Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
94.088
Cevap
547
Favori
3.142.709
Tıklama
Giriş
    10641 Mesaj
    samsung türkiyeyi tebrik ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Ne güzel işte bugün istanbuldayız yarın ingiltere cambirdge'de öteki gün kenya'da haftaya maldivlerde 1 ay sonra fransada. Ülke ülke geziyoruz

Kernel panic verdi beynim,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Yüzbaşı
    870 Mesaj

İşbankta sorun yok.

|
    |
    moon74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Orijinalden alıntı: Baykun

Arkadaşlar Umman'dan gelen S7 EDGE var. Onu almak istiyorum. Ancak bu telefon türkiyedeki S7 edgeler ile aynımıdır. Farklı olan özellikleri varmıdır. İnternet veya başka konularda sıkıntı yaşarmıyım. Güncelleme alırmı. Bilen arkadaşlarım cevaplarsa çok sevinirim.

pasaport kayiitlii ise sorun olmaz

Yan internet sıkıntısız çeker ve sıkıntısız güncelleme alırım öyle mi?

|
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 32GB Beyaz

[/center
  • Binbaşı
    1676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulkose

Galaxy Lab yok..!
    Tüm uygulamaları ana ekranda göstermek için Ana ekrandayken ekran üzerine basılı tutun. Ardından Aşağıdaki "ana ekran ayarları'na tıklayın. Oradan "Ana ekran içeriği" ardından "Tüm Uygulamaları ana ekranda göster" seçeneğine tıklayarak Tüm uygulamaları ana ekranda tutabilirsiniz.
    Uygulama çekmecesinden kurtuluyordu. Iphone gibi oluyor yani.

Evet hocam ben de az önce bunu yazdım android 6'dan 7'ye sıfırlamadan geçince sendeki gibi bende de ayarlarda o çıktı ancak şimdi telefonu sıfırladım o ayarlar gözükmüyor bulamadım bir türlü. Varmı bilgisi olan ?k

• Binbaşı
    1226 Mesaj
    Arkadaşlar benim düz S7 de güncelleme 1285 mb. Gibi bir rakam görülüyor. Acaba 1290 mb olanlar S7 edge mi kullanıyor.

Orijinalden alıntı: mustafa0009

Sağolun hocam ama csc ler farklı bi sıkıntı olur mu bende ki MID kurucak olduğum BTU ?

CSC lerin uyum sağlamaması sadece güncelleme almada sıkıntı yaratır ama sıfırlamadan güncelleme yaparsanız ilerde şarjın az gitmesi resetleme yada başka sorunlara sebep olabilir.Verilerinizi smart switch ile yedekleyip normal csc si ile yüklerseniz daha sağlıklı olur.
    16215 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ScHeNKii_ScP

Arkadaşlar benim düz S7 de güncelleme 1285 mb. Gibi bir rakam görülüyor. Acaba 1290 mb olanlar S7 edge mi kullanıyor.

evet
    |
    |
    163 Mesaj

Sifirlayinca gidiyor o özellik. Ben zaten Samsung'un launcheri kullanmıyorum. Cihazda twrp varsa zip hâlinde o özelliği getiren şeyi bir Türk sitesinde buldum isterseniz linki atabilirim

|
    |
    Lovelorn Rhapsody kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben telefonu tamamen boşlattım. ileri de otan dan gelen güncellemeleri de almak istiyorum. home csc ile mi kurmam lazım yoksa csc_ojv diye yazan ile mi ?
    |
    |
    grolof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung accountunuz varsa sitesine girip oradan cihazimin kilidini aç yolunu deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Marineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Galaxy Lab yok..!
    Tüm uygulamaları ana ekranda göstermek için Ana ekrandayken ekran üzerine basılı tutun. Ardından Aşağıdaki "ana ekran ayarları'na tıklayın. Oradan "Ana ekran içeriği" ardından "Tüm Uygulamaları ana ekranda göster" seçeneğine tıklayarak Tüm uygulamaları ana ekranda tutabilirsiniz.

Bende ana ekran ayarları yok.

|
    |

• Yarbay
    10641 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Arkadaşlar Umman'dan gelen S7 EDGE var. Onu almak istiyorum. Ancak bu telefon türkiyedeki S7 edgeler ile aynımıdır. Farklı olan özellikleri varmıdır. İnternet veya başka konularda sıkıntı yaşarmıyım. Güncelleme alırmı. Bilen arkadaşlarım cevaplarsa çok sevinirim.

pasaport kayiitlii ise sorun olmaz

Yan internet sıkıntısız çeker ve sıkıntısız güncelleme alırım öyle mi?

aynen ama rom root atılmışa güncelleme almaz

rom root atılmamış temiz bir cihaz ise tel hangi ülkeninse güncellemeyi ozaman alırsın

tr ye android7 geldi bana gelmedi çunki benim tel paralel ithalat iran yazılımı var iran ile güncelleme alacağım

• Yarbay
    3807 Mesaj
    vay arkadas ALmanya ya gelmedi (o2 kullanicisiyim) adamlar isi saglama aliyor heralde,
    |
    |

Çok soru sordum biliyorum ama bi sorum daha var smart switch le yedekleme yapınca geri yüklediğimiz de sıfırlama öncesi gibi program vs her şey aynı mı olur ?

|
    |
    grolof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI H81M-P33 Anakart, İntel Core İ5 4460 3,40 Ghz İşlemci, MSİ RX 480 GAMİNG-X 8 GB Ekran Kartı, Corsair Vengeance 8GB DDR3 CL9 1600 Mhz Ram, Aerocool VX500 500W Güç Kaynağı, Windows 10 Pro
  • Teğmen
    111 Mesaj
    quote:

Galaxy Lab yok..!

ben yapamadım ana ekren ayarına girdiğimde çıkmıyor bende
    |
    |

• Yarbay
    16215 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

ben telefonu tamamen boşlattım. ileri de otan dan gelen güncellemeleri de almak istiyorum. home csc ile mi kurmam lazım yoksa csc_ojv diye yazan ile mi ?

OJV yazanla kurun verileriniz sıfırlanacaktır
    1676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: genncoo1

Sifirlayinca gidiyor o özellik. Ben zaten Samsung'un launcheri kullanmıyorum. Cihazda twrp varsa zip hâlinde o özelliği getiren şeyi bir Türk sitesinde buldum isterseniz linki atabilirim

Yok hocam teşekkür ederim ben anlamam öyle şeylerden n7 ye sırf buyüzden çekimserdim dayanamadım yükledim, yükleyince aynı özellik olmasına çok sevinmiştim ancak sıfırlayınca gitmesi tamamen saçmalık
    |
    |
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.