Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38483849385038513852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de aynı durum söz konusu.
  • Sayfayı biraz renklendirelim süper ay

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy Vulmer

Beyler note 4 ten s7 edge ye geçis yapmalı mıyım? Değer mi sizce

Bütçene göre 2500 bandında en iyi cihaz S7 edge. S8 alınırsa her yıl %5 yıpranan bataryası uzun kullanım ömrü için alınır. Kamerada performansta zaten öyle ahım şahım fark yok. Güncel olan tek kısmı bataryası ve de ekranın uzaması.

• Arkadaşlar 29.07.2016 tarihli cihazım bu gün instagramda gezinirken birden ekran arızası verdi ekran yanıp sönmeye başladı üst taraf beyaz ve çizgili ekranın diğer yarısı ise soluk renkli siyaha bürünmüş vaziyette.Cihaza arama geliyor,ses açıp kapatılıyor,ekran fotoğrafı bile çekebiliyorum ama hiç bir şekilde görüntü yok.1,5 sene daha garantisi var.

Servise gittiğimde nasıl bir yol izlemeliyim malum servisler çok sıkıntılı telefon bir kere bile yere düşmedi tavsiyeleriniz var ise bekliyorum.
  • SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Bu cihaz rootlu mu simdi? Doğru yere mi bakiyorum? K:1 gözüküyor?

• iceWave İ kullanıcısına yanıt
    Hayır cihazınız rootsuz ve knox 0. Warranty void yazan yere bakacaksınız.

• BCANG kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim oldu

• khan143 kullanıcısına yanıt
    bağlantılar > wifi araması > tercih edilen wifi

daha sonra uçak moduna alıyorum. Sonra wifi yi açıyorum. Telefon aktif oluyor gelen giden aramaya. İstediğiniz yeri arayın. Karşıma bir ücret çıkmadı benim yurtdışı aramasında. Aynı şekilde siz yurt dışına çıktığınızda aynı prosedür ile dolaşım hattı kullanmadan wifi ile bağlandığınız herhangi bir yerden Türkiyeyi arayabilirsiniz o meşhur günlük 19.90TL'leri vermeden.
  • reytan kullanıcısına yanıt
    Cam olan bütün yüzeylere uygulayabiliyorsunuz. Ancak bir tanesi tek bir yüzey için geçerli. Yani 2 tane almak zorunda kalabilirsiniz. Ben daha önce wowfixit diye bişey kullandım işe yaramamıştı. Titanyum falan bişeyler diyerek uydurmuşlar. Ama Spigen daha kaliteli marka ve SiO2 diye birşey seramik kaplama diye geçiyor alınıp denenebilir bence.

• Arkadaşlar sizce bu normal mi son şarjdan itibaren 5 veya 10 dk oyun oynadım 5 veya 10 dk kadar sosyal medya da takıldım parlaklık kısık arka tema full siyah telefonda tasarruf modu açık deneme amaçlı telefonda son şarjdan sonra telefonla fazla uğraşmadım.SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• matea3535 kullanıcısına yanıt
    son güncelleme ile telefon normalde çok az şarj yiyor fakat oyun oynadığım zaman çok harcıyor pili güncellemeden önce böyle değildi.
  • S7 için ekran koruyucu öneriniz var mı ?
  • bu hala yeni experience ara yüzü neden gelmedi bütün dandik serilere geldi
  • i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Oreo ile gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birşey dikaktimi çekti. s7 de edege ekranına yukarı aşağı sütünce bildirim çıkıyor ya,yani aklıma şu geldi demekki ekran kapalıykende dojkunmatik algılıyor.Bildiğiniz herhangibir yöntemle LG deki gibi çift tıkla veya ekrana sürterek dokunarak ekran açma yolu varmıdır? (Markette ki ekranı karartan programlar hariç)
  • Yeni klavyede Türkçe karakterli klavye düzeni açık ise sürterek Türkçe karakterli kelimeler yazılabiliyor. Nomalde o kelimeler için Türkçe karaktersiz süretmeniz gerekiyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deep sleep olmaz diye biliyorun lg deki olay kernelle alakali always on dispilay acikken dokunmatik calistiran program var bende agabey_42 nin yaptigi var super is goruyor parmak iziyle dokunmadan surterek aciyor bence onu dene

• quote:

Orijinalden alıntı: matea3535

son güncelleme ile telefon normalde çok az şarj yiyor fakat oyun oynadığım zaman çok harcıyor pili güncellemeden önce böyle değildi.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Gece sarj yemesini yapmislar super olmus %1 yani

8 saat deep sleep

• quote:

Orijinalden alıntı: alastor06

Arkadaşlar birşey dikaktimi çekti. s7 de edege ekranına yukarı aşağı sütünce bildirim çıkıyor ya,yani aklıma şu geldi demekki ekran kapalıykende dojkunmatik algılıyor.Bildiğiniz herhangibir yöntemle LG deki gibi çift tıkla veya ekrana sürterek dokunarak ekran açma yolu varmıdır? (Markette ki ekranı karartan programlar hariç)

play store da double tapp isimli program var. bu program always on ekranına bi ikon koyuyor.o ikona çift tıklayınca ekran açılıyor.
  • unlovedman kullanıcısına yanıt
    Gece şarj yemiyor fakat oyunlarda çok şarj yemeye başladı son güncelleme ile gece %1 yada %2 yiyiyor ama oyunlarda çok gidiyor son güncellemeden sonra telefonu fabrika ayarlarına döndürmek istemedim belkide fabrika ayarlarına dönsem oyunlarda da az yiyebilir ama uğraşmak istemedim.
  • 
Sayfa: önceki 38483849385038513852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.