Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19691970197119721973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 1 Aralık 2020; 18:18:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s6 edge telefonum hala oyun oynatıyor bir yere kadar hızlı arayüzde ama telefonu ben ön siparişle aldım 5 seneyi bitirdik ağzına ettim ekran çatladı işte tuşlar hafif basmıyor ama nfc ve parmak izi çalışıyor yeni bir cihaza geçmek için satmak istediğim zaman 100 tl veriyorlar ancak : ) buna pil takıp devam mı edeyim yoksa eder mi 500 liraya kadar 2.elde işte tuşları basmaktan eskimiş az basıyor home tuşu sorunsuz ilk günkü gibi o arka kapakta cizik yok değişmişti önde ama çatlak var kırık var ama film izleniyor nasıl 100 lira yani onu anlamadım : )

• Merhaba s6 telefonuma s7 edge bataryası takmak istiyorum nette araştırdığıma gore s7 edge kernel sürümünüde yüklemek gerekiyormus, kernel atmadanda 3600 mah kullanabilir miyim acaba bilgisi olan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6 edge için hiç kullanılmamış çok kaliteli ekran filmi,çok kaliteli kılıf vb. vardır. Çok ucuza vereceğim isteyenler mesaj atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

Bugün telefonuna güncelleme gelen oldu mu?

Bana bugün geldi güncelleme. Siz yüklediniz mi? Sorun var mı güncelleme sonrası, yavaşlama v.s. gibi.

• Bana da bu gün geldi güncelleme.

Bu saatten sonra neyin nesidir bilemedim.

Yüklemeyi düşünmüyorum.

• Ben güncelledim herhangi bir yavaşlama yada hızlanma olmadı. Batarya için ekran süresinde de bir değişiklik yok.

• alican366 A kullanıcısına yanıt

Evet ancak 2500 küsür mah gibi görür ve 3600lük ömrü vermez

• Parçaları yenileyin hatta mümkünse termal pad modlama yapın çünkü yenileme masrafına alınacak cihaz s6 edge ile muadil olmaz. Önünü yenilemeyecekseniz de arkasına güzel bir kılıf takın. Kamerada hala canavar oğlu canavar.

• tusilencio T kullanıcısına yanıt

Orjinal ekran için servisle konuşun size yardımcı olma ihtimalleri kısmen de olsa mümkün

• merhabalar. son güncelleme sonrası telefon görüşmelerinde kopma ve şebekede çekmeme sorunu oluştu. güncellemeyi yapan arkadaşlarda aynısı var mı?

• sammykunny kullanıcısına yanıt

Ben güncelleme yapmıştım olumsuz bir değişiklik olmadı.

• sammykunny kullanıcısına yanıt

Bende öyle bir sorun oluşmadi.

• S6 telefonum bulunmakta, gelen aramalarda telefon kapalı gözüküyor. Kimse ulaşamıyor. Telefona wipe attım düzelmedi. hattı çıkar yap yaptım düzelmedi. Deneyebileceğim başka hatta yok yakınlarımda önerisi olan var mı?

ben arama yapabiliyorum. mobil veri kullanabiliyorum. telefonun her şeyi normal sadece gelen aramalarda karşıya kapalı gözüküyorum.

Edit: sorun hatta imiş hattı değiştireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokıta -- 12 Şubat 2021; 20:53:27 >
  • Arkadaşlar demo anakart nedir bilgisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

S6 edge için hiç kullanılmamış çok kaliteli ekran filmi,çok kaliteli kılıf vb. vardır. Çok ucuza vereceğim isteyenler mesaj atabilir.

Hala mevcut mu hocam elinizde?

• Selamlar ahali...

konu eskilerde kaldı ama zorda olsa şansımı deneyeyim...

S6 Cihazlarına sorunsuz root atabilen var mı?

Diğer konu ise geliştirici seçeneklerinde "Oem kilidi" varmış ? bizlerde neden yok? gözükmüyor böyle bir seçenek.

king root ile denediğimde %50lerde filan donup kalıyor sonra hata verip atıyor.

Odin ile twrp yüklemeye çalışıyorum. menü+ses aç+kilit tuşuna basınca twrp menüsü geleceğine sarı uyarı ve gözleri çarpı android resmi karşıma çıkıyor sanırım "no command" diyor ardından recovery moda yönlendiriyor. ama üst kısımda yüklediğim twrp dosyasının adı yazıyor (bu menü wipe cache, partitions menüsü vs..)

neyse oem kilidi sanırım rmm seçeniğine müdahale etmekten geçiyor öyle yazanlar var ama bilmiyorum.

• Beyler S6 Edge'in 2. el sorunsuz halinin ederi nedir bugünlerde bilen var mı? Ya da nerden bakarım buna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banamusadeozaman -- 13 Mayıs 2021; 15:48:35 >
  • banamusadeozaman B kullanıcısına yanıt

İkinci el sitelere bak, kendi telefonuna denk modellerden az çok piyasa ortalama fiyatı çıkarırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Selamlar ahali...

konu eskilerde kaldı ama zorda olsa şansımı deneyeyim...

S6 Cihazlarına sorunsuz root atabilen var mı?

Diğer konu ise geliştirici seçeneklerinde "Oem kilidi" varmış ? bizlerde neden yok? gözükmüyor böyle bir seçenek.

king root ile denediğimde %50lerde filan donup kalıyor sonra hata verip atıyor.

Odin ile twrp yüklemeye çalışıyorum. menü+ses aç+kilit tuşuna basınca twrp menüsü geleceğine sarı uyarı ve gözleri çarpı android resmi karşıma çıkıyor sanırım "no command" diyor ardından recovery moda yönlendiriyor. ama üst kısımda yüklediğim twrp dosyasının adı yazıyor (bu menü wipe cache, partitions menüsü vs..)

neyse oem kilidi sanırım rmm seçeniğine müdahale etmekten geçiyor öyle yazanlar var ama bilmiyorum.

SElam

King root işe yaramaz.

İnternette video var odinle yapacaksınız, benim hatırladıgım aşağıdakı gibi yapmıştım

Menu +seskapa + kilit tuşuna basacaksınız, download mode var oraya geçince odin 'den root atabilirsiniz, sonra twrp yi de odinden yükleyeceksiniz, gerisi kolay.

Rom kurarken menu+sesaç+kilite basıp twrpye geçip ordan yapacaksınız.

Bende windows yoktu, linuxta virtual makineden windows kurup yaptım, orda bile sorun çıkmadı.

• 
Sayfa: önceki 19691970197119721973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.