Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Beğendiğinize sevindim...Çok da bilerek ayar yapmıyorum kara düzen kullanıyorum aslında.Sadece ışığa göre isoyu ve WB (beyaz ayarı) nı değiştiriyorum.

Olsun hocam, bakış açınız güzel demek ki
  • 1 ay önce sipariş verdiğim 1 adet glossy casefit 1 adet te matte case fit skinlerim bugü geldi. 2 hafta sonra uygulayabilirim ancak kendi isçiliğime güvenmediğim için. Uyguladiktan sonra sorulariniz olursa cevaplayabilirim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kickergls K kullanıcısına yanıt
    Bende aşşa yukarı o programları kullanıyorum hiç kasma donma olmadı sadece büyük veri indirirken veya hızlı şarzda ısınma oluyordu Su içinde denemedim ama kılıf kalın kenarı metal çerçeveli görseline bak istersen tam oturuyor baya kaliteli koruması iyi

• ozqur35 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum herkese hatırlatıyorum samsung tr garantili aldıysan 31 Temmuz a kadar geçerli 64 gb lık hafıza kartı kampanyasına katılmayı unutma önceki sayfalarda bilgiler mevcut :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mfb2

Hayırlı olsun dostum herkese hatırlatıyorum samsung tr garantili aldıysan 31 Temmuz a kadar geçerli 64 gb lık hafıza kartı kampanyasına katılmayı unutma önceki sayfalarda bilgiler mevcut :)

Linki burada da verelim ki kimse uğraşmak zorunda kalmasın :)

https://galaxy2me.com/sd/campaign_0038.aspx?ii=8259388
  • mfb2 kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG MARKALI GELMEZ WİRELESS ALDIK NOTE 5 LE SAMSUNG DEĞİLDİ
  • Androios A kullanıcısına yanıt
    SAAT DE %1

1 GÜNDE %24 GİDİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

1 ay önce sipariş verdiğim 1 adet glossy casefit 1 adet te matte case fit skinlerim bugü geldi. 2 hafta sonra uygulayabilirim ancak kendi isçiliğime güvenmediğim için. Uyguladiktan sonra sorulariniz olursa cevaplayabilirim.

Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 17:21:44 >

• Teşekkürler hocam, yazdıklarınızı göz önünde bulunduracağım. İki sisteme de aşinayım aslında ama s7 edge çevremde kullanan olmadığı için kararsız kaldım. Telefon gelene kadar biraz daha araştırayım en iyisi.

• mfb2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Kart başvurusunu malesef yapamayacağım ikinci el aldım cihaz 26 martta alınmış çünkü :(

• quote:

Orijinalden alıntı: east10

Teşekkürler hocam, yazdıklarınızı göz önünde bulunduracağım. İki sisteme de aşinayım aslında ama s7 edge çevremde kullanan olmadığı için kararsız kaldım. Telefon gelene kadar biraz daha araştırayım en iyisi.

Rica ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

SAAT DE %1

1 GÜNDE %24 GİDİYOR

Aman tanrım :)
    Ben bu kadar da beklemiyordum.

• Burberrys42 B kullanıcısına yanıt
    %24 ekstra şarj ilaç gibi gelir. Hemen always on kapalı konuma getirilmiştir :)

• Androios A kullanıcısına yanıt
    % 24 abartılı bir durum. En azından kullandığım dönemde 10 saatte % 6 gibi bir şarj tüketiyordu. Bunu ölçmenin tam sağlıklı bir yolu yok. Uçak moduna dahi alsanız cihazda, always on'un yanında şarj tüketecektir.

• drainBamaged D kullanıcısına yanıt
    Üretim malzemesi alışılagelmiş ekran jelatinlerinden farklı duruyor. Daha kalın ve kaliteli geliyor elleyince ayrıca ilginç bir polimer kokusu hakimdi paketinde de. Ama son kullanıcı yorumunu anca takıp kullandıktan sonra yapabilirim.
  • quote:

1 ay önce sipariş verdiğim 1 adet glossy casefit 1 adet te matte case fit skinlerim bugü geldi. 2 hafta sonra uygulayabilirim ancak kendi isçiliğime güvenmediğim için. Uyguladiktan sonra sorulariniz olursa cevaplayabilirim.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Hocam link de paylasabilir misiniz ?

• quote:

Üretim malzemesi alışılagelmiş ekran jelatinlerinden farklı duruyor. Daha kalın ve kaliteli geliyor elleyince ayrıca ilginç bir polimer kokusu hakimdi paketinde de. Ama son kullanıcı yorumunu anca takıp kullandıktan sonra yapabilirim.
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 17:21:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srmrmr

quote:

Hocam link de paylasabilir misiniz ?

Alıntıları Göster
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 17:21:28 >

• Şarj konusunda NBA Live oynuyorum cumadan bu gün, haliyle çok gidiyor şarj ama şöyleki oyunu 4 saat oynamışım, 4.5 saat ekran sürem vardı ve şarj %20 idi. Bunun içinde ufak tefek telefon görüşmesi ve bolca whatsapp da var.

Kimse bu telefonun bataryasına çamur atmasın. Şu arka plandaki gereksiz Google uygulamalarını falan da kapatsak süper olacak.
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    SOSYAL AĞLAR FULL KURULU VE SAAT DE %1
  • 
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.