Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21642165216621672168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim bu rom işlerinden iyi anlıyor, ona şutladım hemen halletti. En sevdiğim şey note7'nin kamera ara yüzü oldu. Bildirimler çok güzel. note7'de ne varsa güzel buraya gelmiş hem de 7.0'la.. bir sıkıntı yaşamadım, kitlenmedir, takılmadır şu bu yok, sorunsuz çalışıyor görünüyor..
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    yüklenmedimi hocam daha izlenme rekorları kıracan de haydi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdkphlvn

arkdaslar sımdı bız bu s7 ıcın odın ıle yukledık sonra yenı guncelleme gelınce yenılerını nasıl yuklyecez yada stabıl surum cıkınca nasıl olacak yardımcı olurmunuz ona gore yukleyecemde

Aynı şekilde firmware'i indirip odinle flashlayacaksn.
  • SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Arkadaşlar son dönemde S7 edge ekran camı kırılan, çatlayan oldu mu?

Servise gönderildiğinde ortalama ne kadar masraf çıkıyor?

Fotoğraftaki gibi üstten cam kırıldı, dokunmatikte veya telefonun işleyişinde bir sorun yok.

Bu durumda garanti dışı mı kalıyor telefon?
  • ewy saqolun hocam
  • sdkphlvn kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odın surumu olarak ne kulladınız arkdaslar link verırımısını? odın 3.07 sıkıntı olur mu?
  • quote:

arkdaslar sımdı bız bu s7 ıcın odın ıle yukledık sonra yenı guncelleme gelınce yenılerını nasıl yuklyecez yada stabıl surum cıkınca nasıl olacak yardımcı olurmunuz ona gore yukleyecemde

aynı şekilde odin ile kurucaz ha ota gibi olsun istiyorsanız home csc kullanarak flashlıycaz hiç bir şey silinmiycek.

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. Nasıl çatladı ?

• drainBamaged D kullanıcısına yanıt
    Final sürümle düzeltilir, önemli konu görünmüyor. Benim telde futbol, araba oyunları olsa da ben de pek oyanamıyorum. Futbol severler için Score Hero tavsiye edebilirim . Güzel bir fps oyunu çıkarsalar fena olmaz aslında. Cpu/ batarya sıcaklığını sistem çalışmasında sorun olmaması açısından merak ettim, kışın kablosuz şarj dışında etkisini görmeyiz ama yazın sorun olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

odın surumu olarak ne kulladınız arkdaslar link verırımısını? odın 3.07 sıkıntı olur mu?

evet olur kullanmayın bunu kullanın

http://dl.sammobile.com/Odin3-v3.11.1.zip

• felmyaxe F kullanıcısına yanıt
    dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi, BPJE nin devamı olmuş neyseki hot pixel sorununu da tekrarlamamışlar. Ön kamerayı da merak ettim, hala yamuk yumuk mu?

Nougat için final sürümü bekleyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama açılışları çok hızlı. Gerçi telefonu ilk aldığımda da öyleydi. Oha cok iyi diyordum, firmalar sanirim büyük guncellemeler öncesi guncellemeler ile bi miktar da olsa yavaslatiyorlar ki begenelim, fark olsun arada 😅

• [Update: Spots running out] Samsung officially announces launch of Android 7.0 Nougat Galaxy Beta Program
    http://www.sammobile.com/2016/11/10/samsung-officially-announces-launch-of-android-7-0-nougat-galaxy-beta-program/

Samsung resmi olarak Beta programını duyurdu beyler, yani Rom yüklemek zorunda kalmadan telefondan halledebilirsiniz, TR'ye pek geleceğini sanmıyorum ama arada bir kontrol edin.

Resimdeki gibi şartları kabul edip, programa kayıt olabilirsiniz.

Edit : United States, United Kingdom, South Korea ülkelerinde yayında yakında Çin'e gelecekmiş yani önce UK MM romunu yüklemelisiniz. (diğerleri bize uymaz)

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 10 Kasım 2016; 17:54:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinim88

yüklenmedimi hocam daha izlenme rekorları kıracan de haydi :)

TTNET sponsorluğunda %78'deyiz ama suç bizde borlu kablo kullanmadık ondan yavaş kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hugh Jackman

Geçmiş olsun hocam. Nasıl çatladı ?

Teşekkürler.

Malesef Gorilla Glass v.s. faso fiso, bu telefonun cam ekranları çok hassas, ufacık bir darbede ne olduğunu anlamadan bu hale geldi.

Eski telefonlarım çok daha sert yere düştüğünde bile çizik dahi olmadan kurtardığım oluyordu.
    ki 33 yaşındayım, hayatım boyunca ilk defa bir telefonumum ekranı kırıldı.

S7 edge şık, kullanımı, işleyişi falan mükemmel telefon orası ayrı ama bu ekranın bu kadar hassas olacağını tahmin etmiyordum açıkçası :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 10 Kasım 2016; 17:44:5 >
  • ota dan android 7 almak icin ne yapiliyordu beta programi icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 10 Kasım 2016; 17:43:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

[Update: Spots running out] Samsung officially announces launch of Android 7.0 Nougat Galaxy Beta Program

http://www.sammobile.com/2016/11/10/samsung-officially-announces-launch-of-android-7-0-nougat-galaxy-beta-program/

Samsung resmi olarak Beta programını duyurdu beyler, yani Rom yüklemek zorunda kalmadan telefondan halledebilirsiniz, TR'ye pek geleceğini sanmıyorum ama arada bir kontrol edin.

Resimdeki gibi şartları kabul edip, programa kayıt olabilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Türkiye ofisi getirirse ona geçeriz hocam sıkıntı yok

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Hocam aod artık daha fazla hareket ediyor mu? Mesela ezkiden 4 dk de bir yer değiştiriyordu, şimdi ise 6.0 da saat başı yer değiştiriyor peki bu süre 7.0 da nedir?

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle hocam , tasarım ne kadar iyiyse dayanıklılık iyice düşüyor artık. Ayıracak paranız var mı bilmiyorum ama dert edilebilecek büyüklükte değil takmayın kafanıza , servis az fiyat çekmeyecektir muhtemelen.

• 
Sayfa: önceki 21642165216621672168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.