Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
39.372
Cevap
233
Favori
1.173.070
Tıklama
Giriş
    568 Mesaj

Yine aynı nerden bulaştı bu meret

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    msqonn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2452 Mesaj

Oha. Param yok ya Nese yaza kadar stoklar tükenecek değil ya o zamana olacak param. Hala S5 bile alabiliyoruz nitekim :d

Edit: Bu düzmüş ya. Özür diliyorum ben en başından beri Edge'den bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 26 Şubat 2016; 20:20:30 >
    |
    |
    hell line kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu mm deki en güzel özellik üst bildirim panelindeki simgelerin küçük olması :)
    |
    |

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S
    iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB
    BMW 1.16i
  • Binbaşı
    1396 Mesaj

Aynen böyle oluyor. Sım csc li rom nasıl oluyor? Öyle bir rom çıktı mı s6 ya ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: rorschach_

Ben senden bana bir şey anlat demiyorum senin bilmediğin bir şey var benden duyuyorsun sonra abuk sabuk konuşan insana da böyle bir cevap niteliğinde yazı yazıyorsun. Yukarılara doğru bak da benim dediğimin doğru olup olmadığını gör. Cevabın hiç hoş değil.

Ayrıca csc kodu yabancı romdan tr roma geçiş yapıldığında tur olmuyor ben şimdi rusya rom yüklersem evet değişecek SER olacak ama tekrar tr yüklediğimde TUR olmayacal SER olarak kalacak.

Neyse konu kapansın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Ben senden bana bir şey anlat demiyorum senin bilmediğin bir şey var benden duyuyorsun sonra abuk sabuk konuşan insana da böyle bir cevap niteliğinde yazı yazıyorsun. Yukarılara doğru bak da benim dediğimin doğru olup olmadığını gör. Cevabın hiç hoş değil.

Ayrıca csc kodu yabancı romdan tr roma geçiş yapıldığında tur olmuyor ben şimdi rusya rom yüklersem evet değişecek SER olacak ama tekrar tr yüklediğimde TUR olmayacal SER olarak kalacak.

Neyse konu kapansın.

Bu konuyu bir çok kez tecrübe ettim. Evet farklı ülkenin romunu yükledikten sonra hangi samsung olursa olsun, Türkiye romu kurmaya çalıştığınızda BAE yani birleşik arap emirlikleri oluyor.

ama bu şekilde olan note 2 mi bir çok kez servise verdim. Adamlar ses çıkartmadı çünkü knox 1 değil ve gerekli yazılım güncellemesini Türkiye ayağı çok geç verdikleri için güvenliğiniz bahanesiyle tüketici haklı mahkemesine gittiğinizde haklı konuma düşüyorsunuz ki haklısınız da zaten..

adamlar satış sonrası desteği geç verirse müşteri de hakkını arar yani.. neticede bir çok bilgimiz bu cihazların içinde..
    |
    |

• Çavuş
    78 Mesaj
    MM uk romu kurulu ve gayet akıcı. Tek sorunu cihaz mobil veride baya ısınıyor lolipopda bu kadar değildi. Umarım çözülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Var hocam si.mobile (Sırbistan)

|
    |
    DeepBlue_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
    Türkiye romu arabistan romu zaten arkadaşlar, sadece uygulama ekleme çıkarma yapılıyor. Eskiden arabistan romuyla modemi ayrıydı sanırım. ayrı zamanlarda veriliyor. Ancak Tur olmamasının sebebi türkiyeye ait herhangi bir rom olmamasıdır. Şu samsung TR kendine çeki düzen vermeden Türkiye'de işimiz zor.
  • Binbaşı
    1396 Mesaj

Evet rom ile csc kodunun aynı ülkeye ait olması lazım bende bunu s4 te tecrübe ettim. sim csc tam olarak ne oluyor biliyor musun ?
    |
    |
    rorschach_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu samsung Tr'ye ne yapmak lazım ya sabır !! paramızla rezil ediyorlar resmen. gelen bir güncelleme yok hala. haftasonları da çalışmazlar şimdi haftasonu ya hani tatil yapacaklar Allah bildiği gibi yapsın bunları.. burada ancak bunu söyleyebiliyorum.
    |
    |
    mrtrhn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Ah be nerdeee.. S4 te şuan Tr son 5.0.1 var csc kodu KSA yani suudi arabistan

Değiştirmek için birşeyler denediniz mi ? ayrıca bu CSC kodunun hiçbirşeyi değiştirmediğinin farkındasınız değil mi ? özellikle S4 gibi bir telefonda ne farkeder başka olması ?

arkadaslar bir konu üzerinde takılıp kalıyorsunuz ve cok kasıyorsunuz durum sun s5 ten öncesi ve sonrası yanı s5 ncesi bir modelde rom değişikliği yaptğınızda romlar ksa yada united arab emirates de takılı kalacaktı sebebi ise sammobile gibi sitelerin içerisine csc partlarını koymamamasıdan kaynaklayor. ha csc si değişmeyen bir s4 e 4 parcalı aktif bir rom kurarsanız o zmn cihaz tur veya trc (yanı yine turkiye) romuna donecektir s5 ve uzeri modelerde bu durum yoktur cunki sboot.bin bu modellerde içerisine csc gomulu olarak gelir.
    |
    |

• Yüzbaşı
    995 Mesaj
    arkadaşlar benim cihaz 5.1.1 yüklü. hızlı şarjı nerden kapatıyoruz acaba

5.1.1'de kapatma secenegi yok 6.0.1'de var.

|
    |
    ömerelif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sağol kardeşim. peki kapatınca kaç saatte doluyor

|
    |

Siz neden Türkiye romunu istiyorsunuz ki, yanlış anlamayın soruyorum. Yani ingiktere ya da baska ulke romlarıyla da otadan guncelleme alinabiliyor.

|
    |

Max. 1.30 saate 0-dan 100 e dolum yapiyor hizli sarjda. Kapalisini bilmiyorum 6.0.1 yuklemedim henuz. Baska kablo ile de sarj yapmadim orijinal olmadigi icin. Ama mantiken en az 1.30 saat surecegi kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 26 Şubat 2016; 22:59:34 >
    |
    |
    ömerelif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Max. 1.30 saate 0-dan 100 e dolum yapiyor.

açıkken de 1 buçuk saat sürüyor ki

|
    |
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.