Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17681769177017711772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s8 icin bir ozellik koymuslardir ondan calismiyordur bizde. s7 de calismiyormus. bende bir onceki surumu yukledim sonu 54 lu olan bendeki 50ymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazım s6 edge android 7 kurmadan önce cihazda 4.5g yazıyordu ve volte ayarida vardı cihazı sıfırlayınca volte ayaları gitti ve 4.5g yazmıyor artık sadece 4g yazıyor sizdede böylemi? Değilse ne yapmalıyım ?

• acaba 7.0 sürümü iroot programıyla rootlanır mı ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Esaxsio

Arkadaşlar cihazım s6 edge android 7 kurmadan önce cihazda 4.5g yazıyordu ve volte ayarida vardı cihazı sıfırlayınca volte ayaları gitti ve 4.5g yazmıyor artık sadece 4g yazıyor sizdede böylemi? Değilse ne yapmalıyım ?

Phone info samsung programı ile CSC kısmına bakın değişmiş olabilir, TUR olmalı hepsi.

Değişmiş ise burada anlattığım özel yöntem ile tekrar TUR'a döndürün.

http://forum.donanimhaber.com/m_114503536//tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahmutzade

Ayarlar-genel yonetim-dil ve giris-sanal klavye-samsung klavye-klavye duzeni kismindan acabilirsin

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Hocam o kısma baktım ama bulamadım

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsi Tur yazıyor şimdi ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Esaxsio

Hocam hepsi Tur yazıyor şimdi ne yapmalıyım?

Mobil Ağlar bölümünde şebeke modunu 2G 3G'ye alıp tekrar LTE'ye al, Ağ operatörlerinde arat tekrar yüklet falan olmuyorsa servis sağlayıcın kimse onu ara sana ayarları tekrar göndersin baştan kurulum yap veya baksın durumuna işte belki oradan bir sıkıntı oldu vs.
  • ahmet_dpt A kullanıcısına yanıt
    Benimde sayılar kısmı baştan beri yoktu. Ayarlarımda da yok ama kendiliğinden geldi ne hikmetse

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    S8 toucwiz lag yapıyor emin ol. Aod çalışma boşuna uğraşma. O özellik s6 da yok

• http://www.technolabs.net/galaxy-s8_s8-plusin-uygulamalari-yayinlandi

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar siz kaça ve nerden almıştiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: turquoise.blue

S8 toucwiz lag yapıyor emin ol. Aod çalışma boşuna uğraşma. O özellik s6 da yok

Oylesine denedim aod yi beklentim yoktu zate :)

Tek sayfaya alinca uygulamalari guzel oluyor diger turlu banada lag varmis gibi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • apkmirror den kameranin son surumunu indirdim. acilmiyor kamera durduruldu hatasi veriyor.durdurdum verilerini sildim yine ayni ne yapabilirim

• suskunn86 S kullanıcısına yanıt
    Son sürüm kamera bizde çalışmıyor. Bir önceki sürüm çalışır fakat sağda görülen son çekilen fotoğraf simgesi daire dışına taşıyordu. Kamera yazılımı gayet iyi güncellemene gerek yok.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Aod içimizde ukte kaldı 😂 sırf touchwiz lag larını görmemek için smart launcher kullanıyorum hep.

• Paket ayrışma hatası için aklıma bir fikir geldi, çözüm olabilir ;

-Package Disabler Pro Link
    indirin, yükleyin.

-Hata veren bir uygulamayı bu programdan aratın.

-Önce "Disable" sonra "Silent Uninstall" diyerek telefondan kaldırın. (eğer aynı ada sahip uzantıları varsa onları da)

-Şimdi S8 Uygulaması olan yeni sürümü yüklemeyi deneyin ve sonucu bana bildirin.

Not : En kullanmadığınız bir programı tercih etmeniz önerilir, sonucunda bu program tamamen kullanılamaz hale gelebilir bunu unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Nisan 2017; 17:32:30 >
  • Apkmirror da yeni bir klavye sürümü var ama yüklemeyin. Türkçe desteği yok ve başka klavye olarak yükleniyor 🤔

• turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    Samsung bu aralar iyi çalışıyor valla

S8 ve s7 hız testini inceledim çok bariz bir fark yok aralarında. Tabi bir kaç optimizasyon gelir de düzelirse bilemem bizim 6.0 ın son güncellemesi gibi bir şey falan gelirse yani.

Bu haliyle s8e 5000 tl verilmesi çok mantıksız. Bana göre s8 in değeri 2200 - 2300 arası olmalıydı.

• Samsungta bu ara s8 telaşı vardır aslında. Çalışası tutmuş adamların belliki. Şu basit ara model telefonlarını üretmekten vazgeçse. Orta ve üst modellerini kral yapacak ama yapamıyor işte. S8 ve s7 kıyaslamalarına bakmadım hiç bilmiyorum. S8 donanımı baya iyi yalnız bana göre. Fiyat konusu karışık türkiye şartları bu malesef. Bu arada s8 de android 7.1 var herhalde apkmirrorda bir uygulama gördüm adını hatırlamıyorum ama 7.1 için yapılmış. Yani gençler 7.1 apklar bizim için çalışmaz büyük ihtimal. İndirirken dikkat edin

• turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    Evet kamera gayet iyi ama şu son çekilen resme tıklayınca orada keşke sadece kamera klasörünü gösterse. Galerideki tüm fotolar orda görünüyor. Onu düzeltsinler yeter

• 
Sayfa: önceki 17681769177017711772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.