Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar gittigidiyrdan s6 aldım ekranda pembeleşme var home tuşunun üst tarafındatelefonu aldım 10 gün oldu yeni farkına vardım:( ne yapmalıyım bilgisi olan var mı formatlasam bi etkisi olur mu. yada garantiye versem değişim yaparlar mı
  • Androiddeki her tarayıcıda kasma var yapacak bişey yok.
    Ama uygulamalar açılırken olması sıkıntı demek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudret1

merhaba arkadaşlar gittigidiyrdan s6 aldım ekranda pembeleşme var home tuşunun üst tarafındatelefonu aldım 10 gün oldu yeni farkına vardım:( ne yapmalıyım bilgisi olan var mı formatlasam bi etkisi olur mu. yada garantiye versem değişim yaparlar mı

Tabiki direkt servise götürün pembe pembe kullanacak haliniz yok herhalde.
  • Spigen TR adresinde S6 ve S6 Edge ürünlerinde %50 indirim var arkadaşlar.

• kaliteli şarj kablosu arıyorum hızlı şarj edebilecek nerden bulabilirim ?
  • Almanya romuna 17mb güncelleme geldi.

• Arkadaşlar 6.0'ı yükledikten sonra her bir galerideki herşey aynı adlı iki klasör oldu. Kamera'dan 2 tane, screenshots'tan iki tane falan, filan. Yalnız dosya yöneticisinde bunlar aynı klasör içinde gözüküyor. Düzeltmenin bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: platinum38

Telefon 130 mblik güncellemeden sonra yavaşladı ve takılmalar başladı.

aynen galerideyim geri tuşuyla çıkmaya çalışıyorum 5 -6 defa basmama rağmen takılıyo 4-5 saniye sonra çıkıyor. sık sık yapmaya başladı bunu parmak izide aynı kimi zaman çok hızlı kimi zaman şifre girsem daha hızlı açarım bu son samsung telefonum olucak..
  • tweaker001 T kullanıcısına yanıt
    Orjinal htc kablosu bulabilirsen sikintin cozulur.kalin saglam ve hizli sarj icin birebir uyumlu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koomagene

quote:

Orijinalden alıntı: platinum38

Telefon 130 mblik güncellemeden sonra yavaşladı ve takılmalar başladı.

aynen galerideyim geri tuşuyla çıkmaya çalışıyorum 5 -6 defa basmama rağmen takılıyo 4-5 saniye sonra çıkıyor. sık sık yapmaya başladı bunu parmak izide aynı kimi zaman çok hızlı kimi zaman şifre girsem daha hızlı açarım bu son samsung telefonum olucak..

MM halen beta gibi zamana ihtiyacı var, lolipopa devam
  • UNF0RGIVEN U kullanıcısına yanıt
    Bugün s6 aldım 5.0.2 ile geldi.6 güncellemesini indirdi ama kurmadım şikayetlerden dolayı.Ama bu sürümde parmak izi doğru düzgün çalışmıyor.Hangi sürümü tavsiye edersiniz.En stabil sürüm hangisi sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar wifi de bağlantı hızım çok düşük YouTube da 480p ile takılmalar yaşıyorum ne yapmam lazım

• Bu cihazı paralel ithalat olarak alan ve knox garanti sayacı 0x0 olanlar varmı ona göre değişim isteyebilirim aradım aldığım firmayı gönderin inceleyelim dediler
  • Fransa yada başka Avrupa romunda volte kullanılıyor mu acaba?Yoksa sadece Türkiye rom damı var volte olayı.

• Sudafed kullanıcısına yanıt
    Volte sadece TR romuna geldi başka bir romda yok.
    Fransa romundayım..

• |Murat| | kullanıcısına yanıt
    Aslında wifi hızı yüksek, asıl sorun YouTube un kendisinde.Türkiyedeki google servislerine yavaş bağlanıyoruz sebeplerini bilemem.
    Mesela vpn kullan youtube a hızlı girdiğini göreceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: Deviilll

Arkadaşlar 6.0'ı yükledikten sonra her bir galerideki herşey aynı adlı iki klasör oldu. Kamera'dan 2 tane, screenshots'tan iki tane falan, filan. Yalnız dosya yöneticisinde bunlar aynı klasör içinde gözüküyor. Düzeltmenin bir yolu var mı?

Wipe :)

Şimdi buraya her şeye wipe yazıyorsun deyip zerre çözüm ve katkı sunmayan arkadaşlar doluşabilir, kale alma sende bak bulursan onu uygulama ama ben Rom yükleme işlerine bu telefonla girmedim 4 5 yıldır bu işin içindeyim her zaman söylerim yeni bir Rom yüklendikten sonra sıfırlama şart oğlu şart, en sağlıklı yol bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Nisan 2016; 13:32:27 >
  • Bazen telefon internete girmiyor.Size de oluyor mu?Yeniden başlatınca düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@spir

Bugün s6 aldım 5.0.2 ile geldi.6 güncellemesini indirdi ama kurmadım şikayetlerden dolayı.Ama bu sürümde parmak izi doğru düzgün çalışmıyor.Hangi sürümü tavsiye edersiniz.En stabil sürüm hangisi sizce?

Aslında 6 da parmak izi okuyucusu daha stabil yazılıp çiziliyordu, bendeki 5.1.1 çogu zaman sorunsuz çalışıyor o yüzden güncellemiyorum şimdilik
  • vpn varken banka işi tehlikeli

• 
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.