DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
38.561
Cevap
285
Favori
1.036.888
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      551 Mesaj
      23 Ocak 2016 01:00:46

Rootlu ise xda da en üstte var zaten nasıl yükleyeneceğine dair ama gerek yok sabırlı olun ve benim gibi noble romu bekleyin
      CM13 var ama BETA yine dediğim gibi xda herşeyin çözümü romlar orda yayınlanıyor ama gerek yok saf arayüze emin ol . Yardımcı olabileceğim birşey olursa ÖM da atabilirsin iyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      nnoovvaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Carpe Diem ...
    • Teğmen
      248 Mesaj
      23 Ocak 2016 01:01:00

Tüm kişileri gösterde tik zaten yok.
      |
      |
      frk61ylmz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      248 Mesaj
      23 Ocak 2016 01:10:32
      Kendi deneyip çözdüğüm rehberde bir isimde aynı numara iki kayıt olarak çıkması sorununu: önce rehberi dışa aktar diyerek hafızaya yedekledim. Sonra telefon ayarlar uygulamalar uygulama yöneticisi hepsi altında 'kişiler' ve 'kişi saklama' adlı uygulamaların verilerini sildim. Tekrar rehbere girip veri içe aktararak rehberi cihaz hafızasına yükledim. Kişiler daha fazla ayarlar görüntüleneçek kişiler cihaz seçtim. Sorun şu an için halloldu. Umarım aynı sorundan muzdarip olan arkadaşların işine yarar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      448 Mesaj
      23 Ocak 2016 01:35:37
      quote:

Orijinalden alıntı: sametsurmeli

Dostlar hiç yurtdışından telefon getiren oldu mu site üzerinden ama GeekBuying.com özellikle deneyecem güme gitmeyelim aliexpress tamamdır zaten

Gümrükten geçmiyor.Gidip kendi ellerinizle yurt dışından almanız gerek.

Galaxy Note 5 Gold Platinum- Galaxy S6 Gold Platinum- Acer Aspire V3-772G 32GB RAM Intel Core i7-4702MQ Nvidia GTX 760M- Galaxy S4 Frost White-iPhone 5s 16GB
    • Teğmen
      104 Mesaj
      23 Ocak 2016 06:13:15

kardeşim evet hallettim dediğin gibi gpu profilini adb seçtim düzeldi ama bu bi sıkıntı filan cıkarırmı bunun amacı ney googlede biraz araştırdım bulamadım :)

edit : telefonu kapatıp açınca ayar yine eski haline geliyor gpu görüntüleme profili kapalı duruma geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutsal_xx -- 23 Ocak 2016; 6:17:42 >
      |
      |
      fromhunt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      551 Mesaj
      23 Ocak 2016 07:31:37

Aliexpress içinde öyle dediler ama 2 tane aldım geçti. Ayrıca bu forumlarda satan insanların hepsi yurtdışında tanıdık aracılığıyla getirmiyor

|
      |

Carpe Diem ...
    • Yarbay
      3534 Mesaj
      23 Ocak 2016 11:00:55
      quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Bundan bende muzdaribim. Ancak üstte video attım. telefon düşük ışıkta %1 kaybı 10 dakikada yapıyor. Bu 6 plusla aynı değer. İphone'a geçmeden önce bunu göz önünde bulundurun. Doze uygulamasını öneririm birde.

Plus la ayni deger derken 6 plus i kast ediyor ve benim attigim videoyu baz alarak konusuyorsan soyle bir ekleme yapayim. Cektigim videoyu s4 le cektigim icin yani mobil kamera oldugu icin ekran gibi parlak bi yuzeye tuttugunda pozlama suresini dusurup asiri parlakliktan dolayi patlamayi engelliyor.

Yani soyle soyliyim videomda ekran parlakligi en kisiktaymis gibi gozuksede aslinda parlaklik %30 seviyesindeydi. En kisikta hic denemedim ancak %30 parlaklik ve %1 parlakli arasinda cok fazla fark var bu kullanim suresine nasil yansir bilmiyorum denemek lazim..

Bu olay sey gibi kamerayi gunese tuttugunuzda direk olarak gok yuzunun birden kararmasi gibi. Ekranda parlak oldugu icin kamera yazilimsal olarak o patlamayi onlemek ve cok daha net goruntu sunabilmek icin pozlamayi otomatik olarak dusuruyor yoksa parlakligim en kisita degildi gun icerisinde kullandigim bi degerdi.

Ios 9 ile gelen guc tasarruf modu plus ile birlesince mukemmel sonuclar cikariyor. Tasarruf modu acikken mc4 oynadim ki bu oyunda s4 tasarruf modu kapaliyken 25 30 arasi fps veriyordu, plus tasarruf modu acikken 60 fps aciyor sadece arada bomba falan atilirsa ekstra bi effect girerse bi tik yapiyor oda kasma sayilmaz mili saniyelik birsey. Tasarruf modu acikken en baba oyunda bile performans kaybi hissettirmiyor. Bu oyunda bile modu kapatmadan cok rahat akici oynayabiliyorsam tasarruftan cikarip duz modda kullanmanin zerre anlami yok diye dusunuyorum.

O yuzden pil olarak 6yla falan karsilastirma mantikli olabilirde suanda piyasadaki hicbi telefon 6 plus la kapisamayacak kadar geride

Dun sarji fulleyip kullanmaya basladim yine dh de takiliyorum bi 5 10 dakka whatsapp kullandim falan %100 den 99 a dusmesi tam tamina 58 dakika aldi. Telefon yine araliksiz elimde %90 sarji gordugumde 2 saat 1 dakika kullanim vardi.

Iphone da kullanim suresi ekran suresine esit degil evet ama elimden hic birakmadan araliksiz kullandigim icin ekran kapaliydida kullanimi facebook costurdu muhabbeti olmadi yani sarjdan cikardigim saatide biliyorum.

Ilk pil cok yvas dusuyor sonrakilerde birden degil yine normal azaliyor. 2 saatlik kullanimda en baba android bile en iyi ihtimalle 65 70 pile inerdi

Sizin icin telefon 1 gunu cikartiyorsa fazlasini aramayin mutluysaniz sorun yoktur zaten de karsilastirmadaki minik hata dikkatimi cekti o yuzden yazma geregi duydum yoksa kimine 5 saat yeter kimine 7 saatte yetmez pili az gidiyor der :) goreceli bi durum

Iyi forumlar

• Yüzbaşı
      686 Mesaj
      23 Ocak 2016 11:19:24
      Son zamanlarda internette gezerken bile sıklıkla sağ yan üst tarafta ısınma oluyor reset zamanı mı geldi servisler bir durum mu var.

|
      |

En iyi olmamız gerekmez. Hayatın bizden beklediği, olabileceğimizin en iyisi olmak için çalışmaktır
    • Teğmen
      201 Mesaj
      23 Ocak 2016 11:34:58
      S6 6.0.1 kullaniyorum sarj su gibi gidiyor.
      Birde sarj %100 ken sarjdan cekiyorum ceker cekmez %98 e düşüyor.
      Android 6.0.1 kullananlarda da ayni sorun var mi acaba.

• Binbaşı
      1620 Mesaj
      23 Ocak 2016 13:39:52

Bende yok hocam öyle bir problem.
      |
      |
      esasmevzi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      826 Mesaj
      23 Ocak 2016 13:50:27
      quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: barancilo

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-s6-edge-spigen-curved-crystal-ekran-koruyucu-P64505777

bu üründen aldım..tavsiye ederim.

hocam zaten ben de bu jelatini kullanıyorum ama hiç memnun değilim 1 hafta kullandıktan sonra edge ekranlarındaki jelatin kalktı ayrıca çok ince

Güzel yapıştıramamışsın kardeşim o halde.

Bende 1 aydır üzerinde, tırnakla kaldırmaya çalışsam bile kalkmıyor. Edge taraflarının arkası yapışıyor zaten. Kalkmasının mümkünatı yok. Orantısız yapıştırmışsın muhtemelen.

düzgün yapıştırdığımdan eminim ilk hafta gayet güzel kullandım ama sonra kalktı işte. amazondaki yorumların büyük çoğunluğuda bu şekilde. sanırım şans işi

Ürününüz orjinal olmayabilir.

Arkadaşımda kullanıyor bende kullanıyorum. İkisini de ben yapıştırdım.

Hocam temanızın ismini öğrenebilir miyim

• Binbaşı
      1050 Mesaj
      23 Ocak 2016 14:37:44
      quote:

Orijinalden alıntı: erdigns

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-s6-edge-spigen-curved-crystal-ekran-koruyucu-P64505777

bu üründen aldım..tavsiye ederim.

hocam zaten ben de bu jelatini kullanıyorum ama hiç memnun değilim 1 hafta kullandıktan sonra edge ekranlarındaki jelatin kalktı ayrıca çok ince

Güzel yapıştıramamışsın kardeşim o halde.

Bende 1 aydır üzerinde, tırnakla kaldırmaya çalışsam bile kalkmıyor. Edge taraflarının arkası yapışıyor zaten. Kalkmasının mümkünatı yok. Orantısız yapıştırmışsın muhtemelen.

düzgün yapıştırdığımdan eminim ilk hafta gayet güzel kullandım ama sonra kalktı işte. amazondaki yorumların büyük çoğunluğuda bu şekilde. sanırım şans işi

Ürününüz orjinal olmayabilir.

Arkadaşımda kullanıyor bende kullanıyorum. İkisini de ben yapıştırdım.

Hocam temanızın ismini öğrenebilir miyim

Nova galiba. Uygulama

|
      |

• Yüzbaşı
      448 Mesaj
      23 Ocak 2016 14:38:07
      quote:

Orijinalden alıntı: sametsurmeli

Aliexpress içinde öyle dediler ama 2 tane aldım geçti. Ayrıca bu forumlarda satan insanların hepsi yurtdışında tanıdık aracılığıyla getirmiyor

iş imei kaydına gelince her şey bozuluyor hocam

Galaxy Note 5 Gold Platinum- Galaxy S6 Gold Platinum- Acer Aspire V3-772G 32GB RAM Intel Core i7-4702MQ Nvidia GTX 760M- Galaxy S4 Frost White-iPhone 5s 16GB
    • Yüzbaşı
      448 Mesaj
      23 Ocak 2016 14:43:13
      quote:

Orijinalden alıntı: kutsal_xx

kardeşim evet hallettim dediğin gibi gpu profilini adb seçtim düzeldi ama bu bi sıkıntı filan cıkarırmı bunun amacı ney googlede biraz araştırdım bulamadım :)

edit : telefonu kapatıp açınca ayar yine eski haline geliyor gpu görüntüleme profili kapalı duruma geliyor

Telefonu kapatıp açınca orayı tekrar ayarlamak gerekiyor. Gerçekteki amacı GPU nun ekranda yapmış olduğu renderları kayıt altına almak. Bu kayıtlardan yararlanarak bir nevi kendimize cihaz hafızasından ekstra RAM açıyoruz.Kayıt altına aldığı bilgilerden yararlanarak yapmış olduğu kaydırmaları sorunsuz bir şekilde yerine getiriyor.Aylardır kullanıyorum olumsuz bir etkisini görmedim.Kapatsanız da açsanız da cihaz aynı performansta.

|
      |

• Yüzbaşı
      551 Mesaj
      23 Ocak 2016 16:39:42

Hocam aklımda xiaomi note 3 pro var oda mtk x10 işlemci ona imei atılıyor zaten. Geçen aliexpress meizu m2 note aldım imei kendim 5 dk da hallettim. Ama işte geekbuying den ilk defa telefon isteyecem gümrük kalır mı sitenin işleyişi aliexpress gibi basit ve açıklayıcı değil diye buraya sorayım dedim

|
      |

Carpe Diem ...
    • Yüzbaşı
      747 Mesaj
      23 Ocak 2016 18:27:33
      quote:

Orijinalden alıntı: KırmızıElma

Merhabalar arkadaşlar iyi akşamlar,

Bir yakinimizda s6 var ama goruntulu konuşma yapamiyor. Biz onu arayabiliyoruz o bizi arayamiyor. Arama kismina geldigi zaman her telefonda arama mesab goruntulu arama varken onda sadece arama ve mesaj var. Cozumunu bilen varsa bu mesaji alintilayarak yardimci olursa sevinirim.

Sorun hala guncel.

Bu arada cihazin surumu 5.1.1

|
      |

KırmızıElma
    • Binbaşı
      1526 Mesaj
      23 Ocak 2016 19:57:16
      arkadaşlar telefoncu açılmamış kutulu 2 yıl garantili bugün faturalı zümrüt yeşili renkli 64 gb s6 edge plusı 2149 tl ye bırakırım dedi fiyat nasıl sizce ?

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...!

Xiaomi Redmi Note 4X
      \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
    • Binbaşı
      1836 Mesaj
      23 Ocak 2016 20:16:59
      Samsung Gear VR2 Sanal Gerçeklik Gözlüğü kullanan var mı?
      |
      |

• Yüzbaşı
      570 Mesaj
      23 Ocak 2016 20:40:23
      Bugun siyah s6 32 gb alarak araniza katilmis bulunuyorum

|
      |

[image]http://imagizer.imageshack.us/a/img922/2913/TJdzm3.gif[/simage]
    • Yüzbaşı
      294 Mesaj
      23 Ocak 2016 21:00:17

Hocam aynı problem bende de var maalesef telefonu şarja takıyorum şarj olmuyor 3-4 kez kabloyu cıkarıp takıyorum %50 falan dolup duruyor sonra düşüyor. telefonun şarjını tamamen takıyorum direk %0 dan %8 e çıkarıyor. batarya normal kullanımda 4-5 saat gidiyor çok can sıkıcı bir durum. telefondan memnunum fakat bu sorun gerçekten can sıkıyor.
      |
      |
      sametsurmeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Say My Name.

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
SEO
Erkek yüzük modelleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.