi 4-5 sene götürecek kalemli bir telefon daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 3 Aralık 2017; 18:25:7 >
  • khan143 kullanıcısına yanıt
    ayarlardan dillerden hem Türkçe(Q) hem de Türkçe (qwerty) yi aktif edin o zaman alacaksınız önerileri.
  • 
Sayfa: önceki 38473848384938503851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.