Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seçmiştim diye hatırlıyorum ama neyse , peki şuan cihazımda hangi ülkenin romu kurulu olduğunu nerden anlarım ? wipe cache yapılan ekranda csc kodu olarak TUR yazıyor tr romu kurulu demek mi bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraktpky

Peki sizin ekran % niz kaç... google play yada andrroid os yda android is yakın mı çok ekrana

Android sistemi 3
    Android os 4
    Cihaz boşta 16
    Ekran 36

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

Seçmiştim diye hatırlıyorum ama neyse , peki şuan cihazımda hangi ülkenin romu kurulu olduğunu nerden anlarım ? wipe cache yapılan ekranda csc kodu olarak TUR yazıyor tr romu kurulu demek mi bu ?

Evet kardeşim.

Phone info samsung programı ile csc kısmına bakabilirsin.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim usta ...yükletçem bnde

• Tamamdır o zaman rom yüklememe gerek yokmuş zaten.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: Masyur

Beyler s6 mı yoksa g5 mi alayım sizce

S7

G5 isine girme sorunlu bir tel zaten arastirirken mutlaka gormussundur kronik sorunlarini

S6 pili kotu.

S7 ise s6'nin tum kusurlarini orten bir model butce ilede dogru orantili tabi butce cok yoksa s6 edge alinir duz s6 ile edge arasindaki fiyat farki 100 liralara kadar indi almisken edge olsun :D

s7 serisi s6 serisinin kusurlarını pek örtüyor gibi gözükmüyor. s7 forumda da dolanıyorum baya bir şikayet var. Isınmadan dolayı ekranın çatladığını yazanından tut suya dayanıklı diye suya grip telefonu bozulanı mı saysam bilemedim.

Baya bir şikayet var. S6 serisi de belki ilk çıktığında sorunluydu ona lafım yok ama şu sıralar telefon alacak olan varsa ya beklesin şayet bekleyemeyen varsa s6 alsın. Önümüzdeki 3-4 ay içerisinde telefon alacak olan varsa s7 biraz uzak dursa iyi olacak çünkü çok fazla şikayet var.

• Ras0 R kullanıcısına yanıt
    Hic ugrasma odinle falan pc den smart swicht uzerinden acil durum yazilimi yükle gec temiz iş

• Slm gardaş benim s6 da ekran dediğin gibi başka bir s6 cihazla karsilastirdigimda sarimtrak (sarımsı)duruyordu garantiye verdim ekranı komple değiştirdiler. Birde aynı zamandan saatin ve pil yüzdesini gölgeli gösteriyordu ekranı dediğim gibi komple değiştirdiler.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Soyle simdi telefonu suya dayanikli diyor siz gidip suyun icine atarsaniz olacaklarida kabul etmis oluyorsunuz.Bizim telefonda(S6) suya dayaniklilik isareti olmasada ben muslugun altinda yikiyorum sadece sarj soketini,jack,hoparleri elimle kapatip.
    Isinma konusuna gelirsek s6 da ilk ciktigi zaman isiniyordu mevsim ile alakali suandada s6 isiniyor mesela :)

S6'yi ilk ciktigi zaman aldim ilk ciktinda telefon bitmemis gibiydi herseyi sorunluydu simdi ise sorunsuz.Normal stock romlar nasil bilmiyorum gerci s7 deki tum ozellikleri kullanabiliyorum stabil sekilde en azindan custom romlar
    Ve guncelleme olayi var bu telefon son kez 7.0 alicak dahada guncelleme almayacak 7-8 ayi kaldi yani.
    Telefon cok iyi sorunu yok ama s7 cikmisken s6 alinmasini dogru bulmuyorum :)

• Bu telefonu birdaha ki ay alacağım edge versiyonunu sizce hala alınır mı?

• buraktpky B kullanıcısına yanıt
    6 ile çok aman aman bir fark bekleme, ama 5.1.1'e göre biraz daha iyi batarya süresi veriyor. Google play hizmetleri saçmalıgı yok mesela ama oradaki tüm degeri ekran süresi olarak görecegini düşünme
  • Şimdiye kadar bir sürü bu tarz olaylara şahit oldum burada. Ve sonunda maalesef benim de başıma geldi. Başından servislik bir olay geçmiş arkadaşlarin yardımına ihtiyacım var. Cihaz S6. Alalı 1 sene. İlk defa başıma böyle bir sorun geliyor. Az önce ön kamerayı açtım ve şok oldum. Birçok yerde mor lekeler var. Arka kamerada sorun yok. Daha bugün ön kamera ile video çekmiştim ve bu lekeler yoktu. Ama şimdi var. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Detaylıca anlatırsanız çok sevinirim. Tecrübeli arkadaşlar...
    Bu mesaja eklenen görseller:

• S6 64 gb hepsiburadada 1940 tl samsung Türkiye garantili, alınır mı? Bu fiyata ne önerirsiniz max 2000. Klasik samsung arayüz kasması meydana gelir mi 1 yıl sonra?

• quote:

Orijinalden alıntı: Adeep

S6 64 gb hepsiburadada 1940 tl samsung Türkiye garantili, alınır mı? Bu fiyata ne önerirsiniz max 2000. Klasik samsung arayüz kasması meydana gelir mi 1 yıl sonra?

Bu telefonun tek sıkıntısı pil. Onun dışında hiçbir sorun yaşamazsınız.

• Bu çerçeveden ışık sızması serviste para iadesi yaptırırmi acaba?Başına gelen varmidir.

• Telefonuna yurt içi kargo uygulamasını kuran var mı? Dün akşam kurayım dedim Norton orta derecede güvenlik riski verdi nedir bu diye bir baktım Kargo uygulaması ne amaçla kullanacaksa Sim Kartı ile alakalı ne kadar bilgi varsa hepsini istiyor ve bu, veri planına faturalandırma yapılabilir yazıyor.

Bende bunu görünce kurmadım. Eski telefonuma aynı uygulamayı kurduğumda bu yoktu. Yurt içi kargo uygulamasına ne yapmışlarsa böle bir olay olmuş.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Ben kurdum hocam smart managerda da taradım bi sıkıntı çıkmadı. Sizdeki garip bi durum. Kaldırıp yeniden kurun bi isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UNF0RGIVEN U kullanıcısına yanıt
    Ya normal olması bana yeter...telefon wifi de normal çalışıyor....ama mobil veri açık olsun 1.5 saat ekran süresi veriyor...bişeyler yiyor bataryayı...yazılımsal olduğu için 6.0.1 i sordum..bana 4 saat ekran süresi bile yeter..wifi 5 mobil veri 4 olsa iyi olcak..

• Herkese merhaba edge ile aranıza katıldım. Daha önceden hep rootlu cihazlar kullanmıştım reklam engelleme ile ilgili adaway programı çok iyi iş görüyordu. Bu cihaza da adguard diye bir program kurdum bu da sadece Stock tarayıcı ve yandex tarayıcıdan çalışıyor. Var mı başka rootsuz reklam engelleme programı bilen acaba?

Bir de ana ekrandaki uygulamalar simgesini ortaya almak istiyorum ama tasinmiyor uyuz oldum var mı bir yolu acaba? Launcher kurmak istemiyorum sırf bunun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ec1000 -- 13 Ağustos 2016; 15:20:27 >
  • ec1000 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

A d b l o c k fast kullanıyoruz stock tarayıcı ile çalışıyor.

O uygulamaların yeri standart touchwizde.

Bu arada benim edge de tamirden geldi komple kasa değişti arka cam dahil.Spigen ultra hybrid metal slate ile süper oldu.Öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemans -- 13 Ağustos 2016; 18:01:13 >
  • 
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.