Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17391740174117421743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk defa 5 saat uzeri ekran suresi aldim

siyah tema

arka plan uygulama sayisi 4

cpu sinirli guc tasarruf modu

ekran modu temel

yuzde 10 ucak modunda kullanildi

full wifide kullanildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkide bir bu bildirim geliyor ve beni heycanlandiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

ayvayı yedi telefon heralde. hiç bi türlü kapanmıyor. odin ile kurulum yaparken fail dedi sonra bu ekran çıktı.

bu ekranda şarjım bitti yazılım bozuk oldugundan şarj edemiyorum yazılımda atamıyorum :D

• http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/gallery/gallery-5-3-01-29-release/

Yeni galery sürümü galery kasma sorununu epey azaltıyor. Denemenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 18 Mart 2017; 10:32:40 >
  • Ilk defa bu süreleri aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hesoyama

İkide bir bu bildirim geliyor ve beni heycanlandiriyor.

Bildirim paneli siyah tema mı kullanıyorsunuz ?

• recepix kullanıcısına yanıt
    Evet ama tam siyah değil koyu renk.

material dark ismi

• Arkadaşlar Merhabalar

Bi yakınımın S6 Edge (G925Q) için soruyorum da

Bu cihazın SAR değeri nedir?

Ayrıca ekran veya diğer açılardan cihazı korunaklı hale getirmek için tavsiye edeceğiniz Kılıf vs ne olur?

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 18 Mart 2017; 13:15:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loftock40

quote:

ayvayı yedi telefon heralde. hiç bi türlü kapanmıyor. odin ile kurulum yaparken fail dedi sonra bu ekran çıktı.

bu ekranda şarjım bitti yazılım bozuk oldugundan şarj edemiyorum yazılımda atamıyorum :D

yazılım bozuk olunca şarj nasıl olmuyor yav?

• quote:

Orijinalden alıntı: loftock40

quote:

Çözümü buradaydı.

https://forum.donanimhaber.com/note-5-7-0-turkiye-geldi-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-rom-linkleri-marshmallow--114503536

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    S6 : 0.38 W/kg (baş) 0.50 W/kg (vücut)
    S6 Edge : 0.33 W/kg (baş) 0.59 W/kg (vücut)

Spigen'in çeşitli modellerine bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Mart 2017; 13:32:1 >
  • arkadaşlar s6 nin arka kamerası s7 edgeden daha iyi dual pixel meselesi palavra.16 megapixel daha iyi. kıymetini bilin

• Finder_7.0.53
    Gallery3d_5.3.01-29
    Galaxy Apps 4.2.06-39
    SBrowser BETA 5.4.00-15

Yeni uygulamaları yükleyin, Galeri'deki takılma gitmiş akıyor, BETA Tarayıcıya da sürekli yenilikler geliyor denemeyi sevenler yüklesin.

https://forum.donanimhaber.com/note-5-7-0-turkiye-geldi-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-rom-linkleri-marshmallow--114503536

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Mart 2017; 13:50:10 >
  • Galaxy S8'in yeni ara yuzu cok tatli olmus, uygulama simgeleri fln hoş duruyor. Denemenizi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

Galaxy S8'in yeni ara yuzu cok tatli olmus, uygulama simgeleri fln hoş duruyor. Denemenizi tavsiye ederim

hangi tema bu ?

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    zar zor halettim sarj olmadıgından usb cek bagla yapılmıyordu :D odine bagladım en son samfirmden 4 parçalı rom indirip kurdum ama bazıları re partition ile bootloader uptadeyi şeçin yazmıslar secmeden attım seçsem ne gibi farklar olur
  • topalsolucan01 kullanıcısına yanıt
    smart switcden yazılım atarken %95 de kaldı sarj bitti sonra telefonu sarja takınca an error has occurred ekranında kaldı cektiğimde kapanıyordu şarj olmadıgından şarj almadı o ekran geldiğinden dowland moda aldım gene şarj almadı en son samfirmden 4 parcalı rom indirdim odinle flasladım sonra sarj edebildim
  • Google Chrome ve stock tarayıca da şu an foruma atılan resimleri göremiyorum. sebebi ne olabilir acaba ?

• hommate01 H kullanıcısına yanıt
    Arka plan uygulama sayısını 4 yapinca telefonun isleyisinde sorun oluyor mu?

Mesela ben muzik dinlerken oyunayan biriyim ama biri mesaj atinca oyuna alta alıp mesaja cevap verirsem oyun kapanır mı

• O ayar şu an çalışmıyor gibi. Dün denedim. 2 uygulama açtım ve kesinlikle kapatmıyor. Arkaplan da uygulama yok seçeneğini seçtim ama arka planda hala uygulamalar çalıştı.
  • 
Sayfa: önceki 17391740174117421743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.