Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1739. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17371738173917401741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bütün telefonlarda telefon yüzde 50 ye kadar hızlı şarj olur ve 50 nin altında daha hızlı biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fethisagol kullanıcısına yanıt
    Material dark beleş olan

System ui yi apkmirror Dan indirdiysen öyle oluyor orijinal haline dondurmanın lazım.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• beyler bende çok kasıyodu güncellemeden sonra bugün vipe yaptım formattan sonra kurdum teefonu yedeklerimi geri almak içn pcye bağlanmaya çalıştım ama şarj oluyor olarak gözüküyor telefonu görmüyor pc driverleri yeniden kurdum ama çözüm yok napabilirim
  • Arama ekranındaki renk olayını cözmüş bulunmaktayım kilit ekranına koydugumuz fotograf hangi renk agirlikli ise arama ekrani o renkte oluyor 😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: loftock40

Arkadaslar samsung smart switch ile acil yazilim kurtarma yapsam otadan yukledigim guncelleme.ile bir farki olur mu dowland moda alip yuklemeyi dusunuyorum

Odine benzer, OTA'dan farklı olur.
  • Hayırlı olsun güncelleme

• benim telefonun bataryası yavaş yavaş ölmeye başlıyor galiba. sürekli hızlı şarjla kullanıyordum. şarj yüzdesi gözümün önünde tık tık iniyor. batarya değişimini sağlam bir şekilde yapabiliyorlar mı acaba

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Recovery menude komut yok no commad hatasi aliyorum suan aciliyor ama ilk hata geliyor grafik testte tiklayincada error veriyor o yuzden sordum smart switch ile.kursam duzelir mi bu sorun

• Ben nougattan memnunum. Alınan ekran süresi falan derken (bende en fazla 3 saat gözüküyor) moralim bozulmuştu. Sonra farkettim ki neredeyse telefonda marshmallow yüklü iken telefonu günde en az 2-3 defa şarz ediyordum. Akşamdan şarja taktığımda sabah %95 ola telefon öğlene gelmeden şarj %50 civarına düşmüş oluyordu. Nougat sorası öğle arasına (satt 12-13) en az %65-70 şarjla giriyorum.Günde en fazla 2 kere şarj etmeye başladım. Telefon kullanım şeklimin bu kısa sürede değişmemiştir sanırım.
  • Note 5 e gelen güncellemede performans modu çözünürlük degistirme falan her şey var hiçbir şeyi kırpmamışlar

• s6 ve 6s edge ekran çözünürlük ayarı olmaması iyi oldu gibi. Hele s7 bölümünde bir kullanıcının yazdıklarını okuduktan sonra.

İşte o yorum;

Red_Devil33@14 sa. önce

1yil oldu s7 kullanali ben böyle bir ekran süresi görmedim nougat bir harika hız ve bataryada çok iyi cıktı. Max 4 saat ekran süresi alırdım. Şuan şarj %95 'te yarim saat ekran süresi var çözünürlük 720p güç tasarrufu ortada
    Yanlız çok önemli bir noktaya değinmek isterim 720p de ekrandaki bulaniklikik farkediliyor
    Blg gflex kullandım 6" 720p ekran vardı böyle bulanık değildi
    Belkide onun ekranı oled ti ondan

Aslında çokta şaşırmadım çünkü benzer olay bilgisayar ekranlarında bile olabilmekte. Mesela bende LG Full HD monitör var ekran çözünürlüğünü bilgisayardan 1920x1080 altına düşürünce bulanıklaşıyor.

• Sağlam bi şekildesini geç değişim yapmıyolar ki benim ekran sürelerim 2 saati geçmiyordu götürdüm servise şarj aletini değiştirmişler küfreder gibi :D
  • Ben de bunu arıyordum teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: loftock40

Recovery menude komut yok no commad hatasi aliyorum suan aciliyor ama ilk hata geliyor grafik testte tiklayincada error veriyor o yuzden sordum smart switch ile.kursam duzelir mi bu sorun

Bizde de ilk açılışta öyle deyip düzeliyor.
  • Arkadaşlar, Xiaomi Redmi Note 3 kullanıcısıyım. NFC nedeniyle telefonu değiştireceğim. Sizce Galaxy S6 mı alayım, yoksa C5 mi? Telefonu ikinci el alacağım.

NOT: Xiaomi de hali hazırda 60-70 civarı uygulama kurulu gram kasma yok.Oldukça memnunum.Oyun kelimelik oynarım. Genelde çok uygulama kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azteca -- 17 Mart 2017; 14:33:54 >
  • azteca A kullanıcısına yanıt
    NFC nin çok bir artisi yok ki s6 almaya degecek kadar degil en azindan. S8 cikana kadar bekleyin komple telefonu degistirmis olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hesoyama

NFC nin çok bir artisi yok ki s6 almaya degecek kadar degil en azindan. S8 cikana kadar bekleyin komple telefonu degistirmis olursunuz.

S7 de gayet iyi ve muhtemel s8 de baya iyi olacak ancak o kadar para veremem.Mobil ödeme için istiyorum. Muhtemelen Samsung Pay de gelecek bu yaz Türkiyeye. Geçenlerde kredi kartım kopyalandı,bu şekilde ödeme daha uygun olur diye düşünüyorum.
  • s6 da bu iki ayarda var yalniz acmak istedgimde uygulama yuklenmedi yaziyor o yuzden bunlarin apk sini bulmak lazim ondan sonra calisabilir yada yeni guncelleme ile gelebilir

• azteca A kullanıcısına yanıt
    S7 mantikli o zaman bence

• hommate01 H kullanıcısına yanıt
    nerde var hocam
  • 
Sayfa: önceki 17371738173917401741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.