Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1769. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17671768176917701771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boğazlamak mı tabiki s6 üvey hemde en hasından s7 ye gelen çözünürlük ayarı, video modu, pil performans modları, aod özelliklerden bir tanesini bile almadık işte bunlar üvey olmanın en güzel kanıtı 😂 donanım olarak s6 ya yaklaşamayan a serisine bile aod verecekler. Hatta ve hatta note 5 e bile bu özellikler aod hariç verilmiş aynı donanım olmasına rağmen 😂 s6 nı çok seviyorsun herhalde 🤔 bende seviyorum ama etrafımda gm5 plus kullanan insanlar akıcı android şov yaptıklarında susup kalıyorum 😂 daha facebook sayfalarını bile doğru dürüst ağız tadıyla kaydıramıyorum ki ben, elin adamları orta sınıf telefonlarda şakır şakır kaydırıyor 😂 bence bu telefonu bu kadar savunma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 3 Nisan 2017; 19:17:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra wifiya bağlıyken whatsapp mesajları geç geliyor bazen. Sorunun çözümünü bilen var mı

• turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    S6 ya AOD vermediler s7 ye de bixby vermeyecekler buraya yaziyorum bunlarin cigerinin kac paralik oldugunu ogrendik.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheApproachingCurve

Paylasim icin tesekkurler etkili oldu bende de. Bu wifi baglanma sorunu baglanip surekli kopmalara bir cozum bulan var mi ? Mobil veride paketler dayanmiyor artik :/

Bende de dün whatsapp mesajları gelmedi. Uygulamaya girdiğimde hepsi bir anda geldi. Bugünde aynı şey tekrarlandı. İkisindede wifiya bağlıydım. Çözümünü biliyor musunuz veya bu çoğu kişide olan bir sorun mu

• Xda'dan ben bir şey indiremiyorum. Neden?

• triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    Bixby s8 e özel yapıldı ama hiç belli olmaz s7 ye verirler diye düşünüyorum ben ama sadece düşünce. Aod çokta lazım değil benim için. Ben yazdıklarımı samsungu kötülemek için yazmıyorum. Samsung harika donanımla satıyor amiral telefonlarını. S6 ilk çıktığında şok etkisi yapmıştı donanımı ile piyasada mesela. Birde şu yazılım stabilliğini akıcılığını sağlasa ben başka birşey istemem açıkçası. İşte firma model farklılıklarını sağlamak için özellik vermiyor. Yani s7 ile s6 tüm yazılımsal özellikleri aynı yapsa tek fark donanım kalır. Sırf bunun için yapmıyorlardır sanırım 😂 illa bir fark olacak 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

quote:

Paylasim icin tesekkurler etkili oldu bende de. Bu wifi baglanma sorunu baglanip surekli kopmalara bir cozum bulan var mi ? Mobil veride paketler dayanmiyor artik :/

Bende de dün whatsapp mesajları gelmedi. Uygulamaya girdiğimde hepsi bir anda geldi. Bugünde aynı şey tekrarlandı. İkisindede wifiya bağlıydım. Çözümünü biliyor musunuz veya bu çoğu kişide olan bir sorun mu

Bu sorun genelde var sanırım bende kısmen ağı unut deyip tekrar parola girince biraz düzeldi ama yine aynı sorunlar tekrarlanıyor ara ara. Umarım bir güncelleme daha verirler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

quote:

Bu sorun genelde var sanırım bende kısmen ağı unut deyip tekrar parola girince biraz düzeldi ama yine aynı sorunlar tekrarlanıyor ara ara. Umarım bir güncelleme daha verirler.

Bende yaptım aynısını. Mobil veride mesajların geç gelme sorunu var mı denediniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

Apkmirrordaki en guncel hava durumu apklari ile hava durumu widgeti s8 goruntusune kavusuyor. Stok touchwizde de calisiyor. Bilginize..

Ana ekrandaki widgeti kaldirip 2x3 olani secin isterseniz boyutlandirabilirsiniz goz zevkinize gore
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Kardeş kamera ikonunu nasil yaptin onadami guncelleme geldi varsa link atabilirmisin

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• arkadaşlar s6 'dan s7 edge ye geçmiş biri olarak sizi bi iki konuda bilgilendirmek istiyorum.s7 ye verilen çözünürlük ayarı pile pek fayda vermiyor.ekran kalitesi düştüğü için herkes gene en yüksek çözünürlükte kullanıyor. video modu sadece ekran parlaklığını arttırıyor. onu ellede yapabilirsiniz., pil performans modu kandırmaca.ben bi fark görmedim.birisi ekran parlaklığını biraz arttırıyor diğeri biraz azaltıyor. oyun oynayan biri de değilim oyun farkını göreyim. bütün bunlar s6 açısından bence kayıp değil. aod özelliği güzel ama gerçekten pil tüketiyor.bir saatte yüzde 1 değil yüzde 2 harcıyor.

demem o ki 1 günde aldığınız ekran süresi yetiyorsa s6 çoook güzel bi telefon. 3 saat ekran süresi veriyor. yok yetmiyorsa s7 5 saat s7 edge 6-7 saat ekran süresi veriyor. imkân varsa alın. :)

• Arkadaslar benim s6 nin home tusu duzgun calismiyor bazen isliyor bazen islemiyor guclu basmak gerekiyor sizce ne yapmaliyim garatinin bitmesine 3 ay var gondersem yaparlarmi

• Ön koruma olarak buff kullanıyorum ancak ekran deneyimini kötü etkiliyor ve köşeli oluşu sebebiyle orijinal buff söküp yerine film kullanmak istiyorum. Önerisi olan var mı?

• Telefonda enteresan bir problem oluştu. Harita ile alakalı uygulamaların arazi haritaları görünmüyor. Uydu görüntüsü yapınca görünüyor ama arazi yani grafik şeklinde göster diyince boş ekran gösteriyor. Mesela ibb trafik ve multinet uygulamasının harita kısmında dediğim sorun var. Google haritayı fabrika ayarlarına döndüm olmadı. Tekrar güncelledim yine olmadı. İşin enteresanı google haritada arazi olarak gösteriyor. Diğer uygulamalarla iletişimi bozuk sanki. Var mı başına böyle bir durum gelen?

• "Paket aynı ada sahip başka bir paketle çakışıyor"

böyle bir hata alıyorum ne yapabilirim?

• Arkadaşlar eskiden klavyede sayıları her zaman görünür yapabiliyordum. Şuan yapamıyorum yapabilen var mı acaba?
  • Apkmirora yeni uygulamalar gelmiş kamera çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: |M|N|Ç|

Arkadaslar benim s6 nin home tusu duzgun calismiyor bazen isliyor bazen islemiyor guclu basmak gerekiyor sizce ne yapmaliyim garatinin bitmesine 3 ay var gondersem yaparlarmi

Benimde ayni sekilde rootlu diye ben garantiye gondermemistim yan taraflarindan bastigini fark ettim sonra sag taraf hic islemiyor orta ve sol taraftan sorunsuz basiyor bende artik sol tarafa dogru basiyorum.Garanti buyuk ihtimal yapacaktir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu s8 touchwizinde sanki arada lag yapiyor ama eminde olamadim :D

O yuzden tek sayfaya aldim tum uygulamalari,aod yi indirdim ama calismiyor apk mirror dan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SENUZULME

Apkmirora yeni uygulamalar gelmiş kamera çalışmıyor

Evet bende denedim çalışmadı

• ahmet_dpt A kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-genel yonetim-dil ve giris-sanal klavye-samsung klavye-klavye duzeni kismindan acabilirsin

• 
Sayfa: önceki 17671768176917701771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.