Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1819. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18171818181918201821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme ilk çıktığı zamanlar ufak tefek sorunlar vardı hatta bazı arkadaşlar 6 ya geri dönmek istiyordu gibi hatırlıyorum. Geç dediğinize göre böyle sorunlar yok demek oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu peel remoteyi tamamen kaldırmak mümkün mü acaba iyice can sıkıcı olmaya başladı sürekli reklam çıkıp duruyor ekrana şarja takıyorum ekrana o geliyor çıkartıyorum geliyor nasıl kapatacağız bu uygulamayı zaten kullanmıyorum kumandayı bir de samsungun resmi uygulaması mı bu acaba ?
  • ButtHead kullanıcısına yanıt
    Uygulamalara girip devredışı bırak eger devredisi birak pasif ise sag ustten guncellemeleri kaldir de sonra devre disi birak

• berkay714 B kullanıcısına yanıt
    Kardeş hiç geçme pişman olursun görüntü güzelliginden başka bişey yok performans olarak artı yerine eksileri var ben yükselttim geri döndüm ve şuan acaip şekilde memnunum 6.0 dan

• Üstte çıkan HD+ nasıl kapatabilirim

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• musaozalp27 M kullanıcısına yanıt
    Ben geri dönemedim 6 ya siz nasıl döndünüz

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Marsmallowun son sürümünü indir sammobileden odinle at birde atmadan once kesinlikle format at yoksa sıkıntı çıkıyor formatı at recovery ekranından power off yap sonra download mode aç ordan da odinle hallet

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    4 parcali rom olmali ve tabi şubat 12 de cikan sürüm olacak.

• triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    volte bu hocam klasik telefon > ayarlar kapat.

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Telefon/ayarlar kisminda daha once volte vardi suan yok cok kurcaladim bulamadim surum 7.0
    Tamam tamam buldum Baglantilar/mobil aglar/volte aramalari taaa oraya koymus şerrrrrefsizler 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triyaki43 -- 7 Haziran 2017; 16:35:5 >
  • stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam dediğinizi yapınca düzeldi

• Arkadaslar ugreen kablo almayi dusuniyorum n11 deki urunle aliexpress teki urunlerin gorsellerinin farkli oldugunu fark ettim bu kablonun orjinalini aliexpress te hangi saticidan bulabilirim tr de satilan bana cakma gibi geldi.

• ButtHead kullanıcısına yanıt
    Ne demek rica ederim...

Hocam bosverin ugreen falan kablonun hası burda.

http://m.n11.com/hizli-sarj-ozellikli-data-kablosu-altin-usb-18-metre-P107757473

çin falan şimdi en az 25 gunde gelir. Bu kablo cok kaliteli ben herkese aldirdim etrafimdaki.

N11 deki hangi satıcıda baktınız Ugreen kabloyu?

Biz 3 tane Ugreen aldık n11 den, orjinal paketinde geldi ve kablo kalite kokuyor. 1 aydır kullanıyoruz ve sorun yok.

Satıcı adı Ugreen Turkiye, satıcı Bursa da.

Ayrıca aynı satıcıdan aynı marka oto telefon tutucu ve otg kablo aldım. Onlar da yüksek kaliteli.

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Polemik yaratmak istemem ama siz Ugreen kullandınız mı? Sizin önerdiğiniz kablonun dışı örgülü değil, gorselde örgüsüz. Ugreen örgülü. Bu defa ordan kaybetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levcho -- 7 Haziran 2017; 21:25:52 >
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Bu kabloyu tek kisi satiyor zaten ama gorseller aliexpress sitesindekilerden farkli oradaki kablolarin disi plastik kapli ugreen türkiye nin urunlerinin uzeri ip orgu gibi birsey

http://urun.n11.com/kablo/hizli-sarj-ve-data-kablosu-usb-kablo-15-metre-P175099580

Kablolar örgülü. Sizin attığınız ilândaki ilk ve son görsel kablonun gerçek görselleri. Isterseniz bendeki kablonun fotosunu paylaşabilirim.

Satıcı da çok ilgili, zaten puanı 100. Ürünü göndermeden önce müşteriyi arıyor.

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Ben kabloyu kotulemiyorum fakat iki sitede satilan kablolar arasinda bariz fark var hangisi orjinal olan?

Ugreen türkiye

Aliexpress ugreen official store

Sorun değil. Ben aldığım ürünü ve yaşadıklarımı yazdım. Aliexpres görselindeki kablo 50cm. Bizim aldığımız n11 den kablo 1,50m. Bendeki örgülü ve sizin görseldeki ile aynı. Benden bu kadar.

Ister alın, ister almayın.

• 
Sayfa: önceki 18171818181918201821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.