Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38493850385138523853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matea3535

Gece şarj yemiyor fakat oyunlarda çok şarj yemeye başladı son güncelleme ile gece %1 yada %2 yiyiyor ama oyunlarda çok gidiyor son güncellemeden sonra telefonu fabrika ayarlarına döndürmek istemedim belkide fabrika ayarlarına dönsem oyunlarda da az yiyebilir ama uğraşmak istemedim.

Oyunlari hd oyna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahoretti kullanıcısına yanıt
    Hattiniz nedir acaba?

• Hayirli aksamlar dostlar bir konu actim ama burdan da sizlere danismak isterim.

Çift hatli telefonlar,tek hatli versiyonlarina gore daha yuksek sar degerleriyle bilinir. Bu durum icin emin olmamakla birlikte diğer hattin kullanilmama durumunda dahi baz istasyonuyla iletişim kurdugu gibi seyler soyleniyordu.

Fakat Samsung S7 ve S7 Edge'in cift hatli versiyonlari,tek hatli versiyonuna gore epey dusuk sar degerine sahip.

Sizce bu mumkunmudur yoksa sitelerin yanlis bilgisi midir?

Linklerin ozeti Sar degerleri:

S7 Tek Hat SM-G930 F ----- Baş : 0,406 Vucut : 1,480

S7 Çift Hat SM-G930 FD --- Baş : 0,406 Vucut : 0,621

S7 Edge Tek Hat SM-G935 F ---- Baş : 0,264 Vucut : 1,430

S7 Edge Çift Hat SM-G935 FD --- Baş: 0,264. Vucut: 0,507

Goruldugu gibi ayni modellerde baş degerleri ayniyken tek hatli olanlar da vucut sar degeri daha fazla.

Ancak en asagidaki linkteki bilgilerde s7 nin sar degeri icinde epey farkli veri var.

Bu konu hakkinda yardimci olurmusunuz cift hatli s7 serisi gercekten daha az sar degerine mi sahiptir?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/37056-59306/samsung-galaxy-s7_samsung-galaxy-s7-duos/

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/37059-56694/samsung-galaxy-s7-edge_samsung-galaxy-s7-edge-duos/

https://www.devicespecifications.com/en/model/63063a47

• Arkadaşlar s7 edge telefonum örnegin mynet haberde flash haber çıkıyor sabah bana 2 saat sonra bildirimi geliyor. İnstagramda aynı biri resmimi begeniyor bildirim gelmiyor uygulamaya girip bakıyorum begeneni görüyorum sonra 2 saat sonra önceki instagram bildirimi geliyor. yeni güncelleme yaptım ve sıfırlama yaptım ayrıca googleplay dan dosya indiriyorum %100 oluyor kurulum aşamasında öyle bekliyor ya 5-10 dk sonra bildirim geliyor kuruldu diye yada restart yapınca kuruyor uygulamayı nasıl yol almalıyım.
  • Dual sim olan versiyonu arasında ne fark var arkadaşlar? Acil cevap verecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar,S7 Edge telefonumu 11.11.2017 günü ekranda pembe çizgi oluşmasından dolayı servise vermiştim,ilk olarak 12.11.2017 günü şöyle bir mesaj aldım ''Samsung SM-G935FZSATUR ürünün AKGÜVEN SOGUTMA(MERSİN)deki işlemi tamamlanmıştır.İlgili servisten ürününüzü teslim alabilirsiniz.''Bu mesajın ardından servise gittim ve servisteki kadın bu mesajın sadece ellerine parça oluşatığı için bana yanlışlıkla gönderildiğini söyledi bunun ardından tamam dedim ve çıktım,dün ''Değerli Müşterimiz cihaınızı mesai saatleri içerisinde servis merkezimizden servis formu ve kimliğinizle teslim alabilirsiniz.'' mesajını aldım ve bugün gittiğimde cihazın hazır olduğu söylendi ve çalışan bayan içeri gitti cihazımı getirdi bu sırada teslim kağıdını aldığımda cihazın arka cam,hoparlör ve ekranın değiştiğini gördüm daha sonra teslim aldığıma dair imza atmam gerektiği söylendi ve imzamı attım yetkili o sırada sisteme girmeye çalıştığını söyledi birdaha içeri gitti ve 10 dakika sonra cihazımın son testte bataryasında arıza çıktığını ve yeni batarya sipariş ettiklerini söyledi,bağırdım çağırdım bu sırada servise başka bir S7 Edge almış müşteri cihazın ekranda pembe çizgi değişmesinden dolayı ekranın değiştiğini fakat cihazın arka kapak kısmında kocaman bir boşluk cihazın kasasında oluşan kocaman çizikleri birbir kadına gösterdi.Adamlar su geçirmez cihazı arkasını kapatmadan veriyorlar düşünebiliyor musunuz?Demem o kı benim cihazım nokta hatasız bir cihazdı ve bugünde cihazımı teslim alamadım bir sonraki sefer dikkat etmem gereken veya yapmam gereken herhangi birşey var mı ?,Samsunga tövbe etmek üzereyim arkadaşlar.

Arkadaşlar cihazımdan hala haber yok hangi günden itibaren resmi olarak tüketici hakem heyetine başvurabilirim eğer haber gelmezse 11.11.2017'de teslim ettim servise..

Arkadaşlar cihazımın günü dolmak üzere hala servisten haber yok henüz sms alamadım sanırsam son 5 günü kaldı 11.11.2017de vermiştim fakat servisten aldığım kağıdı kaybettim eğer 20 iş gününü doldururlarsa paramı almak zorundayım fakat biliyorsunuz Samsung servislerinde her türlü çakallık dönüyor yapmam gerekenler nelerdir teşekkürler..

Edit: Az önce Samsung Servis sayfasından baktım Tamir tamamlandı diyor ama hala SMS almadım(tamamlanma tarihi yazmıyor)..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurcan.kaymak -- 5 Aralık 2017; 0:36:55 >

• khan143 kullanıcısına yanıt
    Yüklü hocam colornote die bi program yüklü

• Yaptım hocam bakalım sonuç değişecek mi. Şu an yok ama arada gelip gelmediğini kontrol edeceğim sürekli.

• Günaydın arkadaşlar.

13 aylık s7 edge. Batarya bu şekilde.

Yorumlamak isteyen olursa, memnuniyetle okurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alitemel

Dual sim olan versiyonu arasında ne fark var arkadaşlar? Acil cevap verecek olan var mı?

Dual sim kartlı telefonlar ithalatçı garantili olup başka bir donanımsal fark yoktur. Kamera, ekran, batarya vs aynıdır. Samsung Türkiye dual sim kartlı telefon getirmiyor. İthalatçı garantisiyle alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: su55

Günaydın arkadaşlar.

13 aylık s7 edge. Batarya bu şekilde.

Yorumlamak isteyen olursa, memnuniyetle okurum.

Günaydın, yılda %20 batarya aşınması normal kabul ediliyor. Sizinki de normale yakın bir seviyede aşınma olmuş.

Batarya aşınmasının önüne geçmek için gerekmedikçe hızlı şarj yapmayın. Gece yatarken şarja takıp telefonu sabaha kadar şarjda bekletmeyin.

Şarj işleminin ideali %20 ile %80 aralığında olanıdır. Yani şarjın %20'nin altına inmesini beklemeden şarj edin ve en fazla %80'e kadar dolmasına dikkat edin. Gün içinde örneğin şarj seviyesi %50 veya 60 iken de şarj edebilirsiniz.

Zaten kullanmakta olduğunuz Accubattery uygulamasındaki açıklamaları okursanız bunu görebilirsiniz. Uygulamada şarj %80'e gelince uyaran alarm bile var. Zaten Google Play Store'da şarj %80'e gelince uyaran bir dolu uygulama mevcut, sebebide budur.

• prydzsnare kullanıcısına yanıt
    Fotograf yarfimci olmustur umarim

• celebic kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkür ederim. Yazdiklarinizin bilincindeydim.

Benimki birazda bile bile lades oldu.

Yüzde 20-30 aralığında iken gece şarja takıp sabah aldım hep.

Maalesef durum ortada.

Yorum için tekrar teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

Deep sleep olmaz diye biliyorun lg deki olay kernelle alakali always on dispilay acikken dokunmatik calistiran program var bende agabey_42 nin yaptigi var super is goruyor parmak iziyle dokunmadan surterek aciyor bence onu dene

Link verir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

quote:

Deep sleep olmaz diye biliyorun lg deki olay kernelle alakali always on dispilay acikken dokunmatik calistiran program var bende agabey_42 nin yaptigi var super is goruyor parmak iziyle dokunmadan surterek aciyor bence onu dene

Link verir misiniz

http://s4.dosya.tc/server5/3vnhzh/S8lock2017ben.apk.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

quote:

Link verir misiniz

http://s4.dosya.tc/server5/3vnhzh/S8lock2017ben.apk.html

Anladığım kadarıyla aod ekranında parmak izine dokununca ekran açılacak. Ayarları ne şekilde yapmamız lazım beceremedim de

• fafa1236 F kullanıcısına yanıt
    Parmakiziyle acilcak gibi ayarla telefonu sonra

Programa gir ayarlar bole olsun

• quote:

Parmakiziyle acilcak gibi ayarla telefonu sonra

Programa gir ayarlar bole olsun

Ayarladım fakat aod ekranında parmak izine dokununca açılmıyor. Çalışma mantığını mi yanlış anladım acaba

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    kardeşim merhaba umarım rahatsız etmiyorumdur seni oyunları nereden hd ye alabilirim telefonun çözünürlüğü hd de fakat oyunları nereden alacağımı bulamadım
  • matea3535 kullanıcısına yanıt
    Telefonun ayarlarindakini demistim ben her oyunda grafik ayari yok

• 
Sayfa: önceki 38493850385138523853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.