Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana güvenini eksik etmeyenler yanılmadı Allah'ın izniyle çözdüm bu işi.

An itibariyle Odin'den ilk yükleyen kişi ben oldum herhalde yarın linki atmaya çalışacağım sizlere de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Mart 2016; 4:32:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: Moja

Tasarruf moduna olunca oluşan gri fena can sıkıyor

Tasaruf modunda en kotu sey radyo bile dinlenmiyor arkadaki veri akisini kapatiyor.Hicbir kullanisligi yok guc tasarufunun :/

smart manager'dan sirasiyla pil>pil kullanimi>daha fazla>pil kullanimini optimize et'den guc tasarufu uygulanacak uygulamalarin secebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

quote:

quote:

Tasaruf modunda en kotu sey radyo bile dinlenmiyor arkadaki veri akisini kapatiyor.Hicbir kullanisligi yok guc tasarufunun :/

ben fazla güç istemeyen oyunlarda güç tasarrufuna alıyorum, 4 büyük çekirdeği kapatıyo diye biliyorum güç tasarrufunda. Etkisi oluyo bence sadece bu şekilde kullanıyorum güç tasarrufunu

A57 leri 1500 ghz'e dusuruyor cekirdek kapatmiyor :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mosquerto

quote:

quote:

smart manager'dan sirasiyla pil>pil kullanimi>daha fazla>pil kullanimini optimize et'den guc tasarufu uygulanacak uygulamalarin secebilirsin.

Malasef yine kapatiyor tuneln radio komple devre disi biraktim arkada duruyor neyse cok onemli degil kullanmiyorum zaten guc tasarufunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Günceleme sonrası gözlediklerim

Pil tüketimi gece 10 saat beklemede %5-7 civarı azalırken şimdi %3-4 arası azalıyor
    Parmak izi sensörünün yazılımına donanım desteği geldiği için çok daha hızlanmış.
    Hızlı şarjın açılıp kapatılma özelliği note 4 de olduğu gibi geri gelmiş.
    Uygulamaları bir sayfadan diğerine kaydırmak için üst menüye kolaylık getirilmiş.
    Ram yönetimi iyileştirilmiş %80 civarı iken şuanda %70civarı
    Menü geçişleri hızlandırılmış

Eğer android n gelirse ben güncelelmeyi düşünmüyorum artık. Telefonun en kararlı çalışacağı işletim sisteminin bu olacağını düşünüyorum. Bundan sonra touchwiz optimizasyonu için çok emek sarfedileceğini düşünmüyorum. Telefonu alalı yaklaşık 1 sene oldu ilk hali ile şuanki hali arasında optimizasyon ve performans anlamında çok fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Bana güvenini eksik etmeyenler yanılmadı Allah'ın izniyle çözdüm bu işi.

An itibariyle Odin'den ilk yükleyen kişi ben oldum herhalde yarın linki atmaya çalışacağım sizlere de.

Bununla SIM olan CSC kodu da TUR olur mu ? Yoksa başka birşey yapmak gerekiyor mu ?

• Arkadaslar bana gore piyasanin en iyi telefonunu kullaniyoruz.Bunun tadini cikarmak yerine surekli samsunga bela okuyorsunuz.Verdigim.paranin hakkini tamamen veriyor.Telefonda herhangi bir hata eksik gormedigim icinde 6.0 gelip gelmemesi vokta buyuk bir sikinti degil.Size tavsiyem guncellemeye takilacaginiza telefonun keyfini cikartin.

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

Düzgün bir şekilde 6.01 kurmama rağmen whatsapp ta yazarken emoji kısmını tıklayınca takılma oluyor. Normal yazarken hiç bir sorun yok ama emoji tıklayınca duraksiyor. Sizde de öylemi acaba ? Şimdi baktım yine foruma yazarken de emoji de duraklama oluyor sym yada alfabe kısmında sorun yok hızlı

Suan 5.1deyim whatsapp son surum yuklu. Bende aninda aciliyor yag gibi. Tamam 6 ile ilgili. Sonradan ufak tepek guncellemeler cikar insallah. Cunku samsung ufak guncellemelere pek takmaz

Kılıfın S6 Edge ile uyumlu olduğu yazıyor. S6 için de vardır muhtemelen.
    Arka kamera bölümü yüksek yapılmış galiba. Düz bir zemine koyunca kamera camı yere temas etmiyor gibi görünüyor.
    Eğer öyleyse bu önemli bir özellik.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Bütün büyük tekno marketlerde mevcuttur. Gördüklerim; Bimeks, teknosa, vatanbilgisayar, mediamarkt.
    Bunlar ayrıca internet sitelerinde de mevcuttur.
  • Arkadaşlar S6'nın üretiminin durmasıyla ilgili bilgisi olan yok mudur acaba ?
  • Şöyle bir problem yaşıyorum. Dün gece saat 12 gibi telefonu sarja taktım. Sabah 7 de uyandigimda yuzde 87 deydi hala sarj ediyordu. Hızlı sarj modunu kapatmıştım. Bu kadar da yavaş şarj etmesi normal mi? Bir de orjinal kablo kullanmama ragmen yavas şarjdayken orjinal kablo kullanin uyarisi yaziyordu.

• "Şöyle bir problem yaşıyorum. Dün gece saat 12 gibi telefonu sarja taktım. Sabah 7 de uyandigimda yuzde 87 deydi hala sarj ediyordu. Hızlı sarj modunu kapatmıştım. Bu kadar da yavaş şarj etmesi normal mi? Bir de orjinal kablo kullanmama ragmen yavas şarjdayken orjinal kablo kullanin uyarisi yaziyordu."

Tamamen aynı problem bende de var.TR cihaz ve orjinal adaptör, kablo ile kullanıyorum.Android 6 güncellemesini ota ile yükledikten sonra hızlı şarjı kapatınca oldu.Hızlı şarj modunda problem yok ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qkhn83

merhaba arkadaşlar s6 edge yada edge plus alacam kısmetse. sorum yan ekrana WhatsApp facebook gibi istediğimiz uygulamaları koyabilir miyiz. s7 edge yi inceledim yannekran seçenekleri daha geniş. güncelleme sonrası s7 gibi olur mu o menü menü. teşekkürler

Cevaplayacak bir abim kardeşim var mı aceba.

• qkhn83 kullanıcısına yanıt
    S6 edge kulanıyorum.Güncelleme sonrası S7 ile aynı oldu edge ekranı,çift satır,hava durumu falan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonk

quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

Düzgün bir şekilde 6.01 kurmama rağmen whatsapp ta yazarken emoji kısmını tıklayınca takılma oluyor. Normal yazarken hiç bir sorun yok ama emoji tıklayınca duraksiyor. Sizde de öylemi acaba ? Şimdi baktım yine foruma yazarken de emoji de duraklama oluyor sym yada alfabe kısmında sorun yok hızlı

Suan 5.1deyim whatsapp son surum yuklu. Bende aninda aciliyor yag gibi. Tamam 6 ile ilgili. Sonradan ufak tepek guncellemeler cikar insallah. Cunku samsung ufak guncellemelere pek takmaz

Kılıfın S6 Edge ile uyumlu olduğu yazıyor. S6 için de vardır muhtemelen.
    Arka kamera bölümü yüksek yapılmış galiba. Düz bir zemine koyunca kamera camı yere temas etmiyor gibi görünüyor.
    Eğer öyleyse bu önemli bir özellik.

Yanlis alinti yapmissin

• quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

S6 edge kulanıyorum.Güncelleme sonrası S7 ile aynı oldu edge ekranı,çift satır,hava durumu falan var.

istediğimiz uygulamayı ekleyebiliyor muyuz oraya peki. Cevap verdiğin için teşekkür ederim

• S5 mi kaldı artık ben İstanbul'da hiç bir tekno market de görmedim S6 alırken bundan 2 ay önce, Samsung'un zilyon tane ara modelleri vardı standlarda, web den bakayım dedim şimdi vatan, mediamarkt vs hepsinde stokta YOK yazıyor, N11 tarzı sitelerde varsa o ayrı mevzu... S6 da piyasadan çekerler yavaş yavaş, almayı düşünenler alsın...
  • qkhn83 kullanıcısına yanıt

• Kusura bakma yanlış olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege_NL

çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.