Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (951. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 949950951952953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yambiri

Boşver sen LG yı hocam Samsung iyidir ama bu arada gelecegin telefonu Sony bilgin olsun.

İçim acıdı valla,yazık günah:) en çokta iphone a gıcığı varmış adamların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 24 Ocak 2016; 19:46:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

arkadaşlar telefoncu açılmamış kutulu 2 yıl garantili bugün faturalı zümrüt yeşili renkli 64 gb s6 edge plusı 2149 tl ye bırakırım dedi fiyat nasıl sizce ?

hocam fiyat güzelmiş. zümrüt yeşilde zor blunuyor.
    ben gitti gidiyor üzerinden çok sağlam bir satıcıdan aldım. 2000tl 32gb s6 edge siyah açılmamış kutu delta servis garantili. ilk 15 gün bire bir değişim garantisi vardı. birde üstüne. donanım forumun kupon satış bölümünden 6 tl larşılığı %7 indirim kuponu aldım tel 1860tl geldi bana. finans bank kredi kardı buldum arkadaştan 100 para puan kampanyasına katıldım. 15 subat yüklenicek yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Israrla Android 6.0'ı vermiyor adamlar.

s7 tanıtımına bırakacaklar sanırım.

Samsung almamak lazım anlaşılan. Android 6.0'ı vermeyen tek üretici olarak tarihe geçti. Htc One m8 bile aldı.

alti pismemis hamur yememek gerekir sabret tipik samsung cok bisey bekleme 6.0 dan

• quote:

Orijinalden alıntı: barancilo

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-s6-edge-spigen-curved-crystal-ekran-koruyucu-P64505777

bu üründen aldım..tavsiye ederim.

hocam zaten ben de bu jelatini kullanıyorum ama hiç memnun değilim 1 hafta kullandıktan sonra edge ekranlarındaki jelatin kalktı ayrıca çok ince

Güzel yapıştıramamışsın kardeşim o halde.

Bende 1 aydır üzerinde, tırnakla kaldırmaya çalışsam bile kalkmıyor. Edge taraflarının arkası yapışıyor zaten. Kalkmasının mümkünatı yok. Orantısız yapıştırmışsın muhtemelen.

düzgün yapıştırdığımdan eminim ilk hafta gayet güzel kullandım ama sonra kalktı işte. amazondaki yorumların büyük çoğunluğuda bu şekilde. sanırım şans işi

Ürününüz orjinal olmayabilir.

Arkadaşımda kullanıyor bende kullanıyorum. İkisini de ben yapıştırdım.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

kod kartı çıkmamıştı gerçekten resmi dist olduğu için önemsememiştim

merhaba hocam sizin jelatin spinger mi. internette çok marka varda.

• Nereden aldiniz bu fiyati acaba ozel degilse?

• quote:

Orijinalden alıntı: yambiri

Boşver sen LG yı hocam Samsung iyidir ama bu arada gelecegin telefonu Sony bilgin olsun.

Sonyden adam olmaz.6 ay nedir :S

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Israrla Android 6.0'ı vermiyor adamlar.

s7 tanıtımına bırakacaklar sanırım.

Samsung almamak lazım anlaşılan. Android 6.0'ı vermeyen tek üretici olarak tarihe geçti. Htc One m8 bile aldı.

Komik bir durum gercekten ama yapacak birsey yok 6.0.1 ne getiriyor hicbirsey :D

4.4 den sonra 5.0 ne getirdi hic hirsey boyle devam edicek :D

• Merhabalar arkadaşlar, sıkıntım şu;

Weather & Clock Widget programını kullanıyorum. Ancak bu uygulamanın "Kilit Ekranı"ndaki widget ını kaldıramıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

• Hazır S7 çıkacakken S6 alınır mı?
    Samsung'un touchwizini hiç sevmiyorum alırsam direkt rom atarım. Almaya değer mi bu takdirde?

• blasterjaxx kullanıcısına yanıt
    TW'siz rom yok şu an bildiğim kadarıyla. Tw'yi sevmiyorsanız hiç almayın. Telefon çok güzel. Sızan s7'ler doğruysa s6 daha güzel gibi. Hem Samsung'un hem de Qualcomm'un yeni mimarileri ile gelecek bu kadar stabil ve başarılı olan 7420 varken çokta para vermeye değer mi bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

TW'siz rom yok şu an bildiğim kadarıyla. Tw'yi sevmiyorsanız hiç almayın. Telefon çok güzel. Sızan s7'ler doğruysa s6 daha güzel gibi. Hem Samsung'un hem de Qualcomm'un yeni mimarileri ile gelecek bu kadar stabil ve başarılı olan 7420 varken çokta para vermeye değer mi bilmiyorum

bir arkadaş ile bizde bunun sohbetini yaptık bugün.
    Değişiklik olarak tw de belki ufak tefek değişiklikler olur.
    ram belki 4 gb olur
    kamerada bazı geliştirmeler olabilir.
    bunlar olsa bile şuan bu cihazın verdikleri gayet üst düzeyde.hemen hemen 1000 lira gibi fazla bir rakam ödeyip almaya değer mi tartışılır.
    arkadaşın dediği gibi tw yi beğenmiyorsanız kamera tarafında aynı performansı verecek parmak izi okuyucu vs olan bir başka cihaz bakabilirsiniz.

• Arkadaşlar bana s6 edge için kılıf ve ekran filmi önerisinde bulunacak varmı fiyatı önemli değil kullandığınız kılıflar yada önerebileceğiniz kılıflar sağlam birşey lazım şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: samiluslu43

Pil 5.1.1 le aynı gibi ya. Wifide 4.5 saat falan ekran veriyor. 3gde 3.5 saat civarı. Açıkçası pile takan birisi değilim takıyorum doluyor zaten 1 saatte :)

Bu sabah 6.0.1in piliyle ilgili bi yorum yapmıştım. 3gde pek deneme şansım olmamıştı fakat bugün full 3g açık bi şekilde kullandım telefonu. Beklemede çok şarj yiyor 6.0.1 umarım betanın sorunudur. 7.5 saat kullanımda 2 saat 37 dakika ekran süresi aldım full 3g ile. Ara ara oyun oynadım genelde WhatsApp vs. 5.1.1e geri dönmeyi düşünüyorum açıkçası. Sabahki yorum için kusura bakmayın yanlış bilgilendirdim herkesi

• Bence çok elle tutulur şeyler olmayacak, ne zaman tek sayılı bir s serisi olsa pek başarılı olamıyor benim için. S3 mesela aynı ramle S2'den daha kötü durumda şuan. S2 kullanılabilir ama s3 kullanılamaz durumda hatta. s4 tasarımsal olarak ince çerçeve etkileyici bir ekranla geldi ama S4 çerçeveleri kalınlaştırdı ve o 1.5 sene SoC'ta insan gibi bir gelişim olmadı. S6 güzel oldu tuttu ama Mongoose çekirdekleri büyük ihtimal çok tüketim yapacaktır, Qualcomm'un henüz ısınma sorunu olmayan bir SoC'u olmadı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

Arkadaşlar bana s6 edge için kılıf ve ekran filmi önerisinde bulunacak varmı fiyatı önemli değil kullandığınız kılıflar yada önerebileceğiniz kılıflar sağlam birşey lazım şimdiden teşekkürler.

Aynen ozellikle temperli cam. Uygun fiyatlilari sorun yaratir mi ? 20 liraya temperli cam ne kadar ise yarar ?

• Anladım. tekrar bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Gerçekten kötü bir performans vermiş. umarım bu gecikmenin sebebi şunu halletmektir. Wipe yapmış mıydınız ? Bir de pil ekranın en çok ne yemiş ? Android Os mu ?
  • Wipe yapmıştım. Ekran var en üst sırada.

• Çok ilginçmiş. Bitti mi peki şarjınız ? Yani telefon kapandı mı ? belki kalibrasyon problemi olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freudunpiposu -- 24 Ocak 2016; 22:21:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas_06

Merhabalar arkadaşlar, sıkıntım şu;

Weather & Clock Widget programını kullanıyorum. Ancak bu uygulamanın "Kilit Ekranı"ndaki widget ını kaldıramıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevaplayacak birisi yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Çok ilginçmiş. Bitti mi peki şarjınız ? Yani telefon kapandı mı ? belki kalibrasyon problemi olmuştur.

yüzde 1 oldu taktım 10 oldu hemen marshmallowa geçtikten sonra bunu da çok yapmaya başladı. Telefon rootlu bu arada 2 gün önce kalibrasyon da yaptım.
  • 
Sayfa: önceki 949950951952953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.