Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22982299230023012302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten ancak o şekilde arama yapabiliyorum 2 ay önce bir sıkıntı yoktu 4.5 g den 3g geçmesi gerekirken şebeke den dolayı geçiş yapmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SonOsmanL1 kullanıcısına yanıt
    Şebekeden değil volte olduğundan dolayı geçmiyor. Telefon karşıdaki kişinin 4G mi 3G mi desteklediğini bilemez. 4G teknolojisi 3G nin devamı gibi görünür ama aslında çok farklı şeyler bu yüzden hem iki cihaz iletişimi hem operatörler de 4G ye tam uyum sağlayamamış durumda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam türkcell de bu sorunu yaşayan bir arkadaşım olmadı ama turktelekom da böyle bir sorun var düzelteceğiz filan deniliyor ama hiç inandırıcı gelmiyor bir de şöyle garip bir durum yaşıyorum 3g üzerinden arama yapabiliyorum ama 3g den arama alamıyorum cihaz desteklemiyor diyor internet açık 4.5 g çekiyor ama aramalar gelmiyor ben sadece 3g üzerinden arama yapabiliyorum bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

• Hocam hangi rom bu bahsettiginiz sammobile linki verme sansiniz var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: crash66

Hocam şu an sorununun sebebini yuzde 100 teyit etmemiş olmakla birlikte yuzde 90 oculus olduğunu söyleyebilirim. Bende de sarjda aynı sıkıntılar vardı telefonu resetleyip format attım ve android os ve system kullanım yuzde 4-8 oranlarına düştü hatta belki daha bile az. ama ne zaman ki format sonrası dün gözlüğü taktım ve oculusu kurdum sabah kalktığımda yuzde 15 sarj azalmıştı ve android os %25teydi. şimdi tekrar şarj ediyorum ve oculusu komple disable ettim şu an bakalım yarına kadar anlarız sıkıntı geçecek mi.

Hocam ben oculusu sildim devam ediyodu oculusa uygulama indirmiştim devam ediyodu bende dün messengeri sildim bugün kendine geldi biraz düşünün yani benki 5.30 6 saat arası ekran süresi alıyorum 3 saat ekranda falan şarj %20lere düşüyordu bugün 5i gördüm iki günün ardından ne olacak bu oculus baş belası mı nedir bu

• quote:

Orijinalden alıntı: ambassador26

arkadaslar beta programina katilmak istiyorum. apk yi indirdim fakat sunucu hatasi veriyor. bir ara kapanmisti kayitlar fakat 3 fun once tekrar acilmis. resmi olarak nasil indiririm?

İngiltere BTU rom kurulu olmalı telefonda resmi olarak kurabilmek için. Eğer Türkiye garantili cihazınız varsa boşverin uğraşmayın stabil sürümün gelmesini bekleyin.

• SonOsmanL1 kullanıcısına yanıt
    Görüntülü arama dışında hiç sorun yaşamadım hocam sizde HD+ açık mı? Cihaz Türkiye garantili mi?

• Mustafa.Coskun kullanıcısına yanıt
    Vr gözlüğünüz yoksa kapalı tutun hocam varsa şikayet edin samsung members uygulaması üzerinden.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Evet cihaz türkiye garantili 1 ay da sıkıntı yoktu sonradan başladı hd+ kapattım yine aynı sorun telefona başka sim taktım sorun yok cihaz da sim kartta sorun galiba başka 3g li cihaz da da almıyor görüntülü aramayı yeni aldığım sim kartı yarın değiştireceğim müşteri hizmetleri bölgesel bir sorun var dedi ama denemekte fayda var inşallah düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Vr gözlüğünüz yoksa kapalı tutun hocam varsa şikayet edin samsung members uygulaması üzerinden.

Sildim valla oculusu ve ona dair ne kadar uygulama varsa ☺

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin cihaziniz yurt dışıydi ama siz odin ile turkiye romu kurdunuz ve suanda ota ile guncelleme aliyorsunuz demi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Sildim valla oculusu ve ona dair ne kadar uygulama varsa ☺

Oculusu silmenin aslinda bi faydası yok telefonun guvenlik ayarlarindan ve de veri kullanimindan arkaplanda calismasini kısıtlayabilirsiniz. Androidin belkide en büyük handikaplarindan birini gene android sistem üzerinden ince ayarlar sayesinde hallederek kurtulabilirsiniz. Suanda messenger ve whatsapp dışındaki tum uygulamalarim bildirim dahil engelli veri kullanımlarini kopardim sonucta hicbiri iletişim programi degilse bence bunlari arkaplanda kisitlamaninda bi zarari yoktur diye düşünüyorum. Bu cihazda malesef ince ayar isteyen klasik bir samsung modeli. Malesef diyorum çünkü ince ayari yapmaya kafa yoracak insanlara cektirmeye devam ediyor samsung. Hic ders cikartamadilar yillarca. Samsung androidi kısıtlayıcı bazi tedbirler almak zorunda kalabilir önümüzdeki dönemlerde. Almakta zorundalar gercekten bu cihazi oyuncaga cevirip yetkisiz bir sistem uygulamasini kaldıranlar ve cihazinda problemler yaşayanlarla dolu forum sayfalari.

• drainBamaged D kullanıcısına yanıt
    Benim ilk ürünüm ugreen markasından, 1.5 aydır kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Bundan sonra bu tarz ürün alacak olursam mutlaka bakacağım ugreen ürünlerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcun93

Benim ilk ürünüm ugreen markasından, 1.5 aydır kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Bundan sonra bu tarz ürün alacak olursam mutlaka bakacağım ugreen ürünlerine.
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 6:46:37 >
  • drainBamaged D kullanıcısına yanıt
    Bir tane de aukey kablo aldım yine 2 metre, ancak kullanmak nasip olmadı daha. Şarj standı siyah olduğundan siyah ugreen kabloyu kullanıyorum onunla. Standı götüremeyeceğim yerlerde beyaz adaptör ile beyaz kabloyu kullanmayı düşünüyorum :)

Adaptörlerine bakmadım ancak bakayım şimdi. Araç kiti alabilirim belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

Bataryanın suyunun suyunu çıkarınca böyle oluyor
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Hocam cihazınız S7 mi yoksa S7 Edge mi ?

Ve hangi ayarları sağlayarak bu sonuçları elde ettiniz ?
    9 saat boyunca sadece ekran öyle açık mı durdu, yoksa internet %31 gözüküyor sürekli wifi veya 4g ile surf mu yaptınız ?

Telefon hangi sürümü kullanıyor, neyleri disable ettiniz ?

Bi anlatın ya Ben şuan S7 ile 5 saat ekran ve 22 saat pil kullanımı alıyorum.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

Arkadaşlar benim edgenin sim kart tepsisi çatladı daha önce varmı başına gelen yenisini alan nerden ne kadar temin ederiz?

Geçmiş olsun...

İğnenin ucuna fazla kaçırmadan Japon yapıştırıcı sürüp çatlağın içine akıtmayı deneyin. Sürekli tak çıkar yapmayacağınız için size sorun teşkil etmez veya servisten yenisini talep edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Ya beyler telefonu bi yağmurda kullanayım dedim ve şimdi ses açma tuşuna bakılmıyor. Ses kapamaya tuşuna basınca tik ediyor ama ses açma tuşuna basınca tik etmiyor. Çok sert basılıyor ve zor işliyor.

8 saat yani bir gece pirince koydum, sabah düzelmişti yani tik ediyordu eskimiş gibi ama sonra dışarı çıktım hava acayip soğuktu sonra tekrar aynısı olmaya başladı. Acaba orada şu mu var yoksa ileride bir sıkıntı mı olmuştur? Yada servise vermeli miyim?

Beyler şu alintiladigim sorunu okuyun fikir verin. Yukarıda yazdığımız tam tersi, dışardan çok soğuk havada telefonu çıkardığım zaman o tuş düzeliyor ama eve gelince tekrar bozulmaya başlıyor. Ben bunun mantığını anlamadım arkadaş o tuşun içinde ne olabilir ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Samsung

Bende LG var lg'nin bir uygulaması var onun üzerinden yayını telefonda izleyebiliyorum. Diğer türlü miracast kullanıyorum telefonun ekranını yansıtmak için.

• 
Sayfa: önceki 22982299230023012302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.