Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırsam şimdi de devam ediyormuş o kılıfın ekran çizdiğini çünkü bu ay içinde yazanlarda var samsung şikayet sayfasında o zaman almaktan vazgeçtim aslında telefona şeffaf kılıf aldım 90 liraya çok güzel bi kılıf s6 için yapmış samsung onu da

http://www.vatanbilgisayar.com/ef-qg920bsegww-samsung-galaxy-s6-seffaf-kilif-gri.html
  • kardeşim ben navi olarak başarsoft igo uygulamasını kullanıyorum gayette başarılı.play store da paralı yalnız.
  • arkadaşlar bizim bu telefonlara göre duvar kağıdı nereden bulabiliriz????
  • Eğer bu tip duvar kağıtları seviyorsanız. Amoled Duvar kağıdı yazarak buldum google'dan. Birçok da çıkıyor arayınca.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• SS
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

Back to n0t3 rom u kullanıyorum note 5 güncellemesinden yapılmış gayet hızlı ve 4 saat ekran süresi var en az. Herhangi bir dezavantaj yada çalışmayan özellik bulunmuyor.

Hocam hangi kernel i kullaniyorsunuz kurulumunu okudum kernel istiyor herhalde indirdim yukledim ama acilmadi telefon hangi kernel gerekiyor

• Değil 6 saat 5 saat dahi ekran süresi yok bende . Telefon normal s6 son sürüm. Ekran görüntüsü aldım , yoğun kullanım wifi açık wifi de sıkıntı olunca arada 3g açık olacak şekilde kullandım. Normalmidir bu süre ?
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• Bu arada telefon için de yorum yapayım, Yeni alacak arkadaşlara bilgi olsun bu kadar sayfa okumak istemezler belki. Modern combat, real racing vs oyunlarda donma kasma yapmıyor. Kullanımından hızından aşırı memnunum. Pil gördüğünüz gibi %18 de falan ekran görüntüsü wifi 3g açık oyun ile 3 küsür saat. Normal kullanımda gece uyumadan %100 ile şarjdan çekiyorum sabah kalkınca %98-97 olarak işe gidiyorum. İş yerinde arada sosyal medya, clash of clans, boom beach oynuyorum (süre net veremem emin değilim her sıkıldığımda giriyorum) , mesajlaşma had safhada eve gidene kadar min 150 mesaj olarak düşünün, Güç tasarrufu falan kullanmıyorum, 20-25 dk konuşma eve vardığımda şarj %30 larda oluyor. Isınma konusunda problem yok, uzun süreli modern combat oynarken arada kontrol ediyorum (CPU-Z ile) CPU sıcaklığı max 50-55 arası oluyor. Bütün bunlara rağmen aldığım fiyatın 500 lira eksiğine satmaya hazırım. (1,5 aylık telefon) Çünkü android bana göre değil root yapamıyorum, rahat kullanamıyorum, bi prg indiriyorum atıyorum 150mb olsun kurunca hafıza 150mb düşüyor ama kaldırınca hafıza 150 mb artmıyor :) bu ufak tefek android sıkıntıları canımı sıkıyor bugün satabilsem gider iphone 6s+ alırım . Hatta satmak için telefoncuya da götürdüm 1450 dedi 1800 istedim kabul etmedi haliyle. Fiyatının düşmesi çok kötü birşey 2350 liraya aldığım Samsung garantili cihazı 1,5 ay geçmesine rağmen 1800 e satamıyorum . Tamam yatırım yapayım diye almadım ama bu kadar da düşmezki fiyat.

• 1 hafta once 3 saat zar zor veren telefon simdi 4 un altina dusmuyor. Sehir degisikligi yaptim. 4-5 aliyorum 3g ile bile tabi arada wifi.

• Samsung tekrar qualcomm ile el sıkışmış. Tüm yeni model ve tepe model telefonlarda snapdragon kullanacak. Diğer bir deyişle qualcomm sony i sattı. Z5 premium telefona sony s820 isterken qualcomm çoktan Galaxy s7 için s820 chipset ile anlaşmıştı bile.

• shunter kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı konuda kernel de var ilk sayfada rom u yapan elemanın kernel i

• Telefonu geçen hafta ekran değişimi için garantiye verdim şimdi almaya gidiyorum
    Ben 2-3 haftada yapılır diye tahmin etmiştim ama 1 Haftada yapmışlar.

• Arkadaşlar son güncellemeden sonra ram kullanımı bir süreliğine %55-60 ları görmüştü %70 ten aşağı inmiyor şimdi bu durum herkeste mi böyle 600mb ram boşta kalıyor

• atabey444 kullanıcısına yanıt
    Samsung ticaretini hic durdurmadı ki. Maliyeti az oldugu icin kullandi hep. Gorunen su ki 820ler 7420 seviyesini asamamis. M1i otelemisler

• quote:

Orijinalden alıntı: egeterzi

Arkadaşlar son güncellemeden sonra ram kullanımı bir süreliğine %55-60 ları görmüştü %70 ten aşağı inmiyor şimdi bu durum herkeste mi böyle 600mb ram boşta kalıyor

Telefonu yeniden başlat tekrar bir süreliğine 55-60 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Samsung ticaretini hic durdurmadı ki. Maliyeti az oldugu icin kullandi hep. Gorunen su ki 820ler 7420 seviyesini asamamis. M1i otelemisler

Nerden okudum tam hatırlamıyorum. Samsung tedarik olarak kendini ilk sıraya koymaları koşulu ile qualcomm ile anlaşmış. Üzüldüm açıkçası exynos gerçekten çok farklı bir mimari. Elimdeki telefon daha bir değer kazandı gözümde şimdi. Gerçi adreno 530 için bir sürü şehir efsanesi duyuluyor. 4k ekranlarda harika sonuçlar veriyormuş. Benim sonraki hedefim Galaxy s8 açıkçası. O zamana kadar çok şey değişir

Adreno 530 430a göre %40daha hızlı %40 daha az pil harcandığı söyleniyor. Gerçekten heyecan verici :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 13 Eylül 2015; 15:26:34 >
  • Gpu da 810 da iyi. Cpu da cok kotu qualcomm. Samsung 7422 ve s820 kullanir bu sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

Hocam aynı konuda kernel de var ilk sayfada rom u yapan elemanın kernel i

Hallettim sabah hocam gördüm güzel rom gayet akıcı sorunsuz
  • Selam an itibariyle S6 EDGE sahibiyim.
    İlk defa android ve yine ilk defa samsung kullanacağım. Tavsiyede bulunacağınız bir şey varmı?
  • Nova launcher prime telefonun kendi arayüzünden iyi midir ? Kullanan varmı aranızda ? Almayı düşünüyorum şimdi 10 lira boşa gitmesin
    Touchwizi seviyorum ama sıkıldım. Ücretsiz launcherları da beğenmedim
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.