Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Murat hocam suan turkiye rom unun 4 parcali ve pit dosyasi olan rom u indirdim ama 5.0.1 surumu telefina kurup ota dan guncelleme almak istiyorum cunku telefonun bataryasi bitti garantiye vermem lagzim simdi pit dosyasi nedir nasil kurulum yapilir anlatirmison sana zahmet olmassa hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünden itibaren Türkiye 6.0.1 ile devam :)
  • mustafa_eser kullanıcısına yanıt
    ErolBİLSEV E kullanıcısına yanıt
    reklam engellemek için aşağıdaki yoldan ablck aktifleştirme.

samsung browser ayarlar-gelişmiş-içeriği engelle-ablck on

not:bunu yapmadan önce abclk yüklü olacak ve uygulamadan tarayıcı verilerini silmelisiniz.sonrası yukarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukollection -- 24 Mart 2016; 18:22:20 >
  • bicok ablk var.resimdeki olacak arkadaslar.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-g928c-galaxy-s6-edge-plus-32gb-cep-telefonu-P88645180

arkadaşlar bu fiyat uygun mudur sizce bu satıcıdan alan var mı ?

60 lira da chip para veriyor . ne dersiniz.
  • s6pil S kullanıcısına yanıt
    Aldığım günden beri (1 ay) ekran için ekstra birşey kullanmıyorum, tek bir çizik yok. Para vs. ile de aynı cebe koymazsanız sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Tabi düşürürseniz sonuç ne olur bilemem:).

• 1,5gb güncelleme var barey...
  • Arkadaşlar bende Fransa romu kurulu sizce türkiye romunu geçmeli miyim geçmek istesem nasıl geçeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

Ekranı kırılmaz cam olmadan kullanınca çok fazla çizik oluyor mu? Kırılmaz cam hava aldığı için çıkardım kırılmaz cam da kılcal cizik dahi yoktu çizik olmayacaksa kırılmaz cam kullanmayı düşünmüyorum

3 ay oldu alalı film falan çektirmedim dikkat ettikten sonra sıkıntı olmuyor gorilla glass 4 bildiğim kadarıyla bu konuda çok iyi.

• Arkadaslar benim batarya uctu eskiden 4 saat ekran verirken simdilerde 2 saat veriyor bunun kalibrasyonunu nasi yapicaz. Konusu vardi bulamadim.

• ferhat415 kullanıcısına yanıt
    Biraz dikkatli kullanırsanız yetebilir. Senkronizasyon konum vs. kapatıp.
    Ayrıca 3g ile işiniz olmadığında kapatmanız lazım su gibi içiyor mübarek. Ben daha hiç bataryayı bitirmedim 2ay oldu cihazı alalı. %4 5 civarı takmış oluyorum şarjda. Hergün sabah 8 akşam 8 dışardayım.

• Samsung Galaxy S7 300 metreden atılırsa! http://www.teknofora.com/samsung-galaxy-s7-300-metreden-atilirsa/
  • arkadaşlar 6.01 yüklediğimden beri telefonda takılmalar oluyor. özellikle oyunlarda. birde sarj sürem kısaldı gibi.
  • kuzeydeniz41 kullanıcısına yanıt
    Hocam burası S6 başlığı dikkat ettiysen. S7 başlığında paylaşman daha mantıklı olacaktır.

• Düzgün bir şekilde 6.01 kurmama rağmen whatsapp ta yazarken emoji kısmını tıklayınca takılma oluyor. Normal yazarken hiç bir sorun yok ama emoji tıklayınca duraksiyor. Sizde de öylemi acaba ? Şimdi baktım yine foruma yazarken de emoji de duraklama oluyor sym yada alfabe kısmında sorun yok hızlı

• Emojiye bastıktan sonra 1sn bekletiyor onu mu diyorsunuz. Ilk defa oradaki emojileri gördüm :) Bence 6.0.1 in tek - yönü klavyedir. Bazen tepkisiz kalabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: parsan

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-g928c-galaxy-s6-edge-plus-32gb-cep-telefonu-P88645180

arkadaşlar bu fiyat uygun mudur sizce bu satıcıdan alan var mı ?

60 lira da chip para veriyor . ne dersiniz.

?? fikir verebilecek yok mu
  • Niye adblkta takiliyorsunuz. Lightning indirin yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 24 Mart 2016; 20:19:59 >
  • http://www.hepsiburada.com/rearth-ringke-slim-galaxy-s6-royal-gold-p-TELKILRFUSIONS6RGO

Galaxy s6 Gold rengi kullananlar icin harika bir kılıf, ince ve kalıbı cok iyi oturuyor. dün geldi bayıldım tavsiye ederm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

Düzgün bir şekilde 6.01 kurmama rağmen whatsapp ta yazarken emoji kısmını tıklayınca takılma oluyor. Normal yazarken hiç bir sorun yok ama emoji tıklayınca duraksiyor. Sizde de öylemi acaba ? Şimdi baktım yine foruma yazarken de emoji de duraklama oluyor sym yada alfabe kısmında sorun yok hızlı

Suan 5.1deyim whatsapp son surum yuklu. Bende aninda aciliyor yag gibi. Tamam 6 ile ilgili. Sonradan ufak tepek guncellemeler cikar insallah. Cunku samsung ufak guncellemelere pek takmaz

• 
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.