Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (950. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 948949950951952
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 metreden at demediler 5cmden bırak dediler.5cmden hafif çarptırın telefonun üst kısmını masaya. Sorununuz çözülebilir. Telefona da zarar gelmez dikkatli olursanız. Uğraşmayın boşuna servisle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samiluslu43

Fps düşüşü mü var? 5.1.1de kaydırırken oluşan Fps kayıpları tamamen yok olmuş 6.0.1de. Üstelik uygulama açılışları vs. De bi nebze hızlanmış. Arka arkaya uygulamaları açınca artık yeniden başlatmıyor kaldığı yerden devam ediyor. Parmak izi jet gibi. Ram kullanımı %60 seviyelerinde geziyor. Samsung adam akıllı güncelleme vermeye çalışıyor o yüzden de biraz bekliyoruz. Beklemeden verse bu sefer sorunlar var Samsung akıllanmaz diye şikayet ederler. Beklesek Samsung bu telefonu unuttu diye şikayet ederler. Biraz sabır. Android 6.0.1 bu telefona çok iyi gelecek. Betasi bile bu kadar iyiyken tam sürümü düşünemiyorum..

Internet yada baska uygulamada anasayfaya donunce arada fps dususu oluyor bariz fps oyunlardada dusuk optimize ile ilgili olabilir 5.1.1 de boyle degildi.
    Bu kadar gec vermeleri anlamsiz 2014 te S5 aralikta 5.0 almisti.
    6.0 cikali 4-5 ay oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: samiluslu43

Fps düşüşü mü var? 5.1.1de kaydırırken oluşan Fps kayıpları tamamen yok olmuş 6.0.1de. Üstelik uygulama açılışları vs. De bi nebze hızlanmış. Arka arkaya uygulamaları açınca artık yeniden başlatmıyor kaldığı yerden devam ediyor. Parmak izi jet gibi. Ram kullanımı %60 seviyelerinde geziyor. Samsung adam akıllı güncelleme vermeye çalışıyor o yüzden de biraz bekliyoruz. Beklemeden verse bu sefer sorunlar var Samsung akıllanmaz diye şikayet ederler. Beklesek Samsung bu telefonu unuttu diye şikayet ederler. Biraz sabır. Android 6.0.1 bu telefona çok iyi gelecek. Betasi bile bu kadar iyiyken tam sürümü düşünemiyorum..

Internet yada baska uygulamada anasayfaya donunce arada fps dususu oluyor bariz fps oyunlardada dusuk optimize ile ilgili olabilir 5.1.1 de boyle degildi.
    Bu kadar gec vermeleri anlamsiz 2014 te S5 aralikta 5.0 almisti.
    6.0 cikali 4-5 ay oldu

Ben sadece internet uygulamasında gördüm o problemi. Ufak boyutlu oyunlar oynuyorum genelde o yüzden oyun konusunda yorum yapamayacağım. Ama kesinlikle 5.1.1den iyi bir sürüm olduğunu düşünüyorum

• Pil nasıl acaba ?

• Beta surumunu mu kullandiniz ?

• Pil 5.1.1 le aynı gibi ya. Wifide 4.5 saat falan ekran veriyor. 3gde 3.5 saat civarı. Açıkçası pile takan birisi değilim takıyorum doluyor zaten 1 saatte :)

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Evet beta kullanıyorum

• Anladım tesekkurler

• Cihazın sürekli Kablosuz şarjda durmasının bir sakıncası olur mu ? İş yerinde masa üstünde kullanıp direk üzerine bırakıyorum kablosuzda yavaş şarj ettiği için günün uzun kısmı şarjda kalmış oluyor bununla ilgili bir uyarı yazı falan bulamadım. Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • bluebest kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yaklaşlık 47 gün sonra s7 satışa sunulacak.Sizce beklemeli miyim yoksa S6 edge almalı mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musab63

Arkadaşlar yaklaşlık 47 gün sonra s7 satışa sunulacak.Sizce beklemeli miyim yoksa S6 edge almalı mıyım?

ben s6 edge aldım gitti. daha ne kadar iyi olabilir ki jilet gibi telefon yapmış adamlar.
  • S6 mizda derece olcer var mi? Hava sicakligini olcebiliyormuyuz?

• ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    Normal şarj süresinden fazla şarjda durması bence pek iyi değil. Ama şöyle bir şey de var demek ki adamlar telefona zararı olmayacağını düşünerek kablosuz şarj pedini üretmisler. Bir de bu açıdan bakmak lazım. Ama şahsen ben olsam cihaz daha kısa sürede şarj olsun diye kablo varken kablosuz cihazı kullanmazdim, gerekli zamanlarda.

• S4'ten sonra kaldırıldı bu özellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Normal şarj süresinden fazla şarjda durması bence pek iyi değil. Ama şöyle bir şey de var demek ki adamlar telefona zararı olmayacağını düşünerek kablosuz şarj pedini üretmisler. Bir de bu açıdan bakmak lazım. Ama şahsen ben olsam cihaz daha kısa sürede şarj olsun diye kablo varken kablosuz cihazı kullanmazdim, gerekli zamanlarda.

Masada sürekli tak çıkar yapmamak adına bu daha iyi oluyor.
  • G920f 6.0.1 root yapan var mi acaba

• Israrla Android 6.0'ı vermiyor adamlar.

s7 tanıtımına bırakacaklar sanırım.

Samsung almamak lazım anlaşılan. Android 6.0'ı vermeyen tek üretici olarak tarihe geçti. Htc One m8 bile aldı.
  • Arkadaşlar bu telefon ile LG G4 arasında kaldım. Sizin yorumlarınız neler? Daha önce karşılaştırma yapmış olan varsa beni de bilgilendirirse çok sevinirim.
  • pasalarinpasasi kullanıcısına yanıt
    Boşver sen LG yı hocam Samsung iyidir ama bu arada gelecegin telefonu Sony bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yambiri -- 24 Ocak 2016; 19:00:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Orijinalden alıntı: Primitive Yordle

Arkadaslar bir de flaş isiginin oldugu yerde jelatin baloncugu gibi bisi var yeni aldim orda jelatin mi var?Tirnagimla denedim cikaramadimJelatinse igneyle gircem.

jelatin. bende çıkaramadım sonra bakacağım icabına :)

aynen bendede var kamera mercek etrafındada var. telefonu 3 gündür kullanıyorum sony z1 geçiş yaptım (aslında yabancı değilim samsunga not 2014 edidation var) dokunmatik tüşları özlemişim en son motorola razr kullanmıştım çok işlevsel. birde s6 edgenin tuşları tabletle aynı değil daha işlevsel olmuş. %44 şarj kaldı ekran full otomatikte 3,14 ekran süresi var. beklediğimden iyi şimdilik. siyah renk almıştım ilk bir pişmanlık duydum ama sonra hoşuma gitmeye başladı. samsung dan hep uzak durmuş biri olarak htc ve sony kalitesini bu sefer yakalamış hatta geçmiş diyebilirim. keşke dayanıklık konusunda motorolaya biraz yaklaşsa güzel olucak.
    5,1,1 gayet başarılı olmuş. menüler basit ve hoş olmuş.
    bir sorum var
    ipg buff spigen ekran koruyucu yada farklı bir marka kullanan ve tavsiye eden varmı. ekranı düşmelere karşı korurmu. özellikle buff çok övüyorlar ama kavis yoksa alınmaz. birde ince olması terçih nedeni. bugüne kadar hiç ekran koruyucu kullanmadım ama 5 adet üst düzey telefonun ekranlarını çizip kırarak kendi rekorumu kırmışlığım var. samsung ekran konusunda en çok korktuğum marka. lütfen yardım.

• 
Sayfa: önceki 948949950951952
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.