Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stock rom editi romlardan ne bekleyebiliriz. Samsung güncelleme vermezse onlar da biter. Android yükseltmesi yapamazlar, anca bir iki edit yaparlar.

Stabil bir cyanogen mod olsa dediğiniz doğru olurdu ama o da yok. O yüzden xda ya bel bağlamayın. 1.5 senedir destek olsa olurdu. Bundan sonra da bişey çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu düşürdüm home tuşu neredeyse çalışmıyor. Çok zor algılıyor. Servise göndersem ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: BarkingFrog

Telefonu düşürdüm home tuşu neredeyse çalışmıyor. Çok zor algılıyor. Servise göndersem ne olur?

Darbe izi varsa kullanıcı hatası derler. Dışarıdan belli olmuyorsa garantiden ücretsiz yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Razor

Stock rom editi romlardan ne bekleyebiliriz. Samsung güncelleme vermezse onlar da biter. Android yükseltmesi yapamazlar, anca bir iki edit yaparlar.

Stabil bir cyanogen mod olsa dediğiniz doğru olurdu ama o da yok. O yüzden xda ya bel bağlamayın. 1.5 senedir destek olsa olurdu. Bundan sonra da bişey çıkmaz.

S6 ya değilde Note 5'e güncelleme verilirse S6'ya portlanabilir mesela.

• BarkingFrog kullanıcısına yanıt
    gönderinceye kadar tuş yerine swipe home buton kullan

• Arkadaşlar telefonumun ekranında sol köşeden aşağıya doğru siyah bir çerçeve gibi çizgi oluyor birde bugün farkettim kamera çok kötü çekmeye başladı dün böyle bir şey yoktu bugün oldu durduk yere daha önce kamera bulanık gösteriyordu garantiden değiştirdim şimdi bu sorun ortaya çıktı servise vermeli miyim?

• Arkadaşlar A8 2016 ile s6'nın işlemcisi,ram ve grafik işlemcisi filan hepsi aynı ve onlarda always on display var bence güncellemeyle s6 yada verilecektir

• samett.35 kullanıcısına yanıt
    Yada klasik samsung taktiği ile daha düşük donanımlı yeni çıkan cihazlara gelir s6 ya gelmez

• Arkadaslar ekran cami kirilan arkadaslar nekadara yaptirdi yetkili servisten?

• quote:

Orijinalden alıntı: samett.35

Arkadaşlar A8 2016 ile s6'nın işlemcisi,ram ve grafik işlemcisi filan hepsi aynı ve onlarda always on display var bence güncellemeyle s6 yada verilecektir

bu telefona always on display verseler nolacak pil suresi berbat zaten benimki bide 5 ay sonra 2 yillik olucak batarya falan olu gibi birsey

Gelirse guzel olur ama gelmesede cok birsey kaybetmem ben zaten bildirim geldinde ekran acilip sonuyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Razor

Stock rom editi romlardan ne bekleyebiliriz. Samsung güncelleme vermezse onlar da biter. Android yükseltmesi yapamazlar, anca bir iki edit yaparlar.

alakasi yok hocam note3 var note5 romu kullaniyorum 6.0 :)

elbet xda da portlanip cikicaktir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar cihazim hizli sarj moduna gormiyor kablomda sikinti yok nedense 6 saat de dolar diyor konu ile ilgili cozumu bilen varmi bu arada hard reset denedim olmadi

• Başka bir yere tak topraklı priz tercih et birde kabloyu cikar birleşme yerine iyice üfür sonra geri saglamca tak böyle oluyor bazen sorun çözülüyor

• İphone 6'dan S6 Edge'ye geçmeyi düşünüyorumda pişman olurmuyum acaba ?
  • arkaslar s6 edge telefonumun garantısı yok bıtmısdı.
    dun gerı back tusu calısmamaya basladı işlev yapmıyor.
    daha once bole bı sıkıntı basına gelen var mı
    telefoncuya verdım tus panelı sıparısı verdı degısdırcegını soledı
    tskler.ıyı aksamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: newvirtusft

Arkadaslar cihazim hizli sarj moduna gormiyor kablomda sikinti yok nedense 6 saat de dolar diyor konu ile ilgili cozumu bilen varmi bu arada hard reset denedim olmadi

kablonda sıkıntı var. başka kabloyla dene bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiriboz1001 -- 8 Aralık 2016; 0:34:32 >
  • newvirtusft N kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda pil kısmında hızlı şarj aktif mi?. Büyük ihyimal kabloda sorun var gibi, kaliteli bi kablo ile dene

• quote:

Orijinalden alıntı: newvirtusft

Arkadaslar cihazim hizli sarj moduna gormiyor kablomda sikinti yok nedense 6 saat de dolar diyor konu ile ilgili cozumu bilen varmi bu arada hard reset denedim olmadi

Benim telefon hızlı şarj yapıyordu. Ancak sizinki gibi normal şarj 5-6 saat süre gösteriyordu. Hem anakart değişti, hem de şarj kablosu ve adaptörünü değiştirdiler.
  • s.a arkadaşlar bir konu hakında yardımınıza ihtiyacım var. benim s6 nın ön kamerası bozuk kamerayı actığımda yanlışlıkla ön kamerayı açtığımda artık arka kameramda çalışmıyor. ancak fabrika ayarı çekmek zorundayım. söyleyeceğim bu ön kamerayı iptal etmenin bir yolu varmı acaba bilgisi olan varsa yardımcı olursa makbule gecer.

sevgiler saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbarossE

Ayarlarda pil kısmında hızlı şarj aktif mi?. Büyük ihyimal kabloda sorun var gibi, kaliteli bi kablo ile dene

Hizli sarj ayari aktif ve kablo baska telefonu hizli sarj edyor yani kabloda sikinti yok zaten sifit adaptir ve kabloylada denedm sonuc degismedi

• 
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.