Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EKRANDA SÜREKLİ SAAT OLMASI NE KADAR ŞARJ YER
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre220

quote:

Orijinalden alıntı: venoma

Rica ederim. Bende yarın vermeyi düşünüyorum vakit bulabilirsem zaten bendeki çizgi bi çıkıyo bi kayboluyo falan ama sizin durum acil gibi ekranın tamamen susması ihtimali var o yüzden ihmal etmeyin iyi geceler

Ben de korkuyordum açıkken ekrandan. Devamlı elektrik dalgası gibi gelgit titreşimleri oluyordu çizginin alt kısmında. Bir önceki mesajda dediğim gibi servis 1 aylık cihazlarda donanım problemlerinin değişimle sonuçlanacağını söyledi. 10-15 gün beklemem gerektiğini, bazen daha kısa sürece çözüleceğini söylediler. Tek korkum bahsettiğim gibi kutusu açık bir cihaz ile değişim olması. Satın alır gibi paketi açılmamış bir cihaz elime gelir umarım. Değişim olayı ilk defa başıma geliyor. Diğer markalarda tamir edilen hasarlı cihazların değişimde verildiğini işitmiştim. Umarım öyle bir durum olmaz.

değişimde sıfır cihaz geliyor. Jelatinleri falan üzerinde. fakat kutuyu ilk onlar açıyor sen görmüyorsun. çünkü kalite kontrol yapıyorlar cihazda sorun var mı diye. cihazı teslim alırken sana verilen formu imzalamadan önce cihazı iyi incele inciğine cinciğine iyice bak. hasarlı ya da sorunlu olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: IdontKnoWw

Hocam bendede 1.3multijet punto vardi 1 depo ile 1100km giderdi simdi bmw 320d var 800km gidiyor hemde deposu daha buyuk.. elma ile armutu kiyaslamamak lazim

BMW'ye o kadar para verdin böyle olmamalıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KartPostal7

quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: KartPostal7

samsung galaxy s7 kullansam 1 yıl sonra şişer mi?

1 yıla kalmaz şişer. Şimdiye kadar hangi Samsung telefonu 1 yıl boyunca sorunsuz kullandın?

hiç akıllı telefonum bile olmadı. en az 2 yıl gidecek tel lazım

Galaxy A5 al.

• quote:

Orijinalden alıntı: IdontKnoWw

quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Fark etmiyor zaten çünkü ekran 2K olabilir ama IPS ekranda bunun karşılığı 720p. 2K amoled ekran 1080p hazırlanmış test grafiklerindeki detayları eksik gösteriyor, 4K AMOLED belki 1080p IPS e ye denk gelir.

Yok artık LeBron James. Amoled bu kadar dezavantajlı olsaydı Samsung Amoled kullanmazdı ayrıca ips kullanan herkes de 2k ya geçmezdi.

IPS ve Amoled ekranı aydınlatma teknolojileri arasındaki bir fark. Pixel sayısının bununla bir ilgisi yok. Pixel diziliminin de direkt bir ilgisi yok çünkü her iki teknoloji için de farklı pixel dizilimi kullanımı mevcut.

Amoledler arasinda bile pixel diziliminde fark var.
    Bu amoled ips olayi tamamen zevk meselesi bana gore ips agzi ile kus tutsa bana amoledin verdigi hazzi veremez seviyorum amoled i ama sende belki ips yi seviyorsundur zevk renk meselesi

Ben de Amoled seviyorum teknoloji olarak ips'in ilerisinde ve güç tüketimi daha düşük zaten herkes de üretemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HsynYgt

7 senedir samsung kullanıyorum cihazı kötülemedim. türkiye romu yapıyorsun fakat csc denen illet yüzünden türkiye ota güncellemesini VoLTE desteğini vs. kullanamıyorsun. niye, csc kodun TUR değil. s6 da böyle bir saçmalık yoktu türkiye romu kuruyosan csc kodun TUR oluyordu otomatikman. s7 de türkiye romu kuruyorsun csc XSG oluyor bu saçmalık değilde ne.

durduk yerde telefonun pilinin dolmasını mı bekliyordun ki azalmasından şikayet ediyorsun.. konu ilgini çekmiyorsa okumazsın böyle anlamsız yorumlarda yapmana gerek kalmaz. ortada bir çok kullanıcının yaşadığı bir sorun var bilgimizin yettiği kadar bir çözüm bulmaya çalışıyoruz. varsa bilgin bul çözümünü bizde sana dua edelim

Ne oldu Java bilen arkadaşın yardımcı olamadı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: freeze-bee

0 dan 100 e hızlı ve normal kablosuz şarj süreleri

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Başarılı. Orijinal şarj aletinin değerleri de aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre220

İlginiz için teşekkür ediyorum. Geçmiş olsun umarım tekrar sorun yaşamazsınız. Ben de servise götürdüğümde değişim olur 1 aylık cihazlarda donanım hatası olduğunda dediler. Bu değişimde umarım tamir edilmiş, kutusu açılmış bir cihaz değil de hiç açılmamış yeni bir kutu ile verirler. 10-15 gün süreceğini söylediler.

Yeni kutu ile vermiyorlar ama sıfır cihaz veriyorlar merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: spyman

Konumu açtığımızda bildirim çubuğunda gözükmüyor. Pil yüzdesi alarm vs. gibi gözükmesi gerekir hemde kıpkırmızı. Unutunca pil su gibi gidiyor.
    Çözümü varmı.

Konum kullanımda olduğunda simgesi gözüküyor. Kullanımda olmadığında açık da olsa pil tüketmiyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

EKRANDA SÜREKLİ SAAT OLMASI NE KADAR ŞARJ YER

1 saatte ekstra %1 yediğini duymuştum sanırım

• Arkadaşlar ben sipariş verdim yeni edge modelini ancak dual sim modeliymiş içimde kuşku var normalinden donanımsal olarak eksiği varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

Arkadaşlar ben sipariş verdim yeni edge modelini ancak dual sim modeliymiş içimde kuşku var normalinden donanımsal olarak eksiği varmıdır?

Eksiği yok fazlası var.

• Ben s7 edge aldim. Yazilimsal sorunu yok gibi ama guncelleme yaparken veya uygulama indirirken baya isiniyor. Ve sarji 1.5 saatte yuzde 20 gitti

• catalyst kullanıcısına yanıt
    Birkaç kişiye sordum donanımı çok geride dediler ilerde sıkıntı çıkarır dediler cahil cahil.İçkillenmiştim teşekkür ederim.

• Samsung un müzik uygulaması bazen kafayı yiyor ses gidiyor ve wipe cache partition yapana kadar düzelmiyor. Aynı şeyi yaşayan varmı?

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Hocam dün paylaştığım fotoğraflara baktınızmı? Düşük ışıkta kendi kamerasını kullandım

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Kamera harika işler çıkartabiliyor...
    pro mod iso 200 WB 2800K
    http://i.hizliresim.com/aEvak4.jpg
    pro mod iso 100 WB2800K
    http://i.hizliresim.com/pPAa7o.jpg
    otomatik mod
    http://i.hizliresim.com/AJVb2q.jpg

Bir kez daha paylaşayım :)

• rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Genel olarak alttaki zamanlara bakarsanız ne kadar süre sonra elinizde olur tahmin edebilirsiniz bu benim ilk siparişim. Ortalama da bu sürede gelir.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    İlk resmi telefona indirdim. Harbiden çok iyi çekilmiş resimler

• Crayz-DentisT kullanıcısına yanıt
    Teşekküeler

• 
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.