Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
398
Favori
3.430.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13671368136913701371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.5 aydır özenle kullandığım telefonum dün gece güncelleme yaptıktan sonra, yeşil çizgili ekrana bürünüp hakkın rahmetine kavuştu, şu anda da ekranın yarısı yeşil yatay çizgili diğer yarısı ise siyah!!! herhangi bir sıvı teması, yada darbe veya dış etken olmamasına rağmen servise götürdüğümde telefonun yenisiyle değişimi yerine telefonun garanti aracılığıyla ekranını değiştirmeyi taahhüt etti. Hadi ekranı değiştirdik diyelim yarın bir gün farklı bir yerden hata verecek gerçekten eminim, var mı böyle bişi başına gelen, uygulayacağımız bir prosedür?? resimleri eve geçince ekleyeceğim..

• quote:

Orijinalden alıntı: explode1907

2.5 aydır özenle kullandığım telefonum dün gece güncelleme yaptıktan sonra, yeşil çizgili ekrana bürünüp hakkın rahmetine kavuştu, şu anda da ekranın yarısı yeşil yatay çizgili diğer yarısı ise siyah!!! herhangi bir sıvı teması, yada darbe veya dış etken olmamasına rağmen servise götürdüğümde telefonun yenisiyle değişimi yerine telefonun garanti aracılığıyla ekranını değiştirmeyi taahhüt etti. Hadi ekranı değiştirdik diyelim yarın bir gün farklı bir yerden hata verecek gerçekten eminim, var mı böyle bişi başına gelen, uygulayacağımız bir prosedür?? resimleri eve geçince ekleyeceğim..

Ben artık ikna oldum. Siparişleri yetiştirebilmek için kalite kontrolleri çok yüzeysel yapıyorlar. Ekran pembeymiş ölü pixelmiş sallayıp gidiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: faster_than

quote:

Orijinalden alıntı: java

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

Hepsiburada dan alan arkadaşlar fatura geldi mi size yoksa sadece e-arşiv fatura mı vardı. cevap verin önemli
    Hepsiburada dan alan arkadaşlar fatura geldi mi size yoksa sadece e-arşiv fatura mı vardı. cevap verin önemli

Satıcı HB ise hem basılı hem de e-fatura gelir... Ama diğer firmaların satışlarında belki sadece e-fatura olabilir... Hiç farklı satıcıdan telefon almadım ama dolap vs almıştım onlarda sadece e-fatura gelmişti...

Ben hepsiburadadan aldım sadece e fatura gönderdiler

Hocam hepsiburada dan alinca şarj cihazi nasil cikti turkiye prizlerine uyumlu mu. Uyumlu degilse yaninda çevirici yolladılarmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler s7 edge gift i indirdim açılmıyor bu kanpanya ülkenizde geçerli değildir diyor (cihazı yurt dışından aldım onun etkisi olabilir mi)

• quote:

Orijinalden alıntı: drainBamaged

quote:

Orijinalden alıntı: oggnogg

Ez package disabler kullaniyordum

EmergencyLauncher isminde bir servis var. Tahminimce onu devre dışı bıraktınız. Geçmiş olsun.

ADB kullanarak servisi geri açabilirsiniz sorununuz hallolur. Yoksa Wipe yapmanız gerekecek.

Kusura bakmayin cevap verdiginizi gormedigim icin ikinci mesaji attim

Adb dediginiz islemi yapabilirmiyim bilmiyorum.
    Wipe yapmak daha cok isime gelirde wipe cache mi yoksa wipe data mi?
    Arti olarak recovery mod'ada girmeyi denedim ses acma+home+power tuslari ile ancak olmadi.Nasil yapabilirim?

Vakit ayirdiginiz icin tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oggnogg -- 1 Temmuz 2016; 19:44:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: freeze-bee

geçenlerde bir eposta geldi ve aşağıdaki kılıfı satın aldım. spigen thin fitin şeffaf versiyonu diyebilirim. yapısı mat ve oldukça beğendim. amazonda 10 dolar fiyatı.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Nereden aldınız?
    Link paylaşabilirseniz sevinirim.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Cep telefonu fotoğrafçılığını en doğru ve anlaşılabilir olarak nereden öğrenebilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ohen

quote:

Orijinalden alıntı: faster_than

quote:

Orijinalden alıntı: java

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

Satıcı HB ise hem basılı hem de e-fatura gelir... Ama diğer firmaların satışlarında belki sadece e-fatura olabilir... Hiç farklı satıcıdan telefon almadım ama dolap vs almıştım onlarda sadece e-fatura gelmişti...

Ben hepsiburadadan aldım sadece e fatura gönderdiler

Hocam hepsiburada dan alinca şarj cihazi nasil cikti turkiye prizlerine uyumlu mu. Uyumlu degilse yaninda çevirici yolladılarmı?

Ben daha önce ithalatçı garantili almıştım düz s7 satıcısı hepsibırada idi uyumluydu şarj aleti ama kutu daha önceden açılmış yani güvenlik bandı açılmıi üzerine ithalatçı garantisi veren evo bandı yapıştırılmış yeniden jelatinlemişlerdi ayrıca telefon sol üst köşeden darbeli çıktı iade ettim 200 TL ye kıyıp TR Garantili aldım eğer sende alacaksan italatçılara bulaşma tr garantili al illaki alıcam diyorsan telefonun satıcısı hepsiburada olsun buna çok dikkat et ilerde sorun yaşarsanız bir muhatabınız olur.

• Arkadaşlar Samsung evo kartı kargo bilgilendirmesi bana şimdi geldi ben 25 haziranda başvuru yapmıştım başvurulan bugüne kadar hiçbir bilgilendirme olmadı az önce kargo takip numarası galaxy2me tarafından smsle geldi

• Merhabalar

OneDrive 100GB teklifinin tam koşulları nedir? 2 sene sonra üyelik zorunlu mu?

• oggnogg O kullanıcısına yanıt
    Dostum sana yardimci olmak isterim. Ama su am vaktim yok. En kisa zamanda donus yapacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: sukutuleyl

Hocam s6 kablosuna çok benziyordu açıp bakmadım ama akşam bakarım. Benim önceki telefon s6 ıydı. Ve note 4 kardeşim de var. Onun kablosu daha uzun ve daha kalındı. İstersen onunda ölçüsünü alırım

Dostum eger zahmet olmazsa note 4 u olcebilir misin acaba. Cevabim icin tesekkurlwr.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burberrys42

S7 edge almak için 100 neden.
    Harika bir video.
    İnanın bilmediğim ne kadar özellik var dedim.
    İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

https://youtu.be/9NiqZqGeHg8

hocam kısaca önemli olanları özetleyebilirmisiniz
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Evet d90 güzel makine ama malesef otomatik odaklanma yok af motoru çok önemli bir nokta benim için o sebeple d90 nın abisi olan d7000 aldım ve sonrasında d7100 çıktı ve benim cihazda üretimden kalktı. Şuan d7300 veya üst modeli çıkmış olabilir. Ve benide 3d mark lar alıyor benden :)

Neyse haklısın hocam :) o kadar konuştuk ve bunun üzerine telefonla gece çekimi yapmam lazım güzel birşey çıkarsa paylaşrım

• ramone01 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam ölçerim iftardan sonra (istanbul)

Edit: Hocam ölçtüm 150cm uzunluğu var note4 data kablosunun ve s6 kablosundan çok daha iyi kalınlığı var. S6 kablosu şarjda iken deli gibi yanıyor ama bunlarda o yok çünkü daha dayanıklık kaliteli. Benim yeni telin s7 nin kablosuda s6 ınkine benzediğinden kabından çıkartmadım bile başka kablo kullanıyorum bende araç hızlı şarjları var getirden almıştım normalde 65 tl civarı olan ürün getirde ilk alışveriş indirimi ile 21 tl ye filan gelmişti. kablosu çok iyi kalın ve uzun note4 ile aynı uzunluk ve ve aynı kalınlıkta kesinlikle tavsiye ederim hem araç hızlı şarjda müthiş birşey evdeki hızlı şarj ile aynı doldurma süreleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sukutuleyl -- 1 Temmuz 2016; 21:15:09 >
  • S7 kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.Şu anki güncel satışta olan s7 serisinde cat9 modem mi var cat12 mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen uykudayken açılmıyor orta tuşa bastığında neden olabilir acaba şifre girme gelmiyo birkaç kere deniyorum öyle açılıyor

• ramone01 kullanıcısına yanıt
    Yardım ederseniz çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ramone01

quote:

Orijinalden alıntı: sukutuleyl

Hocam s6 kablosuna çok benziyordu açıp bakmadım ama akşam bakarım. Benim önceki telefon s6 ıydı. Ve note 4 kardeşim de var. Onun kablosu daha uzun ve daha kalındı. İstersen onunda ölçüsünü alırım

Dostum eger zahmet olmazsa note 4 u olcebilir misin acaba. Cevabim icin tesekkurlwr.

Bende note 4 ten beri note 4 un kablosunu ve sarj aletini kullniyorum. S6 note 5 ve s7 edge nin kutu icinden cikan sarj aletlerini hic killanmadim..note 4 un sarj kablosu gercekten kaliteli

• Arkadaşlar menü veya power tuşuna basmadan parmak izi okutup ekran kilidi açmak istiyorum mümkünmüdür ?

• 
Sayfa: önceki 13671368136913701371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.