Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1818. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18161817181818191820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci el yurt dışı s6 edge almayı düşünüyorum acaba tr rom yüklenirmi bir problem olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karel23

İkinci el yurt dışı s6 edge almayı düşünüyorum acaba tr rom yüklenirmi bir problem olurmu

Yüklenirde ben önermem, Samsung Türkiye garantili telefondan şaşmayın.

O telefonun ne yollarla getirildiği meçhul zaten daha ucuzsa anla ki kesin kaçak, paralel vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

Arkadaşlar önceden yazılmışsa kusura bakmayın bulamadım.

Ayarlar simgesinde 1 rakamı var ve ayarlara girdiğimde en üstte tutturulmuş.Güncelleme bildirimini nasıl kaldırabilirim ? Halen 6'dayım niyetim yok güncellemeye. Teşekkürler

* ÇÖZÜLDÜ
    Deneme yanılma ile çözdüm.

Package disabler pro ile önce update uygulamalarını dondurdum ve önbellek vs. sildim dondurduklarımda.Sonra yeniden başlattım cihazı.

Devre dışı bıraktıklarımı aktive edip güncellemeye sonra dedim 2 defa ayarlardan girip.Uyarı gitti ve tekrar dondurdum bildirim ve ayarlardaki tutturulmuş yazı gitti

MM forever !

• Güneş altında ekran parlaklığı kendiliğinden düşüyor.Parlaklık ayarı en yüksekte bile olsa ekranda detaylar kayboluyor.Telefondaki bu özellik ne işe yarıyor? Bunu iptal etmenin bir yolu var mı?

Birde üst barda ses azaltıp yükseltme çubuğu yok.sadece sesi açıp kapatan ikon var.
  • gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    Parlaklık için " otomatik" tikini kaldırmayı dene.Ses için telefonun solundaki düğmeleri kullanabilirsin.Zaten onlara bastığında ekranda seviye durumu beliriyor.

• birisileri kullanıcısına yanıt
    Şöyle saçma salak proğramları kullanmadan bir çözüm yolu var mı ? Onu söyle. Ha yoksa, çokta önemli değil .Benim için ekranın boş kısmına 1 kez dokunmak refleks oldu.Hiç rahatsız edici değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: yahel06

Parlaklık için " otomatik" tikini kaldırmayı dene.Ses için telefonun solundaki düğmeleri kullanabilirsin.Zaten onlara bastığında ekranda seviye durumu beliriyor.

Parlaklık otomatik tiki kalkık zaten.Ses düğmesi yanda varda silikon kılıf varken basması zor oluyor.

• gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    Tik dışında birşey gelmedi aklıma.Çünkü telefon kendisi kısıyorsa mutlaka ayarlarla alakalı olmalı.Ses için haklısın bazı kılıflarda düğme yerlerini göstermiş ama kullanmak rahat değil.

• yahel06 kullanıcısına yanıt
    Çözümü anlattım belki birine faydası olur diye sadece, neden canın sıkıldı anlamadım.

Package disabler pro olmazsa olmaz bir program rootsuz bir telefon için:) Telefonda 1. sırada olması gereken programa saçma demen soru işareti yani. Tercih meselesi, keyifli kullanımlar
  • birisileri kullanıcısına yanıt
    Yok benim senin bulduğun çözüme bir diyeceğim yok.Ben sadece önerdiğinden başka, telefon içindeki ayarlardan herhangi bir proğram kullanmadan bir çözüm yolu var mı onu sormuştum.Yoksa tabiki bu senin çözüm yolundur paylaşırsın eyvallah.

Ama kimse babasının hayrına ne proğram yazar ne de root yapar.Bak bunu bil :) Ha sen pek önemsemezsin o ayrı.Ben öyle arka planda ne bok yediğini bilmediğim proğramları telefonuma yüklemeyi tercih etmiyorum.

Telefon özünde neyse benim için o.Fazlasını beklemiyorum.Her türlü hack benim için güvenlik açığıdır.Zaten bu düşüncede olduğumdan proğram dışında bir çözüm yolu olup olmadığını sordum.

Sert üslup kullandıysam affola.İyi forumlar.
    Babasının hayrına yapmıyor ki zaten 5 TL alıyor indirenlerden kıyak iş

• Sadece para olarak mı düşünüyorsun ? Keşke o kadar masum olsa 😉

O iş programa gelene kadar google topluyor bilgileri zaten. Telefonun yaninda masada dururken bir üründen bahsedin ve sonra cikan google reklamlarina bakin o konustugunz nesneyle ilgili reklamlar cikiyor. Malesef tek cozum telefon kullanmamak.

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısın.Adam zaten proğramı yüklemeden seksen tane izin istiyor.Ben yine de bu tarz proğramlar kullanma taraftarı değilim.Tercih meselesi.

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Günümüzün en büyük virüsü zaten belli ve biz deli gibi arama yapıyoruz kullanıyoruz o şirkete ait her şeyi.Mesajlaşma, android telefona dair her şey, laptop ... Bundan kaçış yok malesef.

O yüzden de artık bilgilerimi alsın G...t.ne soksun diyorum yani çalsa ne çalacak . Reklam olarak da her yerde güçlü adblokerler kullanıyorum reklamın esamesi yok. Hadi bakalım
    ios nasıldır bu konuda acaba? %100 saygılı mıdır gerçekten kullanıcılara.

Hayır yani anonim veri reklam için vs. kullansın da şarjım gidiyor en basitinden, internet kotamdan gidiyor :)

Ve isterse 16 çekirdek olsun telefonlar, bunlar en çok google'a yarıyor.
  • Note 4 e bile iyileştirme güncellemesi geldi 6.0.1 için bizim 7.0 a hala birşey yok. Home tuşu bozuk geri dönüş ye yapamıyorum.

• Merhaba arkadaşlar 7.0 a geçmelimiyim memnun musunuz yoksa 6 da kalmalımıyım

• berkay714 B kullanıcısına yanıt
    Bence geç ben çok memnunum kur s8 arayüz müthiş

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay714

Merhaba arkadaşlar 7.0 a geçmelimiyim memnun musunuz yoksa 6 da kalmalımıyım

Geç tabi sadece S8 uygulamalarını ve touchwizh'ini kurmak için bile geçilir bende %90 neredeyse S8 oldu telefon.
  • 
Sayfa: önceki 18161817181818191820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.