Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun da o ya yurt dışından almıştım garanti yok olsa zaten buraya yazmaz direk servise yollardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seisaaaa

Sorun da o ya yurt dışından almıştım garanti yok olsa zaten buraya yazmaz direk servise yollardım

O zaman farklı bir ülkenin ROM'unu yükle diyeceğim ama sorun donanımsal bence, serviste paralı hizmet alabilirsiniz.
  • Betası varmı s6 için noguatın

• quote:

Orijinalden alıntı: MadEagle06

Betası varmı s6 için noguatın

Maalesef, olduğu zaman imzamdaki MM rehberine eklenir.
  • Arkadaşlar sizde düşüncelerinizi yazar mısınız?https://forum.donanimhaber.com/note-5-mi-s6-edge-mi-lg-g5-mi-hangisi--122253326#122258766

• Şu beta gelsede kursak.

Ilk defa bir güncelleme bu kadar heyecanlandirdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S7 ye gelecek Nougat güncellemesiyle bize gelecek olan tıpatıp aynı olur umarım getirdiği yenilikler çok iyi. Yeni arayüz falan vermeyeceklerse napayim öyle güncellemeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: erdigns

S7 ye gelecek Nougat güncellemesiyle bize gelecek olan tıpatıp aynı olur umarım getirdiği yenilikler çok iyi. Yeni arayüz falan vermeyeceklerse napayim öyle güncellemeyi

Samsung bu tarz şeyleri geçmişte yaptı maalesef, umarım devrim telefonu olan S6'ya bunu yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

arkadaşlar youtube da s6 ya always on portlandıgını iddia eden bi video buldum anlayan var mı

https://www.youtube.com/watch?v=LCAKdYlHoVI

Videoda gösterdiği always on özelliğinde çok sayıda program var. Note 7 dekini app haline getirmişler. Şarj yiyecektir. Resmi destek gelmez çünkü donanımsal olarak özel bir işlemci gerekyiriyor. Olmadığı için samsung o özelliği vermez. 2 saat ekran süresi alıyorum diye çok yazan olur sonra forumda...

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    youtube da bir program değil rom olduğu ve s7 dekinin portlandıgı yazıyor.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Note 4e de MM arayüzünü vermediler o yüzden korkuyorum açıkçası güncelleme konusunda bizim cihazı hep önemsedi Samsung umarım yine öyle yapar

• Arkadaşlar şu cihaza gömülü olarak gelen Word,drive,skype falan kaldırma imkanı yokmu ya.Adamlar 3tane bulut servisi gömmüşler telefona insan kendini garip hissediyo.Devredışı bırakmak telefon belleğine katkı sağlamıyo.Rootsuz cihaz bu arada

• Bu noguat ın marsmallowa göre ne artısı olacak beta kurmaya değecek mi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

youtube da bir program değil rom olduğu ve s7 dekinin portlandıgı yazıyor.

Modlamış ama nasıl modlamış. Direk note 7 deki app çalışmıyor. Sebebi de donanım eksikliği. Adam s6 ya uydurmuş. S7 note 7 deki gibi performanslı olmaz. O nedenle sıkıntı.

• S5 Almanya menşeili cihaz için bi arkadaşım telefoncuya vermişti. Format atmayalım orjinal yazılımı gider gibi birşey söylemiş. Bunun gerçekliği varmı acaba? Bana aşırı saçma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daikataNa~ -- 3 Aralık 2016; 23:40:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

S6 Almanya menşeili cihaz için bi arkadaşım telefoncuya vermişti. Format atmayalım orjinal yazılımı gider gibi birşey söylemiş. Bunun gerçekliği varmı acaba? Bana aşırı saçma geldi.

Haha fena saçmalamış.
  • Good Lock 24.0.16 (2.12.2016 Güncellemeli) eklenmiştir.
    https://forum.donanimhaber.com/m_114503536//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Aralık 2016; 1:30:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

S5 Almanya menşeili cihaz için bi arkadaşım telefoncuya vermişti. Format atmayalım orjinal yazılımı gider gibi birşey söylemiş. Bunun gerçekliği varmı acaba? Bana aşırı saçma geldi.

Fabrika ayarlarina sifirlama birsey olmaz.

Ama custom rom yada baska romlar yuklenirse tabi orginal yazilim gider.

Onu soyleyen kisi teknoloji ozurlusu yurdum insani. Duvar kagidini bile degistirmeyen insanlar.

• Arkadaşlar bir şey soracağım, sim kartta ki kişileri hepsini nasıl cihaza atarım, favorilere ekleyemiyorum da.

• 
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.