Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36663667366836693670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    Nasıl kurdunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemba59

Kesinlikle s7 ve s7 ergenin kamerası daha iyi. Derinlik efekti 7 plus ta çift kamera olmasından kaynaklı. Aynı şekilde yeni çıkacak note 8 de bu özellik mevcut. Diyafram açıklığı ve pro modu ile s7 ve s8 ailesinin kamera kalitesi daha iyidir. Note 8 ile daha iyi anlayacaksınız iphone 7 nin kamera kalitesinin hangi boyutta olduğunu. Kendim s7 edge eşim 7 plus kullanıyor. İki telefonla da haşir neşirim. Oradan biliyorum :)

Hocam iyi geceler bende yaklaşık 6 aydan beri cep telefonu araştırıyorum tam samsun s7 veya s7 edge ye niyetlendim, yaşanılan sonraları görünce iyice karamsar oldum şuanda 4 yıllık Asus zenfone 5 kullanıyorum gerçi ürün şarj aletine bağımlı yaşıyor da ve sapa sağlam ekranı vardı eski kız arkadaşıma kızıp tüm gücüm ile defalarca kez yüz üstü ekranı masaya vurup bazı yerlerinden iç ekranı kırmama rağmen şükürler olsun ki hala çalışıyor.

İPhone 7 Plus alacağım onda geri tuşu yok, Samsung s7 alacağım ürüne kırılmaz cam yok kronik sorunlar var, inanın ne satın alacağıma karar veremedim

BU arada söz konusu fotoğraf çekmek olunca kuzenimin iPhone 7 Plus ile çektiği bir fotomu atayım sizde, ben iki telefonu da kullandım bence piyasadaki en gerçek görüntüyü iPhone 7 Plus veriyor

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    hocam s7 nin de kamerası güzel bende sana bir foto atayım
    izmir konak saat kulesi saat 21 de çektim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 9 Eylül 2017; 1:27:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle çok güzel kamerası var Samsung s7 serisinin ama olay özçekim veya yüz fotosu olunca Samsung kamerası çok yapmak ve gereksiz fazla efektli geliyor, insan yüzü fotosu çekerken farkı çok net görebilirsiniz iPhone 7 Plus gerçek hayatta nasılsa ekstra bir efekt koymadan olduğu gibi çekiyor

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    hdr kapatırsan gerçek fotolar çekiyor samsunglar, iphone plusum tek avantajı çift kamerası hocam onuda optik zoom olarak kullanıyorsun ama ana kamerası ile çekilen fotolar daha güzel ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 9 Eylül 2017; 1:43:59 >
    Hocam benim sormak istediğim bir olay var

İPhone 7 Plus ve Samsung s7 ile aynı anda çektiğin özçekimi karşılaştırdığın zaman iPhone insan yüzünü gerçeğe en yakın şekilde gösteriyor yüz hatları, benleri izleri vs

Ama Samsung oyun karakteri gibi gösteriyor tertemiz ve efektli bir şekilde baya yapmacık bir hal alıyor özçekim

• Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    Bu kılıfın ismi nedir hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

İPhone 7 Plus ve Samsung s7 ile aynı anda çektiğin özçekimi karşılaştırdığın zaman iPhone insan yüzünü gerçeğe en yakın şekilde gösteriyor yüz hatları, benleri izleri vs

Ama Samsung oyun karakteri gibi gösteriyor tertemiz ve efektli bir şekilde baya yapmacık bir hal alıyor özçekim

hanımda iphone 6s var hanımı iphone ile çektiğimde yüzündeki çizikleri kapatamadık ama samsungta cilt tonu 3 yapıyorum sanki fondoten sürmüş gibi oluyor
    sony wx7 fotoğraf makinam var genelde kalabalık ortamda o makinayı kullanırım çekerken bebek suratta çekerim herkesin suratı bebek teni gibi
    tabiki iphone gerçeğe yakın çekiyor aynı mercek samsunglarda var ama samsung mühendisleri biraz renklerle oynamış ama inanki benim hoşuma gidiyor yukarıdaki örnekte herkes memnun oluyor şok oluyor kadınlar güzel olmak ister

Hocam kesinlikle katılıyorum özellikle hanımlar çok seviyor Samsung un kamerasını ben biraz daha doğalcı olduğum için iPhone daha çekici geliyor 😂

• quote:

Ikisininde birbirine gore avantajlari var mesela ben 6s de kullandim Ön kamerasi kesinlikle daha iyi + renk dogrulugu konusunda daha basarili nasil goruyosan oyle cekiyor fakat cihazin kamerasinda keskinlik diye bisey yok o konuda cok basarisiz.S7 serisinde gece cekimi cok daha basarili ve dedigim gibi keskinlik konusunda daha iyi ama renklerle fazla oynuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

quote:

Ikisininde birbirine gore avantajlari var mesela ben 6s de kullandim Ön kamerasi kesinlikle daha iyi + renk dogrulugu konusunda daha basarili nasil goruyosan oyle cekiyor fakat cihazin kamerasinda keskinlik diye bisey yok o konuda cok basarisiz.S7 serisinde gece cekimi cok daha basarili ve dedigim gibi keskinlik konusunda daha iyi ama renklerle fazla oynuyor

Gerçekten çok güzel özetlemişsiniz hocam, s7 almaya niyetim var ama değişik değişik sıkıntılar varmış Samsung cihazlarda en çok korktuğum olayda garanti kısmı,

Sanırım bi 6 ay daha Asus zenfone 5 ile devam edeceğim 😂

• Arkadaşlar merhaba, eğitim almak için Rusya'ya gideceğim ve AliExpress'den telefon sipariş verebilirim. Herhangi bir yasak vs yokmuş. Şu anda Zenfone 2 kullanıyorum telefonun kamerasından vs memnun değilim. Yani gece çekimleri olsun, selfie fotoğraflar olsun çok kötü. Annemde Discovery var ve ekranında lekeler çıkmaya başladı. Elimdeki telefonu anneme bırakıp kendime bir S7 alayım diyorum. Maddi durumum kısıtlı olduğu için çok fazla fiyat çıkamayacağım. 900 liradan başlayan fiyatlarla AliExpress'den S7 alınabiliyor. Note5 ler de aynı fiyattan diyebilirim 30-40 fark var. 2 cihaz arasında kaldım ben.

Telefonda yaptığım tek şey Fotoğraf, Instagram, WhatsApp, haber okumak ve forumlarda dolaşmakdır. Başka bir şey yapmam. Şu yaptığım şeyler için sizce Note5 mi yoksa S7 mi?

(Edge versiyonunu alamam çünkü 1,300-1,400 e falan geliyor. Kısacası beni aşar)

Sizce S7 alınabilecek bir telefon mudur? Tarafsız yorum yaparsanız sevinirim. Bir telefonu 2-3 sene kullanan birisiyim ve aldığımda pişmanlık duymak istemiyorum. Ya da bana şu telefon yerine şunu da alabilirsin dediğiniz bir telefon olabilir mi?

En son Samsung telefonumu S4 iken kullanmıştım ve o TouchWiz arayüzü çok kasıntı ve hantal bir arayüzdü, şu anda nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Bu kılıfın ismi nedir hocam ?

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s7-edge-kilifthin-fit-ultra-ince-gun-metal-556cs20030-p-TELKILSGPS7EDGE02
    buyrun bu kılıf
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_kalhan

quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Göze hoş gelen bir widgetı olan Samsung saat uygulaması var mı? Mümkünse 3. parti uygulama olmasın diye uğraşıyorum ama Samsung'un saat widgetları bana berbat geliyor.

S8 saat widgetı kurdum gayet hoş bence

Merhaba, saat widgetini nerden indirebilirim.

eğer s8 touchwiz kurduysanız size s8 saatini vereyim
    https://drive.google.com/file/d/0B6WG_iezTOpUMHJ4ZnlUZmdtam8/view?usp=sharing
    bir önceki sayfada paylaşmıştım arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

quote:

quote:

quote:

Göze hoş gelen bir widgetı olan Samsung saat uygulaması var mı? Mümkünse 3. parti uygulama olmasın diye uğraşıyorum ama Samsung'un saat widgetları bana berbat geliyor.

Günaydın, öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim. Benim şöyle bir sorum olucak, indirip kurdum daha sonra yeniden başlattım ama widgetini bulamadım.Kurulumunu da tarif ederseniz memnun olurum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Günaydın, öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim. Benim şöyle bir sorum olucak, indirip kurdum daha sonra yeniden başlattım ama widgetini bulamadım.Kurulumunu da tarif ederseniz memnun olurum.

Bunun için s8 touchwiz de kurulu olması gerek.
    eğer kurulu ise hava widget içinde göreceksiniz.
    yok eğer hala kurmadıysanız zaman kaybetmeden kurun derim. çok stabil ve sorunsuz çünkü.
    https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/touchwiz-home/touchwiz-home-6-1-50-2-release/official-samsung-touchwiz-home-6-1-50-2-android-apk-download/

• Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    S8 touchwiz var kuruyorum ama hava widgetlerında gözükmüyor :/ touchwiz sürümü nedir?

• Merhabalar telefonu alalı 2 gün oldu ancak gece sabaha kadar 8 saatte %15 şarj yemiş telefon. Arkaplanda bir programın telefonun deep sleepe geçmesini engellemesinden şüpheleniyorum. Buna sebep olan bir samsung uygulaması var mı bildiğiniz? Veya aynı şeyi yaşayıp da bunu çözen var mı? Telefon nougat sürümünde bu arada. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rawden -- 9 Eylül 2017; 10:57:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

S8 touchwiz var kuruyorum ama hava widgetlerında gözükmüyor :/ touchwiz sürümü nedir?

linkini verdiğim sürüm kurulu bende.

tabiki hava uygulamasını da güncellemeniz gerekiyorhttps://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-weather/samsung-weather-1-4-89-1-release/samsung-weather-1-4-89-1-android-apk-download/
    https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-weather-forecast/samsung-weather-forecast-1-4-89-1-release/samsung-weather-forecast-1-4-89-1-android-apk-download/

bunları kurun anında çıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Korsan -- 9 Eylül 2017; 10:59:40 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

linkini verdiğim sürüm kurulu bende.

tabiki hava uygulamasını da güncellemeniz gerekiyorhttps://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-weather/samsung-weather-1-4-89-1-release/samsung-weather-1-4-89-1-android-apk-download/
    https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-weather-forecast/samsung-weather-forecast-1-4-89-1-release/samsung-weather-forecast-1-4-89-1-android-apk-download/

bunları kurun anında çıkacaktır.

Çakışma hatası :/

• 
Sayfa: önceki 36663667366836693670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.