Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36673668366936703671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam s8 hava durumu güzel ama konum devamlı açık olması lazım ve konum çok pil yiyor ama s8 launcter yüklü bende ve seri ve hızlı novadan bile vazgeçtim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

S8 touchwiz var kuruyorum ama hava widgetlerında gözükmüyor :/ touchwiz sürümü nedir?

linkini verdiğim sürüm kurulu bende.

tabiki hava uygulamasını da güncellemeniz gerekiyorhttps://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-weather/samsung-weather-1-4-89-1-release/samsung-weather-1-4-89-1-android-apk-download/
    https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-weather-forecast/samsung-weather-forecast-1-4-89-1-release/samsung-weather-forecast-1-4-89-1-android-apk-download/

bunları kurun anında çıkacaktır.

Çakışma hatası :/

Ayarlar - Kilit Ekranı ve Güvenlik - Güvenli Başlatma seçeneğini açıp telefonu yeniden başlatırsanız tüm uygulamalar yüklenebilir oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

hocam s8 hava durumu güzel ama konum devamlı açık olması lazım ve konum çok pil yiyor ama s8 launcter yüklü bende ve seri ve hızlı novadan bile vazgeçtim

konum servisini kapalı ve de açık olarak çok defa test ettim ve konum servisinin ciddi bir pil tüketimine rastlamadım açıkçası.
    bende nova kullanıyordum bende vazgeçtim s8 launcher sayesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rawden

Merhabalar telefonu alalı 2 gün oldu ancak gece sabaha kadar 8 saatte %15 şarj yemiş telefon. Arkaplanda bir programın telefonun deep sleepe geçmesini engellemesinden şüpheleniyorum. Buna sebep olan bir samsung uygulaması var mı bildiğiniz? Veya aynı şeyi yaşayıp da bunu çözen var mı? Telefon nougat sürümünde bu arada. Teşekkürler.

bu telefon %15 yemez bunun denemesini bizat yaptım arkadaşım birincisi uçak modunda ve güç tasarrufunda ise %1 pil yiyor ikincisi sadece uçak modunda ise %2 pil yiyor
    ayarlardan uykuda iken programları seç ayrıca konum çok pil yiyor örneğin konum açık olsun iki üç ilçe yap pil su gibi gidiyor valahi ben hava durumundan vaz geçtim eğer hava durumunu bakacaksam ntv izmir hava durumuna bakıyorum hemde anlık aylık

• Garantiyi bozmadan sürüm düşürme gibi bir seçeneğimiz var mı beyler? Son güncellemeden sonra ciddi şekilde akıcılık bozuldu. Belki sadece bende öyledir ama yine de güncellemeyenler hiç girmesin o topa.

Cevapları bekliyorum şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raif efendi

Garantiyi bozmadan sürüm düşürme gibi bir seçeneğimiz var mı beyler? Son güncellemeden sonra ciddi şekilde akıcılık bozuldu. Belki sadece bende öyledir ama yine de güncellemeyenler hiç girmesin o topa.

Cevapları bekliyorum şimdiden teşekkürler..

sürüm düşürme knox sayacı artar diye biliyorum.
    s8 launcher yükleyin hızın keyfini sürün
  • Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    hocam konum çok pil yiyor eğer evde isen yemiyor ama bir yere gider isen yandın geçen gün konum açık evden konaka gittim pil 100 den 94 inmiş inan hiç kullanmadım şok oldum dün aynı deneme yaptım konum kapalı evden %100 dü konakta yine %100 aman hocam pil yiyen şeyler bana gelmez ekranda saat yeterli ....

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Göze hoş gelen bir widgetı olan Samsung saat uygulaması var mı? Mümkünse 3. parti uygulama olmasın diye uğraşıyorum ama Samsung'un saat widgetları bana berbat geliyor.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

S8 saat widgetı kurdum gayet hoş bence

On sene önce olsa olabilirdi ama bir yaştan sonra yakını zor görüyor insan.

Ayrıca ben saniyeyi de görmek istedigimden söyle bir şey buldum ama nedense widgetı ekrana ortalayamıyorum.

Not: Adım sayınızdan dolayı tebrik ederim. Benim de günlük hedef barajım 5.000 adım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ee ne Yapacağız hocam bu akıcılık problemini. Hard reset yapsam bir nebze azalır tabi de kalıcı çözüm mü değil..

• quote:

Orijinalden alıntı: raif efendi

Ee ne Yapacağız hocam bu akıcılık problemini. Hard reset yapsam bir nebze azalır tabi de kalıcı çözüm mü değil..

sizde s7 launcher mı var s8 mi önce bunu bir anlayalım.
  • Arkadaşlar çift dokun pro ekranı aç açık olduğu halde aod ekranında güç simgesi çıkmıyor. Ne yapabilirim sizce?

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Konum kapalı, NFC kapalı, Bluetooth kapalı sadece wifi açıkken böyle oldu. Telefon durduğu yerde şarj harcıyor. Buna bir uygulama sebep oluyor ama hangisi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Adı, Round Clock Widget ama 4x2 matrisli bir widget olduğu için benim 5 matrisli ekranımı ortalamayor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rawden

Konum kapalı, NFC kapalı, Bluetooth kapalı sadece wifi açıkken böyle oldu. Telefon durduğu yerde şarj harcıyor. Buna bir uygulama sebep oluyor ama hangisi acaba?

hocam fabrika ayarlarına dön demekki telefona birşey aktif veya kurmuşsun bence, ilk aldığındaki yamaları kurdun aslında ben her yazılımdan sonra tele format atarım sende fabrika ayarına dönersen tel güzel olur

• Arkadaşlar sanırım artık özel rom yükleyeceğim. Güvendiğiniz, bildiğiniz kaliteli S7 rom'u var mı?
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Dün gece balkonda otururken Ay'ın yükselişini çektim. Dslr makinemi aratmıyor.

S8 Tocuhwiz, hava durumu ve saat widgetlerinin hepsini kurdum ama kilit ekranında hala eski saat çıkıyor
    S7 launcher ı var hatta Galaxy marketten tema filan indirdim telefon üstünde biraz yük var yani. S8 launcher deneyiminiz nasıl daha mı akıcı?

• quote:

Orijinalden alıntı: arecel

S8 Tocuhwiz, hava durumu ve saat widgetlerinin hepsini kurdum ama kilit ekranında hala eski saat çıkıyor

Kilit ekranındaki Always on display dir saat değildir.
    son sürümleri s7 edge ile uyumlu çalışmamaktadır. tam hatırlamıyorum ama sanırım bu sürümü bende çalışmıştı.
    https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/always-on-display/always-on-display-2-7-29-3-release/samsung-always-on-display-2-7-29-3-android-apk-download/
    deneyip hata verirse güncellemeleri kaldır diyerek kaldırabilirsiniz sorun olmaz merak etmeyin.

• 
Sayfa: önceki 36673668366936703671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.