Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
39.372
Cevap
233
Favori
1.172.995
Tıklama
Giriş
    72241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

emeğinize sağlık ama böyle paylaşımlar yapınca da inadımı kırıp rom yükleyesim geliyor ama yüklemeyeceğim :)

Telefonu elime alınca artık zevkle kullanasım geliyor, bundan önceki hiçbir Android sürümünde ve romunda bunu yaşamamıştım, telefonu daha çok sevdim şuan, boşa bekliyorsunuz yükleyince kendinize kızacaksınız hatta.
    |
    |

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.
  • Yüzbaşı
    579 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

yok hocam ne jelatini olacak...

s4 deki gibi ince bi jelatin olsaydi iyidi yav cam sonucta camera ve flas isigina jelatin yapistirmislar kapak tarafina neden yapistirmamislar anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çok doğru konuşuyorsun ama gücüme gidiyor onca para veriyoruz ben pc başında rom yüklemekle uğraşmak istemiyorum uğraşmak derken zorluk anlamında değil gözüm kapalı yaparım ama kendi gelsin güncelleme istiyorum. S4 zamanında dayanamayıp rusya 5.0.1 i yüklemiştim sonradan pişman oldum csc kodu nedir bilmiyordum yüklediğim zaman sonra kodu değiştiremedim şimdi KSA olarak kaldı TUR olacakken ne güzel. S6 da csc kodu modem falan o işlerler uğraşmak istemiyorum TR ait olsun hepsi.
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Çok doğru konuşuyorsun ama gücüme gidiyor onca para veriyoruz ben pc başında rom yüklemekle uğraşmak istemiyorum uğraşmak derken zorluk anlamında değil gözüm kapalı yaparım ama kendi gelsin güncelleme istiyorum. S4 zamanında dayanamayıp rusya 5.0.1 i yüklemiştim sonradan pişman oldum csc kodu nedir bilmiyordum yüklediğim zaman sonra kodu değiştiremedim şimdi KSA olarak kaldı TUR olacakken ne güzel. S6 da csc kodu modem falan o işlerler uğraşmak istemiyorum TR ait olsun hepsi.

E tamam da Türkiye romu çıkınca onu flashlayıp wipe yaptığında csc TUR olacak gene.

Ah be nerdeee.. S4 te şuan Tr son 5.0.1 var csc kodu KSA yani suudi arabistan
    |
    |

işte yine yapıyorsunuz :) zaten sizi windows 10 dan takip ediyordum bu sebeple yorumunuza veya paylaşımınıza güveniyorum. beklemeye ve yorumları okuma devam edeceğim inatlık kavramına gelince ise safkan lazım belki o sebeple inadımın kırılması zor olabiliyor :)
    |
    |
  • Yarbay
    72241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Ah be nerdeee.. S4 te şuan Tr son 5.0.1 var csc kodu KSA yani suudi arabistan

Değiştirmek için birşeyler denediniz mi ? ayrıca bu CSC kodunun hiçbirşeyi değiştirmediğinin farkındasınız değil mi ? özellikle S4 gibi bir telefonda ne farkeder başka olması ?

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

bu bütün telefonlarda olur. aktif bağlantıda + gelir. bence siz fazla hassas davranıyorsunuz. telefon sonuçta.kullanın gitsin

yok hocam internete giremiyorum H de demiş ve H+ da fazla durmuyormuş. sorun var.

Aynen hız düşmesinden bahsetmiyorum H+dan sürekli Hye dönüp duruyor. H olduğunda internete hiç girmiyor bildirim dahi o sırada gelmiyor.
    bu sorun ya yazılımla ilgili.. ya da bazı s6 serilerinde var. bu sorun önceden de oluyordu ancak wifi bağlantısı kurduğum için çok fark etmiyordum
    Şimdilerde sürekli 3g kullanıyorum ve bu durum çok canımı sıkıyor.
    bu yüzden servise verenler var ama sorun yok deyip geri gönderiyorlar.
    onun için boşuna servise vermeyeyim dedim.

• Binbaşı
    1396 Mesaj

Denemedim çünkü root yaparak değiştirilebiliyor sadece gaantisi bitmedi ve rootlamak istemiyorum. Csc kodu güncellemenin ota yoluyla alınmasını etkiliyor. Atıyorum şimdi fransa yükledim 6.0.1 bir iki gün sonra tr 5.1.1 e geri döndüm odin ile sonra tr ye resmi 6.0.1 çıktığında telefonum güncellemeyi görmeyecek. Bir daha telefonu sıfırla uygulamaları bir daha yükle ayarları bir daha yap falan filan bir sürü iş.
    |
    |

Şöyle bir yol olabilir, parçalı romu bulursanız CSC'yi ayrı olarak TR seçip yüklersiniz.
    |
    |
    DeepBlue_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S
    iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB
    BMW 1.16i

• Yarbay
    2452 Mesaj
    Beyler bu telefon yaza 1800e düşer mi?

Aynı şey benim Sony de de var. Bazen kafasına göre sadece H oluyor. + işareti kullanımda demek zaten. Ama nereyi açarsam açayım kullanıma geçmiyor. Çok saçma bir sorun.

|
    |
    janericc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Beyler bu telefon yaza 1800e düşer mi?

1800 zaten şu an.

Nerde 1800? Ohoo şimdi 1800 ise ben onu yaza Bir buçuğa kapatırım.

|
    |
    BarkingFrog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Nerde 1800? Ohoo şimdi 1800 ise ben onu yaza Bir buçuğa kapatırım.

hepsiburada da 1800 samsung garantili olması lazım

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S
    iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB
    BMW 1.16i
  • Çavuş
    94 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Şöyle bir yol olabilir, parçalı romu bulursanız CSC'yi ayrı olarak TR seçip yüklersiniz.

Daha öncede belirttim dostum bnde. Sırf bu yüzden garanti dışı kaldı. Ne denediysem yapamadım attım bi köşeye sinirlenip. O yüzden benim gibi bazı kullanıcıların ota ile güncelleme beklemesini anormal bişeymiş gibi karşılamayın. İyidir hoştur ama bazı yaşanmışlıklar sonuçta. Az para verip almıyoruz sonuç olarak

hepsiburada çakma ürün satmıyor yoksa gg-sahibinden-n11 den farkı kalmaz
    |
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    72241 Mesaj

Anlaşamıyoruz sanırım, alın size I9500 TUR romu

http://www.sammobile.com/firmwares/download/63430/I9500XXUHOL1_I9500OJVHOG3_TUR/

Bunu wipe'lar yaparak flashladıktan sonra CSC'nin değişmediğini mi söylüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Şubat 2016; 17:54:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: DeepBlue_ , veaykut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.