Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.430.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gri telefonla gayet uyumlu şık görünüyor.
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: mfb2

Arkadaşlar menü veya power tuşuna basmadan parmak izi okutup ekran kilidi açmak istiyorum mümkünmüdür ?

Mümkün değil.

https://youtu.be/9NiqZqGeHg8
    Bi ark paylaşmıştı bu videoyu 64 . tanıttığı özellik demek istediğim bu sayılır veya lg deki knock on tarzı birşey olmuyormu ki tuşlara basmadan uyandırmak istiyorum ekranı :)
    birde galerideki fotoları parmak izi ile şifreliyor videoda kaçıncı bulamadım o gösterdiği yol bende yok nasıl oluyor acaba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfb2 -- 1 Temmuz 2016; 23:24:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar telefonum bugün geldi home tuşunun tam sağına veya soluna doğru bastığım zaman tepki vermiyor tam orta noktasına bastığım zaman işlem görüyor normal mi bu ?
  • Johny Lesh kullanıcısına yanıt
    Ben de dahil bir çok kişide var o sorun. Annemdeki a3le babamdaki a5te denedim de azcık basınca bile oluyor bizde böyle bir sorun olması sıkıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Samsung lens daha iyi sls yaziyorsa güzel sony lens daha kötü imx yaziyormus sony lensde fakat işlemcisi exynos 8890 degilde snappdragon 820 ise daha iyi. Sabh arastirdim.

Bol keseden sallamayın isterseniz bilip bilmeden...Yanlış yönlendirmeyin alacakları...
  • Telefon kilitli ekranda kapalı ekrandayken telefon geliyor ve bazen arayan ekranı sanki güç tasarrufu yapar gibi tamamen ekran kapalı hale geliyor ve sadece ses çalıyor. Sizdede bu durum oldu mu. Ayrıca ben bunu nasıl çözerim.
    Bir de türk telekom kullanıyorum. Güncellemeden sonra arama sesi düzeldi diye düşünüyordum ancak özellikle hoparlöre verdiğimde sesiniz gelmiyor diye karşı taraftan fazla geri dönüş almaya başladım. Volte ye geçsem faydası olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burberrys42 -- 2 Temmuz 2016; 1:06:54 >
  • iCankat İ kullanıcısına yanıt
    normal mi acaba iade etmeye gerek var mı ? yarın bir teknoloji mağazasında deneyeyim ben yine de
  • Johny Lesh kullanıcısına yanıt
    S7 edge kullanan 2 arkadaşım var onlarda da durum böyle, forumda baya kişi de bende de böyle dedi. Siz bilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar benim tel nedense insanların yüzlerini çok sarımsı çekiyor. Renkler de aşırı kontrast oranı var. Note 5 var arkadaşımda karsilastirdim onda olması gerektiği gibi bende ise aşırı kontrast basılmış gibi. Vatan bilgisayarda diğer S7 ve edge yi inceledim onlar da normal çekiyordu. Geceleri özellikle sapsarı çıkıyor yüzler. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Ön ve arka sensör samsung

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thrzgn -- 1 Temmuz 2016; 23:56:27 >
  • Arkadaşlar telefonu root edipte fifa14 kilit leri açabilen varmı bu oyun benim için önemli gerekirse root yapıcam kilitleri açmak için teşekkürler...

• SLS yazıyor hocam, ama işlemci exynos 8890. Kısmet artık:)
  • Burberrys42 B kullanıcısına yanıt
    Hocam edge kullandığımda yaşadığınız problemi hiç yaşamadım. Açıkçası telefonu bir kaç gün önce forumdan vçbşr arkadaşa sattım. Turkcell kullanıyorum kulaklık sesi ile ya da sesin gitmemesi gibi bir problemde yaşamadım.

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Sacma sapan polemige girmeye gerek yok. Kendi fikrinizi belirtin sallama diyeceginize.

• mya1903 M kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda ayni hocam dert etmeyin

• Home tuşuna hafif bastığımda çıt çıt ses geliyor varmı bununla karşılaşan bendemı sıkıntı var bozulmaya doğru gidiyor mu önceden sol köşeye bastırdığımda gelirdi bir ara normale döndü şimdi tekrar başladı neresine dokunsam geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00onur -- 2 Temmuz 2016; 1:37:06 >
  • Benim launcher ( acil mod ) ultra güç modundan çıktıgımda disable oluyordu.
    Bu durumu ez disablerin yapımcısına sordum. 2 defa cevap attılar. Birinci mailde ilk defa böyle bir şey varmış gibi ve çözüm üretemicekleri gibi bir cevap geldi. 2. Mail de ise telefon marka ve modelini sordular. 1 haftayı geçti sonuç yok. Bilmiyorlar.
    Ben ez disableri tamamıyla kaldırdıgımda bu sorun yok.
    Acaba diyorum ez disableri kaldırsam tüm programları enable yaptıktan sonra.
    Sonrada package disable pro ile denesem. Sonuç ne olur. Sizce

• catalyst kullanıcısına yanıt
    Aslında mümkün ama hareket halinde olmuyor telefon sabit iken misal masada iken ... ayarlar 》erişilebilirlik 》yetenek ve etkileşim 》kolay ekran açma .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam package disable pro da ben sorun yaşamamıştım. Ama sizin gibi ez kullanan bir arkadaşta problem yaşamadığını yazmıştı, yanlış mı hatırlıyorum? Tüm uygulamaları aktif ettikten sonra neden sorun olsunki. Deneyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam package disable pro da ben sorun yaşamamıştım. Ama sizin gibi ez kullanan bir arkadaşta problem yaşamadığını yazmıştı, yanlış mı hatırlıyorum? Tüm uygulamaları aktif ettikten sonra neden sorun olsunki. Deneyin bence.

Peki bir sorum var.
    Ez disabler da bir özellik var. Programa girdiğinizde programların güncel durumunu enable ya da disable oldugunu gösteriyor. Package de var mı bu

Hocam hatırlamıyorum. Ama tüm devredışı olanları göster seçeneği mevcuttu.

• 
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.