Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1969. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Elimde bir tane Samsung galaxy s6 edge G925F var bunun anakartı çalışmıyor.Diğer herşeyi sağlam.Bir tane de Samsung galaxy s7 G930F model var bununda ekran kırık çalışmıyor.Sormak istediğim s7 nin anakartı s6 edge ye takılır mı ?takılrsa randımalı çalışır mı?Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • S6 edge den çok memnundum fakat bu aralar aşırı ısınması hariç. Özellikle wi-fi paylaşımı açık olup indirme falan yapınca cihaz adeta yanıyor. Öyleki patlayacak diye korkup interneti falan kapatıyorum. Normal mi bu kadar ısınması?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackboy55555 B kullanıcısına yanıt
    Fena değilmiş fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem Exynos var hemde havalar sıcak.
    Çok serin çalışmasıyla bilinen Apple A serisi çipler bile ısınıyor bu mevsimde.

• mıknatıs20 M kullanıcısına yanıt
    Elimi yakacak derecede ısınıyor desem yalan olmaz o derece. Evde internet yok cepte de sınırsız olunca herkes beni modem olarak kullanıyor :) 4-5 cihaz aynı anda bağlanıyor, telefon elimde patlayacak diye korkuyorum.

• Yok birşey olmaz...

• +1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sağda bulunan güç tuşu ve orta tuş çalışmıyor, ekranı acabilmek için sarja takıp çıkarmak dışında uygulama indirmeden önerebileceğiniz bir çözüm var mı

• Draqonn kullanıcısına yanıt
    Telefonu kaldırınca uyandır seçeneği varsa onu kullanabilirsin hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S6 ekran değişim ücretleri ne kadar arkadaşlar? 200 TL’ye ekranı kırık s6 alma imkanım var alayım mı?

• Merhaba arkadaslar , s6 edge g925fq telefonum sanirim isletim sistemi coktu.surekli failed to mount cache. ... dev.. yazilari yaziyor. Kurtarma moduna girmiyor.Telefon kapanmiyor.Sarj bitene kadar bu sekilde devam ediyor.Benim ogrenmek istedigim icindeki bilgileri nasil kurtarabilirim. Odin ile stock rom veya twrp yuklemeye calistigimda setupconnection dan sonra " Complete(Write) operation failed." Hatasi veriyor.smart switch ile baglandigimda desteklenmeyen cihaz diyor islem yapmıyor
    .
    Nasil bir yol izlemem lazim. Yardimci olursaniz sevinirim..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetehunD -- 11 Kasım 2020; 14:25:36 >
  • Son 1 aydır telefonun web tarayıcısına giriş yaptığımda Google yada farklı bir site olsun fark etmeksizin ilk 10 sn boyunca tepki vermiyor web sitesi. Bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı? Google ve ayrıca tarayıcıyı ön bellek temizliği yaptım ama sorun çözülmedi. Telefona komple format atmak istemiyorum. Hafızası da çok dolu değil, daha önce sonuna kadar dolduğunda da bu sorunu yaşamadım. Srıf bu sebepten telefon değiştirmek istemiyorum 5 senedir sorunsuz kullanıyorum çünkü.

• adam_ıssız kullanıcısına yanıt
    Chrome da sorun yok...
    Sorun Samsung Tarayıcıda..

Evet ama chrome kullanmıyordum o yüzden bir sürü favori ve yer imi var samsung tarayıcıda. O yüzden chrome a aktarmanın bi yolu olsa aktarıp ordan devam edicem. Birden bire olmasına şaşırdım demekki planlı eskitme etkisi yavaş yavaş çıkıyor. Yeni alalım desek ne alıcaz bir sürü telefon var.

Telefonda Google Maps i açınca can çekişiyor....

Sabah fabrika ayarlarına getirip aynı uygulamaları tekrar yükledim. Şu anda 20 gb boş yer var. Sıfırlamadan önce 4gb yer vardı. Telefon hızlandı bir sürü yer açıldı ve web tarayıcı sorunu düzeldi. Resimler ile Mp 3 leri de yüklersem 3 gb civarı fazladan 13 gb varmış demekki.
    Telefon artık 5 senede nasıl şişti ise bu kadar fark oluyor. 7 ay önce bataryayı değişmiştim sıfıırlama öncesi 3 saat ekran süresi alıyordum bakalım şimdi ne kadar olacak.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Bende chrome vs.kyllanmiyorum. alıştım samsung tarayıcıya.
    Samsung tarayıcı yer imlerini yedeklebildiniz mi peki formattan önce? Var mı bir kolay yolu? Bende format atayim ya da programı bi kökten silip tekrar kurayım.

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Yer imlerini yedeklemedim ama çok kullandıklarımı yazdım bir yere. Sadece o uygulamadan kaynaklı değil sanırım. Genel bir temizlik gerekiyor sanırım. Eğer 2 3 ay sonra yine başlarsa yapacak bir şey yok ya idare edeceğiz yada telefon alacağız yeni bir tane.

Hocam bariz bir şekilde telefon uygulamarda takılıyor. Samsung tarayıcı, play store, google maps..
    ..
    Tel google maps i açınca 4 dakika bayılıyor donuyor...
    14 gb boş yerim var... Ne yaptım ettim düzelmedi.
    Samsung tarayıcıda 5 sn donuyor ve tepkisiz kalıyor ve genellikler ilk açışta bunu yapıyor 61 aylık cihaz...
    Exynos zaten el yakıyor 67°C ...

• 
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.