Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emirhanardgn

Hocam siz bilirsiniz tabi de bataryası sizin kullanımınıza göre bence günü çıkaracaktır. Ben şuan telefon alacak olsam yine s6 yı alırdım.

Hocam alacağım gibi duruyor ama inşallah pişman olmam. Sonuçta hiç de az bir para değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

Hocam siz bilirsiniz tabi de bataryası sizin kullanımınıza göre bence günü çıkaracaktır. Ben şuan telefon alacak olsam yine s6 yı alırdım.

Hocam alacağım gibi duruyor ama inşallah pişman olmam. Sonuçta hiç de az bir para değil.

Note 4 ten çok daha mantıklı olur emin olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Note 4 ten çok daha mantıklı olur emin olun.

Peki A7 2016 için ne dersiniz ?

• Grafik işlemcisi düşük. Yüksek grafik ve işlemci gerektiren oyun oynamayacaksanız alınabilir. Bende A3 2016 var günlük kullanımda sıkıntısız ve 6-7 saat ekran süresi alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirhanardgn -- 6 Ağustos 2016; 0:25:18 >
  • Sorun yaşayan varmı başka, internet baglantım kafasına göre gidiyor uçak modunu açıp kapatıyorum düzeliyor çok can sıkıcı bir durum. Önceden konusu açılmıştı sanki bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Grafik işlemcisi düşük. Yüksek grafik ve işlemci gerektiren oyun oynamayacaksanız alınabilir. Bende A3 2016 var günlük kullanımda sıkıntısız ve 6-7 saat ekran süresi alıyorum.

Oyun oynamayacağım hocam. Ben biraz daha bütçe dostu bir şeylere yönelsem sanırım daha iyi olacak.Çünkü bu kadar kötü bir batarya performansına 2000 lira vermek istemiyorum.

• quote:

quote:

Grafik işlemcisi düşük. Yüksek grafik ve işlemci gerektiren oyun oynamayacaksanız alınabilir. Bende A3 2016 var günlük kullanımda sıkıntısız ve 6-7 saat ekran süresi alıyorum.

Oyun oynamayacağım hocam. Ben biraz daha bütçe dostu bir şeylere yönelsem sanırım daha iyi olacak.Çünkü bu kadar kötü bir batarya performansına 2000 lira vermek istemiyorum.

A5 2016 mantıklı olabilir o zaman hocam.

• Arkadaşlar Amerika çıkışlı yurtdışı cihazı orjinalinde Türkçe yok fakat bunu bir şekilde Türkçe ye çevirme imkanımız varmı acaba ?

TR Rom yükleyebilirmiyim kilit veya engelleyici bir şey falan varmıdır ? Cİhazı hepten kaybetme durumum varmı ?
  • Ras0 R kullanıcısına yanıt
    Ne gibi bir sıkıntıları oluyorki hocam ? S6 veya S6 Edge almayı planlıyorum ama G4 gibi sıkça duyduğum kronik arızasını duymadımda bilgilendirirseniz sevinirim. Babamda da S6 Edge var sorun yaşamadık şimdiye kadar
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş çok mesnetsiz bir yazı yazmış, taş gibi telefon S6 hele 2.el 1300 1400 gibi rakamlara bundan daha iyi telefon getirsinler karşıma bekliyorum.

Navigasyon desen nokta atışı sorunsuz kaymak gibi.

Telefon hızı çok çok iyi.

Piyasadaki en iyi ekrana sahip 3 5 cihazdan biri.

Kamerasına diyecek laf yok zaten ortamda S7 S7 Edge yoksa resimler S6 ile çekilir.

Tutuş hissi çok güzel, elinde tutmak zevk veriyor yani insana alıp oynayasın geliyor, metal kasa, şık tasarım...

Hepsini çok uzun süredir bizzat denedim kafamdan da atmıyorum.

Bu telefonun sorun sayabileceğimiz 3 noktası vardır, 1)Kamera çıkıntısı 2)İçindeki kötü modemi yüzünden tel biraz az çekiyor 3)Bataryası aslında yeterli ama tel o kadar iyi ki insan hiç bitmesin istiyor o yüzden yakınmalar yoksa biraz tutumlu kullansan o kadar sorun da değil günü çıkarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 6 Ağustos 2016; 1:30:26 >

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Belleğe format atmayı deneyin hocam büyük ihtimal düzelir
    Tekrarlarsa telefona temiz hard format çekersin
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler bizde de S6 Edge var ekranını düşürererek kırmıştık onun harici bir sıkıntı çekmedik. Belki arkadaşın cihazında sorun vardır veya bir yerden okumuş duymuştur bunu genele maal etmiştir. Bu da bir bilgilendirmedir sonuçta az ihtimalde olsa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Arkadaşlar Amerika çıkışlı yurtdışı cihazı orjinalinde Türkçe yok fakat bunu bir şekilde Türkçe ye çevirme imkanımız varmı acaba ?

TR Rom yükleyebilirmiyim kilit veya engelleyici bir şey falan varmıdır ? Cİhazı hepten kaybetme durumum varmı ?

Buna yorumunuz nedir hocam
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Rom olmaz bir kere onu geçelim, imzamdaki ROM Rehberinde bir yöntem var o olursa olur. (aratacağın kelime : morelocale)
  • emirhanardgn kullanıcısına yanıt
    Bırak hocam cidden çok sıkıntı bu şarj

• 3g+WiFi full açık kullanıyorum. Bu oyunsuz aldığım süre eğer oyun oynarsam en az 4 buçuk saat civarı görüyorum

Sunuda belirteyim aynı kullanım şeklinde s5 de oyunsuz 4-5 saat oyunlu 4 saat civarı görüyordum. Ben bataryadan çok memnunum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Arkadaş çok mesnetsiz bir yazı yazmış, taş gibi telefon S6 hele 2.el 1300 1400 gibi rakamlara bundan daha iyi telefon getirsinler karşıma bekliyorum.

Kamerasına diyecek laf yok zaten ortamda S7 S7 Edge yoksa resimler S6 ile çekilir.

Tutuş hissi çok güzel, elinde tutmak zevk veriyor yani insana alıp oynayasın geliyor, metal kasa, şık tasarım...

Bu telefonun sorun sayabileceğimiz 3 noktası vardır, 1)Kamera çıkıntısı 2)İçindeki kötü modemi yüzünden tel biraz az çekiyor 3)Bataryası aslında yeterli ama tel o kadar iyi ki insan hiç bitmesin istiyor o yüzden yakınmalar yoksa biraz tutumlu kullansan o kadar sorun da değil günü çıkarır.

İşte hocam aradığınız cevabı Murat Hocam vermiş.

• abi sarj süresi iyi ve sıkıntısız bi rom varmı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

İşte hocam aradığınız cevabı Murat Hocam vermiş.

Vazgeçtim hocam. Başka cihaz bakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Belleğe format atmayı deneyin hocam büyük ihtimal düzelir
    Tekrarlarsa telefona temiz hard format çekersin

Sadece telefon değil Windows 7 kurulu bilgisayarımda açamıyor ama windows 10 kurulu bilgisayar ve uydu alıcı açıyor.

Masaüstü bilgisayarımda defalarca denedim ama oda belleği göremedi. Dizüstü bilgisayar ise görüyor. Yani evde bulunan 4 farklı cihazdan 2 tanesi belleği görüyor 2 tanesi ise göremiyor.

Bellekte yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum ama nasıl düzelecek bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.