Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21632164216521662167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marshmallowda ekran neredeyse %50 ve daha fazlasını harcıyordu. SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

EDİT: Uyandığımda açtım teli, son pil kullanm süresi o yüzden 3 saat gösteriyor. Cihazı romu yukledikten sonra hiç şarja takmadm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birbirey -- 10 Kasım 2016; 16:33:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

yeni sürümle birlikte çözünürlük düşürme özelliği geldimi?

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

harika işte buna çok sevindim şimdi gelsin 7-8 saat ekran süreleri

• Lütfen birisi video koysun görek şu nuğatmıdır nedir
  • alp2001 kullanıcısına yanıt
    Eywallah biliyrm düzelir inşAllah da net net yavaş 2 saati geçer smart switch dışarıda da işim var mevcut inmiş romu kuraydı iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Lütfen birisi video koysun görek şu nuğatmıdır nedir

Türk Telekom'un upload hızı yüzünden gecikiyor video
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben BTU romu kurup kayıt olmuştum ve güncelleme otadan geldi. Şuan yeni arayüzden memnunum. Note 7'deki özelliklerin gelmesi çok iyi oldu.

Beta sürümle çektiğim iki fotoğraf. Otomatik mod ve HDR açık. Forum'a resim yüklemede sorun yaşadığım için hızlıresim'e yükledim.

http://i.hizliresim.com/PQ8dj5.jpg
    http://i.hizliresim.com/gXdgQ5.jpg

• silver0021 S kullanıcısına yanıt
    En son surum yuklu fabrika ayarlarina aldim.hafiza kartini degistirdim duzelme var.knox hic kurmadim cunku kurunca telefon donuyor.ilk aldigim gunden beri var herkes bizdede var diyordu simdi hicbiri yok ortada bosa iade etmedim sayelerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classmanxx -- 10 Kasım 2016; 16:51:45 >
  • TugrulGdk T kullanıcısına yanıt
    Ben mail attim sitede yazan maile oyle geri dönüş oldu

• gaza geldim ben de geçeyim dedim..

normalde ap dosyasını atarken hep yanıt vermeyi durdurur odin 30 saniyeliğine falan normal yani ama

bunda 15 dk oldu hala yanıt vermiyor. dosya boyutu 4gb ama normal midir sizde bu kadar uzun sürdü mü yanıt vermeme olayı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: felmyaxe

Ben BTU romu kurup kayıt olmuştum ve güncelleme otadan geldi. Şuan yeni arayüzden memnunum. Note 7'deki özelliklerin gelmesi çok iyi oldu.

Beta sürümle çektiğim iki fotoğraf. Otomatik mod ve HDR açık. Forum'a resim yüklemede sorun yaşadığım için hızlıresim'e yükledim.

http://i.hizliresim.com/PQ8dj5.jpg
    http://i.hizliresim.com/gXdgQ5.jpg

Bulutlara zoom yapınca kuşları gördüm harbiden s7 iyi foto çekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BCANG

gaza geldim ben de geçeyim dedim..

normalde ap dosyasını atarken hep yanıt vermeyi durdurur odin 30 saniyeliğine falan normal yani ama

bunda 15 dk oldu hala yanıt vermiyor. dosya boyutu 4gb ama normal midir sizde bu kadar uzun sürdü mü yanıt vermeme olayı ?

SSD üzerinden kuruyorsanız anormal

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    yok normal laptop hdd si, su an düzeldi her şey bir ara tüm pc dondu kafayı yedi ama atlattı
  • Bu arayüz 3d vulkan api destekli olduğuna göre s6, edge ve note 5 kullanıcıları bu arayüzü alamayacak, alsa bile bizim kadar verimli kullanamayacaklar.
  • bakirci1453 B kullanıcısına yanıt
    Tmm teşekkürler
  • Twrp kurabilen varmı.
  • açılıyor. bakalım nasılmış 7 :)
  • 7.0 videolarında menüde yer alan saat simgesi gerçek saati gösteriyor. Bede hep sabit
  • bu arada ben de 6.0.1 JE li sürümün home_csc'sini kullandım. değişmedi csc her şey aynı..

Ilk izlenim olarak, klavyeyi beğendim. Geçiş efektleri ve hizi çok iyi ayarlanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BCANG -- 10 Kasım 2016; 17:24:31 >
  • Arkadaşlar s7 edge için nougat beta rom linklerini nereden bulabilirim
  • arkdaslar sımdı bız bu s7 ıcın odın ıle yukledık sonra yenı guncelleme gelınce yenılerını nasıl yuklyecez yada stabıl surum cıkınca nasıl olacak yardımcı olurmunuz ona gore yukleyecemde
  • 
Sayfa: önceki 21632164216521662167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.