Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarjının az gittiğinden şikayet eden arkadaşlar,eğer facebook kullanıyorsanız (ki yancısı messenger de var) hemen kaldırın cihazınızdan..Lite Facebook kullanın,ya da tarayıcılardan kullanın uygulamayı.Ben bunun kadar kaynak tüketen bir uygulama görmedim,faceyi kaldırdıktan sonra en az 40dk daha fazla ekran süresi almaya başladım..Ben kurtuldum sizde kurtulun

• hturkcan kullanıcısına yanıt
    saat olarak: 18:16 ve 18:32 da ki paylaşımda biraz anlatmıştım biraz geriye dönersen görebilirsin,kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefondan memnun olmayan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: khankam

telefondan memnun olmayan var mi?

6.0.1 ile gayet güzel akıyor valla telefonum diye demiyorum ben memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

arkadaş kimse beni dinlemiyor. defalarca yazdım. bizzat denedim. çözüm oldu diyorum herkes takılmış *#0228# ye. yav indir Google play store dan battery calibration (no root) u kullan düzelsin. neyse bahane sanki

Bahsettiğin programdan haberim vardı ama bunu denedim ilk defa kalibre ettim zaten. Bakalım düzelmezse bahsettiğin programı kullanacam.

• Büyük ihtimalle 6.0.1 Turkey romu iniyor gençler, indiği yerden başarıyla çekip alabilirsem TR'de ilk linki koyarız tabi kaç günde upload olursa artık.

Model: SM-G920FQ
    Model İsmi: Galaxy S6
    Ülke: Türkiye
    Versiyon: Android 6.0.1
    Değişiklik Listesi: 7169835
    Yapım Tarihi: 04 Mart 2016
    Bölge Kodu: TUR
    PDA G920FXXU3DPC2
    CSC G920FQOJT3DPC2
    MODEM G920FXXU3DPBT

Bilgiler uyumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Mart 2016; 0:10:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: khankam

telefondan memnun olmayan var mi?

6.0.1 ile gayet güzel akıyor valla telefonum diye demiyorum ben memnunum.

hocam bu ekranda 2 tane kilit oluştu bende normalde sadece parmak izini kullanıyordum güncelleme ile gelen kilidi nasıl kaldıracağız bilginiz varmı yada bilgisi olan arkadaşlar ilgilenirse cok iyi olacak
  • BaYoFFHeLL kullanıcısına yanıt
    Anlamadım ki dediğini bu ekran neresi ? parmak izinle açılmıyor mu ?
  • quote:

5.1.1 de parmak iziyle acılıyordu bundada öyle acılıyor ama ilk önce ekranı elimle kaydırmam gerekiyor sonra parmak iziyle acma ekranı geliyor 2 tane kilit oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

5.1.1 deyken bende de hiç bir sorun yoktu 6 ya geçtim dün gece sorun oldu. Bugün de formatlayip geçtim yine sıkıntılı emoji kısmı. Parmak izi dışında pek bir şeyin değiştiği yok gibi ( eskiden iyidi hala da iyi) burda abartıldığı kadar gelişme olduğunu görmedim ben 6.0.1 de. Geçmemiş olanlar varsa beklesinler bence. Uygulama izinleri de aşırı saçma olmuş. Bir uygulama telefonumda yüklüyse lazım olduğu için yüklü izin istemenin anlamı yok yani tekrar zaten indirdiğimiz zaman veriyoruz izni. İzin vermesek uygulamayı kullanamayacaz tam olarak. Foto çekerken kamera bisilerin iznini istedi 🙃 izin vermeyip kamera kullanmamak yada whatsapp a izin vermeyip galeriden resim paylaşamama hatta hatta arama izni vermeyip arama yapamama özgürlüğümüz var artık 6.0.1 🙃. Efsane bir güncelleme olmuş gerçekten. Kısaca. 5.1.1 den hız olarak farkını farkedemedim ben aksine klavye de smileyler daha hızlıydı. 5.1.1 iken. Parmak izinde ise ciddi anlamda hızlanma var.

Uygulama izinleri kadar çöp bir ozellik yok whatapptan foto yolluyacam kamerayi acicak bana soruyor oyun oynuyacam dosyalarina eriscem bana soruyor gereksiz bir ozellik hic birinede red verilmeyecek sonucta verildinde uygulamalar calismiyor ornek digiturk play 2 ay kullanamadim saka gibi en son arkadas dedi uygulama izni diye sonra caktim getirisi 0 goturusu cok fazla.

Guvenlik filan falan hikaye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tasarruf moduna olunca oluşan gri fena can sıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

6ya geciste. Sadece menu gecislerinde animasyon farki ve yumasak giris efekti var. Bu telefonu hizliymis gibi gosteriyor. Aslinda evet teorik olarak arayuzdeki degisiklikler teli hizlandiriyor. Bu degisiklik ile uygulama gecisi ve uygulamaya giris daha stabil. Onun disinda ben parmak izini kullandigim zaman tik diye aciliyordu. Yine ayni. Belki bir tik daha iyi olabilir.
    Ilk basta 5.1 icinde boyle abarttilar. Ucak olmus bilmem ne 1.5gb ram bosta kaliyor bilmem ne. Sonra husran

5.1.1 deki sorun ram bos olmasi degildi arka planda uygulama tutamiyordu 6.0.1 de olmasi gerektigi gibi oldu.3 Gb in 3 Gb i da dolsun onemli olan arkadaki kapanmasindi 6.0.1 le bu olay cozuldu

• quote:

Orijinalden alıntı: BaYoFFHeLL

quote:

5.1.1 de parmak iziyle acılıyordu bundada öyle acılıyor ama ilk önce ekranı elimle kaydırmam gerekiyor sonra parmak iziyle acma ekranı geliyor 2 tane kilit oldu

Wipe yapın diyeceğim kızacak bana arkadaşlar, bugüne kadar hep wipe yaparak kurdum 0 sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moja

Tasarruf moduna olunca oluşan gri fena can sıkıyor

Tasaruf modunda en kotu sey radyo bile dinlenmiyor arkadaki veri akisini kapatiyor.Hicbir kullanisligi yok guc tasarufunun :/

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayarım yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: Moja

Tasarruf moduna olunca oluşan gri fena can sıkıyor

Tasaruf modunda en kotu sey radyo bile dinlenmiyor arkadaki veri akisini kapatiyor.Hicbir kullanisligi yok guc tasarufunun :/

ben fazla güç istemeyen oyunlarda güç tasarrufuna alıyorum, 4 büyük çekirdeği kapatıyo diye biliyorum güç tasarrufunda. Etkisi oluyo bence sadece bu şekilde kullanıyorum güç tasarrufunu
  • Hemen çektim dosyaları bakalım neler olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Mart 2016; 3:52:05 >
  • merhaba arkadaşlar s6 edge yada edge plus alacam kısmetse. sorum yan ekrana WhatsApp facebook gibi istediğimiz uygulamaları koyabilir miyiz. s7 edge yi inceledim yannekran seçenekleri daha geniş. güncelleme sonrası s7 gibi olur mu o menü menü. teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.