Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.311
Cevap
38
Favori
79.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a arkadaşlar S6 edge plus chaz sahibiyim güncelleme sonrası hızlı şarz artık calışmıyor ve Pc ile bağlantı yapımıyorum cihaz sadece jarz ediyor. usb ile hiçbir şekilde veri transferi yapmıyor odin bile görmiyor ... Factory format attım.. HEr şeyi denedim. soketi değiştirdim ama banamısun demiyorum.. bu problemi çözünümü bilen varmı. Orjinal jarza bile 6 saat dolum süresi veriyor :)
  • bsrsn B kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bileneden yokmu yaw :=)
  • Ayarlar - Cihaz Bakımı - Pil - Sağ üstten üç noktaya basıp 'Gelişmiş Ayarlar' a tıklayın. 'Hızlı kablolu şarj seçeneğinin açık olduğundan emin olun.

Kullandığınız şarj adaptörü orjinal adaptörü müdür? Eğer orjinal değilse hızlı şarj etme özelliği olmayabilir.

Ayrıca Samsung kutu içeriğine koyduğu kablo çabuk aşınabiliyor. Böyle durumlarda hızlı şarj etmeyi geçtim normal şarj hadi edemeyebiliyor. Kablonun tam verimle çalıştığından emin olun.

Ben sorunun kabloda olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EniqmaticTr -- 1 Ocak 2018; 14:34:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EniqmaticTr kullanıcısına yanıt
    arkadaşım bahsettiğim şeyden hiçbirşey anlamışsın sanırım... ama Yinede saol .

1. Orjinal Hızlı jarzı
    2. 10 a yakın kablo denedim Kendi kablosu dahil ... Başka cihazları hızlı jarz yapıyor
    3. Pc hiçbir şekilde iletisime gecmiyor. Odin Mod ta bile
    4. Ayarlar - Cihaz Bakımı - Pil - Sağ üstten üç noktaya basıp 'Gelişmiş Ayarlar' bunuda defalarda yapyım.. Ucak moduna alıp denedim
    Farklı modlarda jarzı denedim..
    5. Geliştirici modda Usb hata aykla ıvır zıvır şeyleride denedim Olmuyor
    6. son olarak soket değiştirdim yine Olmadı
    7. 7.0 a gecince Oldu bu Hızlı jarz gitti güncellemeden hemen sonra Pc bağlantısı oladığı için geri dönüşte yapamıyorum.
  • Selamlar, telefona nougat guncellemesi yukledikten sonra son uygulamalari kapattiktan sonra ana ekrana yonlendirmesi gerekirken tekrar son acik olan menuye yada en son acik olan pencereye yonlendiriyor. Marsmallow'da boyle bir durum yoktu ve artik iyice can sıkıcı olmaya basladi. Musteri hizmetlerininde malesef servise yonlendirmek disinda bir vasfi yok. Servislerde biz orjinal yazilimi tekrar yukleriz gerisi samsungun isi diyor. Boyle bir problemi deneyimleyen oldu mu genel bir sorun mu yoksa bana mi denk geldi. S7 s8 vd telefonlarda boyle bir aksaklik yok.

• Arkadaşlar hatun'da s6 edge plus var bende Iphone SE var. SE'nin performasına diyecek yok atom karınca gibi ne oyun ne günlük kullanım son yazılım olmasına rağmen hiç bir tekleme yavaşlama gibi bir sorun yok lakin ekran küçük. Hatun'la telefonları değişme kararı aldık. s6 edge plus nasıldır şuan günlük kullanım ve oyun performasında teklediği oluyor mu ? bana SE'yi aratır mı ?
    SE'nin antutu sonuçları 134,358
    s6 edge plus'ın 77.691

Memnun musunuz telefonunuzdan ?
  • Osman_E kullanıcısına yanıt
    Ekran boyutu kalitesi, kamera, ses performansi, tasarim(gorecelidir-sahsi fikrim) cok daha iyidir.

Performans anlaminda tekleme olmadi bende ama oynadiginiz oyuna gorede degiskenlik gosterebilir. Ios ve android genel stabilite farklarina deginmiyorum ama gunluk kullanimda sorun yasayacaginiz bir cihaz degil. Batarya konusu kullanima gore degisir 3.000 mah kapasitesi var gunluk kullanimda yeterli geliyor.

• Osman_E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ikisinide aynı anda kullandım iki telefonuda sıfır aldım. Kesinlikle s6 edge plus`ın kullanımı se den çok daha iyi. Se de tek özlediğim şey telefonu yerinden kaldırınca ekranın uyanması idi. İphone se güzel telefon ama o küçük ekran artık yeterli gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 19 Ocak 2018; 7:17:50 >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 hafta oldu değişeli ekran konusunda gerçekten iyi. Performans konusunda iphone önde şöyle düşünün iphone da ekran 60 fps bunda 30 fps video izleme hızı hissi yaratıyor ama uygulama açma kapama kullanma hızı iyi sadece frame atlamaları var gibi. Kamera konusunda çok küçük farklar var.

İos kullanılabilirlik ve pratik açısından çok iyidi özellikle İnternete girmek ios da keyif. Dizi izlerken bunda çok sorun yaşıyorum çünkü dizi sitesinde sitenin video playeriyla oynatıyor. Ios da kend playeri var her videoda kendi playerini kullanır oda bu açıdan çok pratik. Batarya konusunda iyi değil iyi olmasını beklemiyorum çünkü bu ekrana dayanabilecek batarya yok. Hatun bunun ısındığını söylüyordu ben güzel kullanıyorum ısınma olmuyor pek.

Yani tercih etsem ikisi arasında kararsız kalırım. Şu ekranı iphone yapsa birde 6 bintl yapmasa ona geçerim 😊 SE diğer iphonelara göre daha hızlı sebebi muhtemelen ekran çözünürlüğü. Diğer iphonelar nasıl bilmiyorum.

• 32 tane yeni S8 uygulaması eklendi

Çıkış Tarihi : 23.01.2018

G928CXXS4CRA2

Türkiye Romu eklenmiştir.

G928FXXS4CRA1

Greece Romu eklenmiştir.

https://forum.donanimhaber.com/s8-uygulamalari-31-01-samsung-nougat-rehberi-faydali-anlatimlar-rom-linkleri-mm--114503536
  • İphone x e gecis yaptim 1 aydir kullaniyordum tatile cikcam kaybolur duser diye s6 plusa donus yaptim resmen dunya varmis ekran buyuklugu kullanim rahatligi s6 cok daha iyi. Ancak su varki yogun kullanimda 2 saatte sarji bitiyor iphone resmen batarya performansi konusunda cag atlamis bitiremiyorsun. Diger hersey icin samsung.

• Arkadaşlar bu telefonda kasa değiştiren oldu mu aranıza ?
  • oguzforvandetta O kullanıcısına yanıt
    Hocam bataryanızı bi kontrol ettirin 2 saatte pil bitmesi normal değil. Benim cihaz 1.5 senelik oldu hala daha 3 saatin altında hiç ekran görmedim. Yeni zamanlarında 5 saat civarı ekran veriyordu.

• oguzforvandetta O kullanıcısına yanıt
    Benim de çabuk bitiyor hocam.

Yeni küçük güncelleme geldi

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege_NL -- 1 Mart 2018; 11:55:21 >
  • Merhaba arkadaşlar 1100Tl ye imei atılmış S6 Edge+ alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: LaToZaR

Merhaba arkadaşlar,
    Cihazın silver rengini satmayı düşünen varmı acaba ?

Ben satiyorum teknosadan almistim silver

• Valla hocam aldigimdan beri cabuk bitiyor normali bu bence sirf o yuzden note 8 almadim

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzforvandetta

quote:

Orijinalden alıntı: LaToZaR

Merhaba arkadaşlar,
    Cihazın silver rengini satmayı düşünen varmı acaba ?

Ben satiyorum teknosadan almistim silver

S8 plus aldım dostum temiz cihaz bulamadım o zamanlar bende yeni model alıyım dedim.
  • Arkadaşlar cihazı yeni aldım. Yalnız bie şikayetim var. Dokunmatik çok hassas işaretleme, beğenme yapmak isterken bile ekran kayıyor. Bu normal mi ? Kalibrasyon programları kullandım ama etkisi olmadı. Yardim edecek olan var mı!

• Arkadaşlar nerdeyse günde 3 kez şarj ediyorum üstelik oyun oynamıyorum ona rağmen durum bu. valla bıktım bu telefondan. Batarya alsam durum değişir mi. Birde orjinal alabileceğim bir yer varmıdır.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.