Binbaşı
05 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 1)
Gönderileri
iyi geceler arkadaşlar bütçem belli oyun olarak ara sıra cs go oynarım sıcak şehirde yaşıyorum ısınma sorununu minimuma indirecek bir tavsiye bekliyorum
Arkadaşlar bu kulaklığı alacamda kullanan varsa performansı hakkında yorum istiyorum bassları nasıl
arkadaslar kablosuz kulaklıklarda ses kalitesi falan nasıl yüksek performans için kablolu mu kablosuz kulaklık mı tercih etmeliyim önerilerinizi bekliyorum birde sony xb950ap nasıl fiyatıda uygun duruyor
Arkadaslar 600 liraya sıfırını buldum bisiklet nasıl şehirde sürecem kullananlar varsa yorumlarını alabilir miyim
Arkadaslar şehir bisikleti ve dağ bisikleti hangisini almalıyım dağ bisikletleri daha sağlam oluyormuş ben genelde şehirde sürecem asfalt yol dağ bisikletini şehirde sürsem seri olur mu bianchi montana v mi alsam yoksa salcano efes mi tercih etmeliyim yardımlarınız için teşekkürler
arkadaslar oyundan ses gelmiyor birçok ayar değiştim yinede düzelmedi ne yapabilirim
arkadaşlar ati radeon hd5700 series ekran kartım var driveri güncellemem gerekiyor link verebilir misiniz oyunların çoğu açılmıyor
arkadaslar yurtdışından note2 getirdim ürünün imei numarası yok şu an yarın kullanmadıgım telefonun imei numarasını note 2 ye kopyaladıktan sonra yazılım güncelleme yaparsam başarılı olur mu telefonu son sürüm kullanmak istiyorum bu konuda bilgi verirseniz sevinirim
Kurban bayramında KYK nın 3 aylık ödemesini yapmıştım ama bugün 3 aylık sürecin geçtiği düşüncesiyle, 1 aylık yurt ücretini daha yatırdım meğer kurban bayramında bu yana 2 ay geçmiş parayı nasıl geri alabilir miyim?
ygs3 ham puanım:305 2 yıllık tıbbi dökümantasyon gelir mi?
Hakkında
İlgi Alanları: ses sistemleri
Forum İmzası:
HTC Wildfire S,Logitech Z2300 Speakers,Creative ep630 Black,Logitech x230,Logitech x540,Creative Audigy value 7.1,Creative Sound Blaster 5.1,JBL 1000 watt,Samsung Preston,BENQT2200HDA LCD,Fujifilm A235,Creative A300
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.114
İkinci El Bölümü Mesajları: 62
Konularının görüntülenme sayısı: 434.166 (Bu ay: 624)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.