Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1080. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10781079108010811082
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Csc degismiyor. Download mod a girince CSC KOD KSA yaziyor. Bunun yuzunden 5.0.1 den gelen ara guncellemeleri gormedi telefon sammobile dan indirdim odin ile yukledim her guncelleme ciktiginda. Anlasilmayacak bir sey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Csc degismiyor. Download mod a girince CSC KOD KSA yaziyor. Bunun yuzunden 5.0.1 den gelen ara guncellemeleri gormedi telefon sammobile dan indirdim odin ile yukledim her guncelleme ciktiginda. Anlasilmayacak bir sey yok.

Hmm, S6'da değişti mesela.
  • Ne CSC imiş arkadaş, ben S3 mini servise verdiğim zaman, arızasını tamir edip, en son güncel romu yükleyip vermişlerdi, Hollanda mı Polonya mı ne yüklemişlerdi, çok takmayın bu kadar...
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bi arkadas yazmisti yukarilarda... cok sasirdim yani nasil olur ne degisti ki s4 ten bu yana. Biri denese kese %100 emin olsak. Eger boyleyse gercekten aninda indiririm MM'yi.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    ben paralel ithalat 1800 e aldım 1 hafta oldu. ithalatçı garantili. gerek yok samsung garantili ye

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

arkadaşlar s6 hızlı kablosuz sarjı destekliyor mu ?

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-fast-charger-kablosuz-hizli-sarj-cihazi-ep-pn920twegus-p-TELSARJKSPBGFSTBYZ?magaza=Dts&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=Cj0KEQiAjMC2BRC34oGKqY27jtkBEiQAwSXzfnVVUgtjbC5Hjpkf2Yj7K-5hr8LMrZvYudwsmAbq5bAaAjUN8P8HAQ

birde yedek sarj cihazı almam gerekiyor bu linkteki oriijnalmidir acaba ? normalde 15W mi oluyor sarj aletleri samsungun

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s6-sarj-cihazi-10w-2a-beyaz-p-TELSARJARES4932-B?magaza=Erg%20Group&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=Cj0KEQiAjMC2BRC34oGKqY27jtkBEiQAwSXzfqbe3ImTtEkW_AfkbhK4poer5aTYd7Q0ObSABB5jx78aAuQO8P8HAQ

hızlı kablosuz şarj s6 edge+ ve note 5 te var.

o zaman normalinden almak lazım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Ne CSC imiş arkadaş, ben S3 mini servise verdiğim zaman, arızasını tamir edip, en son güncel romu yükleyip vermişlerdi, Hollanda mı Polonya mı ne yüklemişlerdi, çok takmayın bu kadar...

Aynen de arkadaşlara laf anlatmaya çalışıyoruz işte.
  • quote:

Bi arkadas yazmisti yukarilarda... cok sasirdim yani nasil olur ne degisti ki s4 ten bu yana. Biri denese kese %100 emin olsak. Eger boyleyse gercekten aninda indiririm MM'yi.

Benim gördüğüm şey TUR iken Fransa 6.0.1'ini yükleyip wipe yapınca XEF oldu bal gibi de değişti işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Şubat 2016; 18:43:15 >
  • quote:

Hocam csc nin degismemesinden bahsediyorsaniz evet değişmedi bende.
    Bu durum bana özel olabilir SIM csc li cihazlar biraz şanssızmış -xda böyle birşeyler okudum- bu konularda. IBen VOD romunu yükledim, iki kez wipe yaptim ama csc değişmedi. Bi baktım ertesi gün SIM csc li rom gelmiş. Indirip onu yükledim hem rom hem telefon SIM csc li oldu. Ota dan güncellemeleri almak için telefon ile rom ayni csc de olmalıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 26 Şubat 2016; 18:45:04 >
  • ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Hee yok öyle istemiyorum ya. Ahmet usta mehmet ustaya gidiyor ithalatçı garantisinde. Benim burda samsung servisi var veriyorum ne cihaz olsa 10 güne halledip veriyorlar. Ben memnunum Samsung servisinden. Banka gibi numara alıyorum veriyorum cihazı. Öyle yani ben bekleyeyim yaza kadar iner bu hızla giderse

• Ice vardı, teknoseyir incelemede gördüm aldım, süper bir kılıf. Turuncu siparişi de şimdi verdim. Hafif ince ve ordu düzeyi koruma sağlaması ve malzeme kalitesi müthiş. Çok havalı. Kesinlikle tavsiye ederim.

http://m.n11.com/urban-armor-gear-uag-samsung-galaxy-s6-kilif-P68009692

• Android 6.0 da son durum nedir arkadaslar ? Guncelleme ne zaman cikacak bir bilgi var mi?

• MM'de suan tek sıkıntı guc tasarrufu modunda kullanirken bildirimler menusunde guc tasarrufu etkin bildirimini kapatamamak lolipopta vardı bunda bulamadım.

• veaykut kullanıcısına yanıt
    Rusya romu kurulu sayaç 1 servise verdim, anakartı değişip verdiler. Üzerinde Samsung'un orjinal yazılımı olduğu sürece sayaç 0 ise bunu yapma hakları yok. Tehtid edeceksiniz, gerekirse dava açacaksnız. O zaman yapacaklar. Siz telefonu avrupa'dan almış olabilrisiniz, avrupa romu yüklü olabilir. Eğer yurt dışından aldığınız telefonun garanti belgesinde türkiye'den herhangi bir samsung servisi varsa 1 yıl uluslararası garantili oluyor. Öyle kafalarına göre telefonu garanti dışı yapamazlar.
  • Arkadaşlar ad bloc k fast kurduktan sonra kendi tarayıcım her girdiğim sitede tradeadexchange bilmem ne saçma reklam sayfası gelip play e yönlendiriyor nasıl yapalım bunu sizde olmadı mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

1800e yok en ucuzu 1999 şimdi baktım.

Vatan Bilgisayar da 1799tl

• quote:

Orijinalden alıntı: BarkingFrog

quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

1800e yok en ucuzu 1999 şimdi baktım.

Vatan Bilgisayar da 1799tl

Evet Vatanda 2 gundur 1799tl.

Hatta arkadaşım hem dün hemde bugün aldı iki tane.

Kaçırmasın kimse , ithalatçı garantili falan bulaşmadan temiz iş olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sametsurmeli

Arkadaşlar ad bloc k fast kurduktan sonra kendi tarayıcım her girdiğim sitede tradeadexchange bilmem ne saçma reklam sayfası gelip play e yönlendiriyor nasıl yapalım bunu sizde olmadı mı

Gecmisi sil

• Yine aynı nerden bulaştı bu meret

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10781079108010811082
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.