Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
39.377
Cevap
230
Favori
1.175.399
Tıklama
Giriş
    839 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ege_NL

quote:

Orijinalden alıntı: ege_NL

çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    991 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DaddyCooL88

http://www.hepsiburada.com/rearth-ringke-slim-galaxy-s6-royal-gold-p-TELKILRFUSIONS6RGO

Galaxy s6 Gold rengi kullananlar icin harika bir kılıf, ince ve kalıbı cok iyi oturuyor. dün geldi bayıldım tavsiye ederm.
    quote:

Orijinalden alıntı: DaddyCooL88

http://www.hepsiburada.com/rearth-ringke-slim-galaxy-s6-royal-gold-p-TELKILRFUSIONS6RGO

Galaxy s6 Gold rengi kullananlar icin harika bir kılıf, ince ve kalıbı cok iyi oturuyor. dün geldi bayıldım tavsiye ederm.

Kılıfın S6 Edge ile uyumlu olduğu yazıyor. Arka kamera bölümü yüksek yapılmış galiba.
    Düz bir zemine koyunca kamera camı yere temas etmiyor doğru mu?

• Teğmen
    213 Mesaj
    Adsl ile bağlanınca playstore çok yavaş indirme yapıyor. Sizde de durum aynı mı? (Mobil veri ile bağlanınca sorun yok)

Cihazla birlikte verilen kablo dışında başka kablo kullanın öyle deneyin. Verilen kablo galiba sadece hızlı şarj için yapmışlar ve diğer kablolara göre biraz uzun. Daha kısa ve kaliteli bir kablo ile deneyin. Benim de hızlı şarj kapalı kendi kablosu ile uzun sürüyor ama başka kablo ile 1s 35 dk civarı doluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_ışık -- 25 Mart 2016; 11:09:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Rumpelstilzchen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Negro19
    S6 GOLD almayı düşünüyorum en uygun fiyata nereden alınabilir acaba ? Telefonun üretimi durdurulmuş piyasadan kalkmak üzere ama hala 2000 TL den satılıyor. Samsungun kullanıcısına en az zarar ettirdiği telefon olacak sanırım bu model.
    |
    |

Temanın ismini öğrenebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desx -- 25 Mart 2016; 11:30:57 >
    |
    |
    ege_NL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: parsan

quote:

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-g928c-galaxy-s6-edge-plus-32gb-cep-telefonu-P88645180

arkadaşlar bu fiyat uygun mudur sizce bu satıcıdan alan var mı ?

60 lira da chip para veriyor . ne dersiniz.

?? fikir verebilecek yok mu

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-g928c-galaxy-s6-edge-plus-32gb-cep-telefonu-P88645180

arkadaşlar bu fiyat uygun mudur sizce bu satıcıdan alan var mı ?

60 lira da chip para veriyor . ne dersiniz.

?? fikir verebilecek yok mu

??
    |
    |

• Yüzbaşı
    651 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

Adsl ile bağlanınca playstore çok yavaş indirme yapıyor. Sizde de durum aynı mı? (Mobil veri ile bağlanınca sorun yok)
    quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

evet bendede boyle bir durum var playstoreden indirme cok yavas

Orijinalden alıntı: BaYoFFHeLL

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Anlamadım ki dediğini bu ekran neresi ? parmak izinle açılmıyor mu ?

5.1.1 de parmak iziyle acılıyordu bundada öyle acılıyor ama ilk önce ekranı elimle kaydırmam gerekiyor sonra parmak iziyle acma ekranı geliyor 2 tane kilit oldu

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: BaYoFFHeLL

quote:

Anlamadım ki dediğini bu ekran neresi ? parmak izinle açılmıyor mu ?

5.1.1 de parmak iziyle acılıyordu bundada öyle acılıyor ama ilk önce ekranı elimle kaydırmam gerekiyor sonra parmak iziyle acma ekranı geliyor 2 tane kilit oldu

Şu işlemi deneyebilir misiniz? Benim cihaz ingilizce oldugu icin ingilizcesini soylicem. Ayarlar- Lock screen and Security- Secure lock settings- smart lock- Trusted devices kismindaki cihazlari silerseniz o ekrandaki ikinci tus kilidi de gider diye tahmin ediyorum. Büyük ihtimal bluetooth ile bagladiginiz cihazi tus kilidi için guvenilir cihaz olarak eklemissiniz. O yuzden ikinci tus kilidi cikmis olabilir.

|
    |

Samsung Galaxy S7

• Yüzbaşı
    469 Mesaj

Metalpolis ismi.

|
    |
    desx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Smart TV 3D-Philips Android TV Ambilight-Samsung TAB A 10.1 (2016) 3G-Sony PlayStation 4 1TB Limited Edition Uncharted 4: A Thief's-Hitachi 1TB-WD 2TB-WD 4TB-Braun Oral-B Genius 9000S Wit Bluetooth-SONY MDR-XB650BT Blauw
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj

Hocam selamlar,

Hatırlarsan sana daha önce bu SM-G925FZDATUR , WATUR kodlu ürünler satıyorlar bunun SM-925GFQ ile farkı var mı demiştim. Bu kodu duymadım demiştin

Şimdi gönderdiğin resimlerde de ürün kodu FZ olarak yazıyor ?
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Moto G4 Plus Kullanıcılar Kulübü
  • Yarbay
    72316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bonasera

Hocam selamlar,

Hatırlarsan sana daha önce bu SM-G925FZDATUR , WATUR kodlu ürünler satıyorlar bunun SM-925GFQ ile farkı var mı demiştim. Bu kodu duymadım demiştin

quote:

Orijinalden alıntı: bonasera

Hocam selamlar,

Kardeşim o zaman bunu model ismi olarak almıyoruz bu farklı birşey herhalde.
    |
    |
    Bu mesaja eklenen görseller:

doğrudur kamera temas etmiyor tabiki,crystal olanı kullanıyorum.

|
    |
    tonk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

quote:

Orijinalden alıntı: RevesAtelier

quote:

Bataryayı sömürüyor o yüzden kullanmak mantıklı değil yakında geliştiriciler portlar.

Benim çok hoşuma gidiyor bir de saat kullanmıyorum devamlı telefonu açıp kapatıyorum saate bakmak için o açıdan çok avantajlı olur benim adıma.Zaten bana batarya hiçbir türlü yetmiyor powerbank kullanıyorum devamlı.

Hocam gsm arena'nın incelemesine göre always on açık oldumu telefon 49 saat dayanıyor kapalı oldumu 80 saat dayanıyor. Siteye girip incelemeye bakabilirsin.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RevesAtelier

quote:

Bataryayı sömürüyor o yüzden kullanmak mantıklı değil yakında geliştiriciler portlar.

Benim çok hoşuma gidiyor bir de saat kullanmıyorum devamlı telefonu açıp kapatıyorum saate bakmak için o açıdan çok avantajlı olur benim adıma.Zaten bana batarya hiçbir türlü yetmiyor powerbank kullanıyorum devamlı.

Hocam gsm arena'nın incelemesine göre always on açık oldumu telefon 49 saat dayanıyor kapalı oldumu 80 saat dayanıyor. Siteye girip incelemeye bakabilirsin.

O zaman hiç gerek yok,zaten gelmemiş güncelleme ile büyük bir kayıp değil teşekkürler bilgi için.

|
    |

• Yarbay
    72316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mb2007

quote:

Bana güvenini eksik etmeyenler yanılmadı Allah'ın izniyle çözdüm bu işi.

An itibariyle Odin'den ilk yükleyen kişi ben oldum herhalde yarın linki atmaya çalışacağım sizlere de.

Bununla SIM olan CSC kodu da TUR olur mu ? Yoksa başka birşey yapmak gerekiyor mu ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: mb2007

Bununla SIM olan CSC kodu da TUR olur mu ? Yoksa başka birşey yapmak gerekiyor mu ?

Olabilir, denemek lazım.
    |
    |

• Yarbay
    72316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ononu88

Arkadaslar bana gore piyasanin en iyi telefonunu kullaniyoruz.Bunun tadini cikarmak yerine surekli samsunga bela okuyorsunuz.Verdigim.paranin hakkini tamamen veriyor.Telefonda herhangi bir hata eksik gormedigim icinde 6.0 gelip gelmemesi vokta buyuk bir sikinti degil.Size tavsiyem guncellemeye takilacaginiza telefonun keyfini cikartin.
    quote:

Orijinalden alıntı: ononu88

Arkadaslar bana gore piyasanin en iyi telefonunu kullaniyoruz.Bunun tadini cikarmak yerine surekli samsunga bela okuyorsunuz.Verdigim.paranin hakkini tamamen veriyor.Telefonda herhangi bir hata eksik gormedigim icinde 6.0 gelip gelmemesi vokta buyuk bir sikinti degil.Size tavsiyem guncellemeye takilacaginiza telefonun keyfini cikartin.

Kesinlikle bu paraya en iyi telefon.
    |
    |

• Yarbay
    72316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Şöyle bir problem yaşıyorum. Dün gece saat 12 gibi telefonu sarja taktım. Sabah 7 de uyandigimda yuzde 87 deydi hala sarj ediyordu. Hızlı sarj modunu kapatmıştım. Bu kadar da yavaş şarj etmesi normal mi? Bir de orjinal kablo kullanmama ragmen yavas şarjdayken orjinal kablo kullanin uyarisi yaziyordu.
    quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Şöyle bir problem yaşıyorum. Dün gece saat 12 gibi telefonu sarja taktım. Sabah 7 de uyandigimda yuzde 87 deydi hala sarj ediyordu. Hızlı sarj modunu kapatmıştım. Bu kadar da yavaş şarj etmesi normal mi? Bir de orjinal kablo kullanmama ragmen yavas şarjdayken orjinal kablo kullanin uyarisi yaziyordu.

Kablosu çok dandik, orijinal kalın uzun kablolardan bulun yavaş şarjda düzelir.
    |
    |

• Yarbay
    72316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HsynYgt

yok böyle bir şey android os %100 pil kullanıyor başkada hiç bir uygulama verisi yok :) bu normal mi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

quote:

yok böyle bir şey android os %100 pil kullanıyor başkada hiç bir uygulama verisi yok :) bu normal mi?

Wipe yaptınız mı eğer yeni Rom yüklediyseniz ?

920FQ Türkiye Romunu upload ediyorum %37'de dostlar dayanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Mart 2016; 13:48:29 >

• Onbaşı
    39 Mesaj
    quote:

quote:

920FQ Türkiye Romunu upload ediyorum %37'de dostlar dayanın.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

ewet 2 kez yaptım. bu gün oldu bu, ayrıca pilde anormal bir düşüş var sanırım tekrar wipe istiyor
    |
    |

Reklamlar
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.