Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13011302130313041305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefonu garantiye verdim kamera değişti yazılımda yüklemişler tekrar. Şuan 4.5g devamlı kopuyor bağlanmıyor neden yapar bunu servisi aradım tekrar fabrika ayarlarına dönün dedi ben wipe yaptım ama değişen bişey yok tekrar servise mi göndericem?
  • HsynYgt kullanıcısına yanıt
    Şöyle diyeyim.Fransa romundayım bize 140mb falan güncelleme gelmedi.
    TR romuna gelmesinin sebebi VoLTE içindir.Benim romumda 4g sorunu yok iken senin romunda ve hatta birçok kişide böyle olması 1 ihtimali aklıma getiriyor. Operatörler..
    Operatör telefonuna 4g sinyali göndermezse telefon zaten alamaz 3g ile devam eder.
    Çalışma vs yapılıyorsa bugünlerde olması normal.
    Volte teknolojisi 4g yi kullandığı için sizde bi soeun oluyor.Diğer romlarda volte güncellemesi yok ve 4G de sorun olmuyor.
    Dikkat çekici bir durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koomagene K kullanıcısına yanıt
    VoLTE güncellemesi (139mb) sonrası tr cihazlarda başladı bu sorun
    Fransa romundayım bende yok mesela.
    Sana tavsiyem, güncelleme ile düzeltilene veya operatörler adam gibi bağlantı verene dek fransa vs romlara geçmen.Beklerim diyorsan 3G sorunsuz çalışıyor yine bir aksaman olmayacak.
    4g yi bu kadar takıntı yapma bi artısı yok :)

• arkadaşlar cihazının kasası kendi kendine soyulan aşınan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_3579

arkadaşlar cihazının kasası kendi kendine soyulan aşınan varmı ?

Bende sol alt tarafta hafif bir aşınma var.

• s6 mı yoksa edge modelimi bende s6 edge plus var bu ekranla kasanın oldugu yer bildigin soyuldu kasası servise verdim bakalım ne olacak
  • Arkadaşlar Nova Launcher gibi uygulamalar , animasyon ayarı yapabiliyor mu? Yani arayüzü ikonları vs değiştiriyor ama uygulamalarda kullanılan kaydırma , amimasyon şekillerini ayarlayabiliyor mu ?

• Arkadaşlar,Telefonu yeni aldım bana 4-5 tane popüler ücretsiz spor ve müsabaka oyunlarından tavsiye edermisiniz,şu an telefonumda sadece Sniper 3D ve Trial Frontier var,bu tarz oyunlar yani,Teşekkürler.

Ve 200 TL'ye kadar kuaklık tavsiyesi olan varsa çok makbule geçerken zira orjianl kulaklığında son voulumde ses adeta çöp'e dönüyor,Iphone 5S kulaklığı bile bundan daha iyi..
  • quote:

s6 mı yoksa edge modelimi bende s6 edge plus var bu ekranla kasanın oldugu yer bildigin soyuldu kasası servise verdim bakalım ne olacak

Benim cihazım S6 dostum. Aşırı derecede bir aşınma olursa ben de servise vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: byserhatt

VoLTE güncellemesi (139mb) sonrası tr cihazlarda başladı bu sorun
    Fransa romundayım bende yok mesela.
    Sana tavsiyem, güncelleme ile düzeltilene veya operatörler adam gibi bağlantı verene dek fransa vs romlara geçmen.Beklerim diyorsan 3G sorunsuz çalışıyor yine bir aksaman olmayacak.
    4g yi bu kadar takıntı yapma bi artısı yok :)

Anladım hocam neyse şuan düzeldi gibi operatördende olabilir. Yalnız 6.0 dan sonra parmak izi baya uzun sürüyor telefon geç uyanıyor parmak izi ondan yavaş açılıyor sizdede böyle mi?
  • quote:

s6 mı yoksa edge modelimi bende s6 edge plus var bu ekranla kasanın oldugu yer bildigin soyuldu kasası servise verdim bakalım ne olacak

1 yil olcak 15-20 gun sonra alt hoparlorde metal kaybi var asinmis yani,yandaki metallerde sorun yok tabi ilk alindigi kadar parlak degil 2-3 yerinde ufak ufak cizikler var metalin arka camdada bolca cizik var tabi rahatsiz etmiyor dikkat etmedikten sonra kilif filan kullanmadim on camda cinden aldigim temperli cam var aldigim 1.ayinda cizik olunca cami takmak zorunda kaldim cunku derin cizikti rahatsiz ediyordu temperli cam sayesinde gozukmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koomagene K kullanıcısına yanıt
    S7 de parmak izi daha hızlı.
    Bende 5.1.1 gibi ama saliselik geç tepki var.
    Bu da klasik olarak eskiye update verip yeniyi almaya zorlama politikası işte

• lollipop mu marshmollow mu sizce? Şarj durumu falan nasıl bilgi verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mücahit0606

lollipop mu marshmollow mu sizce? Şarj durumu falan nasıl bilgi verebilir misiniz?

MM milattır boşa vakit kaybetmeyin 5.1 de

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    a7 2016 kullanıyorum yakın zamanda gelecek gibi sammobile de falan açıklama yapılmış. Bi sorayım dedim. 8 9 saat ekran süresi alıyorum umarım bu stabilite bozulmadan alır güncellemeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mücahit0606

a7 2016 kullanıyorum yakın zamanda gelecek gibi sammobile de falan açıklama yapılmış. Bi sorayım dedim. 8 9 saat ekran süresi alıyorum umarım bu stabilite bozulmadan alır güncellemeyi

İnşallah gelir de telefondan zevk alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byserhatt

S7 de parmak izi daha hızlı.
    Bende 5.1.1 gibi ama saliselik geç tepki var.
    Bu da klasik olarak eskiye update verip yeniyi almaya zorlama politikası işte

bende 5.1.1 den daha hızlı ama bazen o kadar geç tepki veriyor ekran açıldıktan sonra parmağım 2-3 sn home tuşunun üstünde kalıyor anca açılıyor.
  • oha be 9 saat mi emin misiniz?

• 11 saat görenler var
  • ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    A7 2016 konusunda ss leri görebilirsiniz konuda bi arkadaş 11 saat görmüş durumda
  • 
Sayfa: önceki 13011302130313041305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.