Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15731574157515761577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İade hakkın falan doğmadımı sanki öyle bişeyler hatırlıyorum bilgili arkadaşlar vardır bizide bilgilendirirler umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, s6 edge'imi servise verdim sarj olmuyor durumundan bana içinin oksitlendiğinin ana kart vs. değişeceğinin garanti dışı kaldığını söylediler. Alalı 1 yıl olmadı arkadaşlar 1100 tl masraf biçtiler. Ne yapmam lazım gerçekten bilemiyorum. Telefonun sıfırı 2000 tl ye düştü bunlar 1100 tl masraf diyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confusedd_ -- 2 Aralık 2016; 17:52:43 >
  • Yok arkadaşlar o sekme ben de yok, wifi araması diye bir ayar yok ayarlar kısmında orayı nasıl açarım.

• kararsızkullanıcıı kullanıcısına yanıt
    Turkcell kullanıyorsunuz değilmi?
  • confusedd_ C kullanıcısına yanıt
    Kardeş oksitlenme yanlıs bilmiyorsam sıvı temasından kaynaklanıyor o halde garanti dısı kalıyor tel suya filan mı düşürdün geçmiş olsun ..

• quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

Yok arkadaşlar o sekme ben de yok, wifi araması diye bir ayar yok ayarlar kısmında orayı nasıl açarım.

Türkiye ROM'unda olmalısınız. Benim bildiğim kadarıyla sadece Turkcell hat takılıyken çıkıyor o seçenek.

• kutsal_xx K kullanıcısına yanıt
    suya düşürmedim nasıl oldu anlamadım telefonu yaptırmamaya karar verdim . teşekkür ederim.
  • Haa arkadaşlar teşekkür ederim turkcell kullanmıyorum 😂😂 turk telekomum

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Bir şey soracağım sizin telefonunuzda saat ortada onu rom ile mi yaptınız?

• quote:

GravityBox modülü ile ayarlayabiliyorsunuz. Fakat Xposed gerektiriyor, Xposed'da root gerektiriyor.
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    videoda bi kandırmaca da olabilir. yani cihaz s7 olabilir.gerçek olup olmadığını zamanla görücez. stok rom yüklersen cihaz garanti dışı kalır.

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    noget de çözünürlük azaltma opsiyonu var. ama ingilizce bi yerde çözünürlüğü düşürdüklerini ama pile bi katlı sağlanmadığını okudum. öyle ise zaten bi anlamı kalmaz. ha daha hızlı olabilir o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerelif -- 2 Aralık 2016; 21:17:37 >
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    always on 24 saatte en çok %15-20 civarı şarj yiyormuş. valla keşke s6 ya da gelse.çok hoş gözüküyor.

• Mrb arkadaslar s6 cihazım GPS uydularına ne yaptıysam bağlanamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

noget de çözünürlük azaltma opsiyonu var. ama ingilizce bi yerde çözünürlüğü düşürdüklerini ama pile bi katlı sağlanmadığını okudum. öyle ise zaten bi anlamı kalmaz. ha daha hızlı olabilir o ayrı

Android Nougat'da dahili olarak bu özellik yok. Sadece S7'ye çıkan Android Nougat'da ve Note 7'deki Android Marshmallow'da var şu anlık.

Çözünürlük düşürme elbet pile de etki eder.

Fakat bu özelliğin S6'ya gelip gelmeyeceği kesin değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

GravityBox modülü ile ayarlayabiliyorsunuz. Fakat Xposed gerektiriyor, Xposed'da root gerektiriyor.

Tamam o zaman boşverin 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

Android Nougat'da dahili olarak bu özellik yok. Sadece S7'ye çıkan Android Nougat'da ve Note 7'deki Android Marshmallow'da var şu anlık.

Çözünürlük düşürme elbet pile de etki eder.

Fakat bu özelliğin S6'ya gelip gelmeyeceği kesin değil.

Pile etkisi olmaması imkansız azda olsa vardır ama oyunlarda yetersiz olan gpu bir nepze rahatlar. Samsung zaten destegi çabuk kesiyor en azından s7 de olanlarıda kırpmamalı

• arkadaşlar youtube da s6 ya always on portlandıgını iddia eden bi video buldum anlayan var mı

https://www.youtube.com/watch?v=LCAKdYlHoVI

• Sevgili arkadaşlar şu wifi ve Bluetooth beni delirti ikisi de işlev görmüyor fabrika ayarlarını yükledim hard reset atim yine aynı şey wifi ye giriyorum açıyorum açılıyor yazıyor ve öyle kalıyor açılmıyor yani Bluetooth da aynı şekilde bu neden ola bilir s6 edge cihaz ne yapa bilirim yardımcı olun lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Seisaaaa

Sevgili arkadaşlar şu wifi ve Bluetooth beni delirti ikisi de işlev görmüyor fabrika ayarlarını yükledim hard reset atim yine aynı şey wifi ye giriyorum açıyorum açılıyor yazıyor ve öyle kalıyor açılmıyor yani Bluetooth da aynı şekilde bu neden ola bilir s6 edge cihaz ne yapa bilirim yardımcı olun lütfen

Direkt servisin yolunu tut dostum sen işlem yapmaya çalışma.

• 
Sayfa: önceki 15731574157515761577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.