Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27942795279627972798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 46petro

parlaklığı azaltma/arttırma HİÇ HOŞUMA GİTMEDİ. BİR BUG VAR. ESKİSİ ÇOK DAHA İYİYDİ. ŞİMDİ BAZEN ALGILAMIYOR. SAMSUNG YETKİLİSİ TANSU BEY'E TWİTTER'DAN iletebilecek var mı acaba bu olayı. bir şey yapabilirler mi acaba

Enteresan ben herhalde 50 defa denemisimdir sikinti bug adina bir sey yok...

Sadece Galeride Bug var..Ama cok onemli degil ikeride ki kararlilik guncellemesiyle hallolur diye dusunuyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazı sıfır kutusundan çıkarır çıkarmaz güncellesem herhangi bir sorun çıkarmı karşıma?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    S6 da da s7 de de genelde 4 parçalı kurdum. Ne desem yalan olur.
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Backstreet kullanıcısına yanıt
    Henüz güncellemeyi yapmadığım için detayını bilmiyorum elbette.. Açıklaması yapılınca mantıklı gelmeye başladı.. yazılımı güncelledikten sonra kontrol sağlarız..

Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu0707

Arkadaşlar cihazı sıfır kutusundan çıkarır çıkarmaz güncellesem herhangi bir sorun çıkarmı karşıma?

Tam tersine temiz bir kurulum olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu0707

Arkadaşlar cihazı sıfır kutusundan çıkarır çıkarmaz güncellesem herhangi bir sorun çıkarmı karşıma?

Hayır niye çıksın.
  • Dejavu0707 D kullanıcısına yanıt
    Hiç bir sıkıntı olmaz hatta daha iyi zaten boş cihaz.
  • Bugün yükledim. Yüklediğim gibi de 6.0.1'a geri döndüm. Beklemede şarj daha iyi ama kullanırken daha kötü. Akıcılık sanki azalmış ara ara takılmalar oluyor. AOD'a 3. parti desteği sıkıntısı sürüyor. Velhasıl eğer cihazınız root'lu ise kesinlikle xposed nougat yayınlanana kadar yükseltmeyin derim.
  • hızlı şarj ayarı nerde ? Bulamadım.
    ---------------------
    Buldum.... Pil bölümünde sağ üstteki 3noktaya yerleştirmişler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoretti -- 13 Şubat 2017; 17:22:22 >
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    720p nin ne kadar bataryaya katkısı vardır bilmeme ama ekranı bence çöp yapıyor simgeler falan kötü görünüyor ideali bence FHD.
  • Çok az ScreenShot gorebildim güncelleyen arkadaşlardan daha çok bekliyoruz..

• Ayarlar çok karışık degil mi ya hizli sarji zorla buldum mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Henüz güncellemeyi yapmadığım için detayını bilmiyorum elbette.. Açıklaması yapılınca mantıklı gelmeye başladı.. yazılımı güncelledikten sonra kontrol sağlarız..

Teşekkürler..

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Burda seçenekler var illede optimizasyonu tıklamanız gerekmiyır pil kısmını tıkladığınızda seçenekler görünüyor

• mahoretti kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > Cihaz bakımı > Pil > Gelişmiş seçenekler.
    SAnırım bir yolu daha vardı ama hatırlayamadım :)
  • Nougat için ekranı FHD ya da HD kullanımının batarya açısından farkı var mı?
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Tamamdır abim şimdi anlaşıldı.. ben pil kullanımına girmek istediğimizde optimizasyon kısmı otomatik olarak başlıyor sandım. bu işlemi her seferinde yapmanın mantığını anlamamıştım sadece.. Eğer bu şekilde ise tercih bizde demektir..

Tekrar teşekkürler..
  • Teşekkür ederim arkadaşlar, yarını sabırsızlıkla bekliyorum :)
  • erdemms E kullanıcısına yanıt
    Geri dönmenizdeki sebep pil ve takılmalar mı acaba?
  • Çıkış Tarihi : 13.02.2017

Model SM-G930F
    Model name Galaxy S7
    Country Turkey
    Version Android 7
    Product code TUR
    PDA G930FXXU1DQB7
    CSC G930FOJV1DQB7

Çıkış Tarihi : 13.02.2017

Model SM-G935F
    Model name Galaxy S7 Edge
    Country Turkey
    Version Android 7
    Product code TUR
    PDA G935FXXU1DQB7
    CSC G935FOJV1DQB7

Hızlı indirme metodu resimli anlatım ile beraber eklendi, sorusu olan konuya da yazabilir bana pm'de atabilir. (ayrıca TUR CSC'leri de mevcut)

https://forum.donanimhaber.com/s7-turkiye-nougat-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-rom-linkleri-surekli-guncel-marshmallow--114503536

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Şubat 2017; 17:31:11 >

• Begenen var mi indirdim ama daha yuklemedim.Kotuyse bekletecegim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 27942795279627972798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.