Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Backstreet

Taksit yok degil mi? Tek cekim?

tek çekim
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    ben tersini soylemedim ki, aralarındake faklı olan şeyleri sordular ornek verdim.

820 severler eğer telefonu en az 2-3 yıl kullanırım diyorsa 820 li bir telefon alsınlar. Çoğu S8 çıktığında % bilmem kaç Gpu farkı varmış diye S8 alacak olsada oyun konusunda ve bazı konularda 820 li modeller daha iyi olacağından oyle bir model alsın.

Gonul isterdi ki hepsi 820 li, Qc 3.0 olan ve tayp C olan versiyon olsun ama bu telefonun da eksikleri bunlar nasıl ki S6 da pil vs ise....
  • https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/12795004_10153407957567143_892304025706441295_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9 7 saat ekran alanlar var
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işlemci 820 dir
  • Tesekkurler..

• bu değerler s7 mi s7 edge mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı1905

quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

arkadaşlar S7/ edge i Türkiye fiyatı/ hediyesizliği :) nedeniyle almayacak / bekleyecek olanlar için Xiaomi Mi5 iyi bir alternatif olabilir, cihazın 128GB Snap820 versiyonu 1800TL ile gelebilirmiş (tahminen Ağustosta)http://market.miuiturkiye.net/xiaomi-mi5-on-bilgi
    Sağlam bir telefon daha geliyor gibi...

S7 edge i de merakla bekliyoruz

128GB Snap820 versiyonu 1800TL ile gelsin kapış kapış satar rekor kırar bu cihaz turkiye'de.

Rekor falan kırmaz, anca işten anlayan kesim gider alır, markanın ülkede bilinirliği yok, 50 yaşındaki tıknaz kel abilerimiz Media Markt'ta çevredeki insanlara dandik bu ya diye kötüleyecek.

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    GPU yu sadece oyunda ise yarar diye sanan birusur aymaz burda cok .

http://mobile-review.org/this-is-why-you-should-be-excited-about-the-snapdragon-820/477/

Snapdragon 820 her acidan katkisi bircok islemde donanimda Exynos a ustun
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Parelel ithalat 820 işlemci ile gelirmi ? Eğer gelirse kesinlikle arkadaşa parelel ithalat alacağızda. Bilgisi olan varmı ? 820 ile gelmezse Turkcell ön sipariş vermeyi düşünüyor

Ya nedir bu S820 sevdası anlamadım. Resmi garantili ürünü alın geçin güzel bir kampanyayı bulunca.

Çünkü arada ciddi farklar var.Gpu olarak %40 neredeyse net fark var.Yeni vulkan api ile telefonlarda çok kaliteli grafiksel oyunlar çıkacak ve bu oyunlar için gpular çok daha önemli bir hal alacak.İki çipsetin ses çipi bile farklı ve 820 birçok sensör barındırıyor. 820ye birçok custom firmware çıkacak.Bu firmwareler ile belki quick 3 özelliğini bile aktif edebililer.

Gpu güç farkı var itirazım yok. Ama yine tekrar ediyorum Mali T880 MP12 de günümüz standartlarının üzerinde bir gpu. Vulkan api Exynoslu modelde de olacak. Samsung zaten özel ses çipi kullanıyor. İşlemcinin ses çipi bir halta yaramaz. Ayrıca S820 de olup da Exynos 8890 da olmayan sensör neymiş söyleyin öğrenelim.

14nm Spectra ISP unit bunlardan bir tanesi.

Spectra ISP sensör değil. ISP 8890da da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

bende exynos dan yanayım ama cat12 dediğin s820 ile geliyor , cat9 exynos ile

Exynos 8890 cat12 ve cat13 destekli. Cat9 degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı1905

quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

arkadaşlar S7/ edge i Türkiye fiyatı/ hediyesizliği :) nedeniyle almayacak / bekleyecek olanlar için Xiaomi Mi5 iyi bir alternatif olabilir, cihazın 128GB Snap820 versiyonu 1800TL ile gelebilirmiş (tahminen Ağustosta)http://market.miuiturkiye.net/xiaomi-mi5-on-bilgi
    Sağlam bir telefon daha geliyor gibi...

S7 edge i de merakla bekliyoruz

128GB Snap820 versiyonu 1800TL ile gelsin kapış kapış satar rekor kırar bu cihaz turkiye'de.

Rekor falan kırmaz, anca işten anlayan kesim gider alır, markanın ülkede bilinirliği yok, 50 yaşındaki tıknaz kel abilerimiz Media Markt'ta çevredeki insanlara dandik bu ya diye kötüleyecek.

Malzeme kalitesi iyi olduğu için dandik demezler ama bilmemeleri normal.

• Günaydın arkadaşlar. Özür dileyerek soruyorum sırf nedenini bilmediğim için. Neden farklı işlemcilerle telefonu piyasaya çıkartıp bizim ülkemizde 820siz modeli satıyorlar. Arada farkta varmış. Yani bana çok mantıksız geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Günaydın arkadaşlar. Özür dileyerek soruyorum sırf nedenini bilmediğim için. Neden farklı işlemcilerle telefonu piyasaya çıkartıp bizim ülkemizde 820siz modeli satıyorlar. Arada farkta varmış. Yani bana çok mantıksız geliyor.

valla eskiden beri böylede millet alıp keyfini çıkaracağına kavgaya tutuşuyor :D
    ben s5 'ide türkiyeye snap getirip yurtdışında bazı yerlerde exynos getirmişti bende ikisinide kullandım bi farkta göremedim. eskiden exynos ısınırdı (s3,s4) ,snapdragon ısınmazdı,snap 810 la birlikte ısınma sorunu çıkınca samsung kendi exynos işlemcisini s6 ya koyup sattı çokta güzel performansı vardı alet ısınmıyordu şimdi dahada güzel exynos koymuşlar ama bizim millet doyumsuz o olsun şu olsun bu olmasın. al telefonu paşa paşa kullan işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Günaydın arkadaşlar. Özür dileyerek soruyorum sırf nedenini bilmediğim için. Neden farklı işlemcilerle telefonu piyasaya çıkartıp bizim ülkemizde 820siz modeli satıyorlar. Arada farkta varmış. Yani bana çok mantıksız geliyor.

Adamlar işlemci de üretiyor. Boşuna mı uğraşıyorlar hocam? Exynos gayet iyi bir işlemci olduğu için benim itirazım yok.

• Bu ekran suresimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcell de s7 edge almak için turkcell hattı mı gerek. vodafone luyum ben :S
  • Amerika'daki 820 gönderilme nedeni exynox işlemci patent ve davasından koyamadığım için diye biliyorum. O nedenle farklılık oluyor...

• Beyler konudan iki arkadaş farklı şehirde farklı bayilere gidip s7 ile s7 edgeyi karşılaştırmışlar. Modları ve parlaklıkları aynı yapmalarına rağmen S7 edgenin ekranı s7ye göre bariz şekilde sarımtırakmış. Galiba iki cihazda iki farklı panel kullanmışlar. Cihazı alacaklar iki cihazı karşılaştırıp almalarını tavsiye ederim.

• samsung bayisinden verdiğim ön siparişi iptal edip paramı alabilirsem turkcelldenmi alsam dedim hoparlör hediyesi için ama şuan girdiğimde hediyesini göremedim kaldırdılarmı kampanyamı bitti acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

GPU yu sadece oyunda ise yarar diye sanan birusur aymaz burda cok .

http://mobile-review.org/this-is-why-you-should-be-excited-about-the-snapdragon-820/477/

Snapdragon 820 her acidan katkisi bircok islemde donanimda Exynos a ustun

Aymaz felan nasıl konuşuyorsun sen öyle ?

Bi anlamadiniz gitti oyun meraklisi ergenler sizi, kaç defa yazdık anlattik, 820 li cihaz arıyorsanız G5 yada mi5 forumlarında gidin burada yeriniz yok.

Orada soyle oyun oynuyordum böyle oynuyordum diye eglenirsiniz.

Burada 820 daha kötü diyen yok, daha iyi evt ama şuan yapacak birşey yok. İmkânın varsa ABD den alın, olmayan Samsung olacaksa verdikleri bu. Mecbur 8890 li alacağız. Tekrar söylüyorum Ülke olarak bir ay almayalım bizede 820 li cihaz getirirler hemen.

Hâlâ buraya karşılaştırmalar koyup inat edip durmayin. 820 daha güçlü bunu en az sizin kadar biliyoruz.
    Mecburen diğer ülkeler gibi 8890 li alıyoruz. Ne enayiyiz nede başka birşey.
    İllede güçlü işlemci diyenler seneye S8 çıkacak onu alsınlar. Her sene en güçlü şunu alsınlar. Bu sene en iyisi yok, S6 da vardı ama bu sene boyle, hadi şimdi başka kapıya...

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.