Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.311
Cevap
38
Favori
79.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler samsung s6 edge plus(g928fxxu2aoj5) için android 6.0 yada 7.0 güncellemesi yapılabilir mi?
    SmartSwitch ile denedim ama olmadı.
  • Merhabalar. Bu cihaz hala alınır mı.? 1350 ekranı bataryası sıfırlanmış cihaz var. Siyah 32 lik. Güzel bi cihaz hoşuma gidiyo. Ama kararsızım. Bu deep sleep sorununun dışında ve şarj problemi dışında kronik bişey var mı.?Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Le Chifre kullanıcısına yanıt
    Samsung'un en sağlam, sorunsuz ve hala karizmasından bi şey kaybetmemiş ender telefonudur, S6 Edge plus..
  • Arkadaşlar smartswitch ile tel lollipop sürümündeyken yedek almıştım tel şimdi nougat oldu acaba lollipopdayken aldığım yedeği atabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metalmen M kullanıcısına yanıt
    Atarsınız tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: EniqmaticTr

Atarsınız tabi ki.

Teşekkürler geri yükledim
  • slm arkadaslar elimde bir adet sm-g928f kodlu cihaz var suan 7.0 kurulu fakat ag kayıtlı degil die hata veriyor ne yaptıysam olmadı smart swcith uzerinden guncellemeyede çalıştım olmadı kurtarma modda olmadı stok 6.0 rom bulamadım bir turlu yardımcı olabilecek birileri varmı tesekkurler
  • Hocam sammobileden bulabilirsiniz romu.
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s6-edge/SM-G928F/
    Burda hocam romlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 2 Kasım 2017; 22:13:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzforvandetta

Bu islemi tam olarak nasil yapiyoruz acaba?

Önemli: Telefon sıfırladıktan sonra kurulum ekranında sistem telefonu sıfırlamadan önceki google play hesabınızı ve şifresini girmenizi isteyecek. Sıfırlamadan önce bu bilgileri bildiğinizden emin olun. Emin olduktan sonra aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

1-Telefon kapalıyken Samsung yazısı gelene kadar Ses Artırma + Ana menü + Power tuşuna aynı anda basılı tutun.
    2-Samsung yazısı gelince bırakın.
    3-Ekrana yazılar gelene kadar bekleyin.
    4-Recovery bölümü ekrana gelecektir. Link
    5-Bu menüde ses açma ve ses kısma tuşları yukarı/aşağı gitme işlevini, power tuşu "enter" işlevini gerçekleştirir.
    6-Buradan önce Wipe data/factory reset yazısının üzerine gelip power tuşuna basın. Ardından tekrar onaylayın.
    7-İşlem bitikten sonra ana Recovery penceresine yönlendirileceksiniz.
    8-Bu menüden daha sonra Wipe cache partition üzerine gelip power tuşuna basın, ardından tekrar onaylayın.
    9-İşlemler tamamlandıktan sonra Recovery penceresinden Reboot system now yazısının üzerine gelip power tuşuna basın telefon baştan başlayacaktır.
    10-İşlemler bu kadar.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    hocamm oluyodaa busefer ag kyitlii degil olyi cikiyii yanii modem flash olaylarimi tam bilmiyorimm ama hat gormuyoo

• yeni güncelleme geldi ne işe yarıyor

• Güvenlik güncellemesi yeni birsey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Güvenlik güncellemesi yeni birsey yok.

teşekkür ederim saygılar
  • Merhaba arkadaşlar,
    Cihazın silver rengini satmayı düşünen varmı acaba ?
  • Merhaba arkadaşlar s6 esge plus cihazıma root atmak istiyorum stabil ve güzel bir room var mı?kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum şimdiden sağolun

• Selamlar hayırlı günler herkese. Telefonu aldığımdan bu yana format atmadım. Artık son zamanlarda yavaşlamaya başladı ve kasma durumları söz konusu.

Bütün verileri nasıl yedekleyebilirim ? Veri kaybı olmaksızın.

ve fabrika ayarlarına mı döndürmeliyim? Önerileriniz nelerdir?
  • Bütün verileri yedeklemek istiyorsan samsung kies i indir telefonu pcye bağla yedekle ama şunu söyliyeyim bütün verileri yedeklersen sana yine sıkıntı çıkaracaktır

Fabrika ayarına dönmen pek birşey değiştirmez

Hard format atarsan daha iyi olur telefon daha ilk günkü gibi olur ama dediğim gibi uygulamaları bütün dosyaları yedekleyip tekrar geri atarsan yine aynı sorunlarla karşılaşabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: kabas123

Bütün verileri yedeklemek istiyorsan samsung kies i indir telefonu pcye bağla yedekle ama şunu söyliyeyim bütün verileri yedeklersen sana yine sıkıntı çıkaracaktır

Fabrika ayarına dönmen pek birşey değiştirmez

Hard format atarsan daha iyi olur telefon daha ilk günkü gibi olur ama dediğim gibi uygulamaları bütün dosyaları yedekleyip tekrar geri atarsan yine aynı sorunlarla karşılaşabilirsin

peki hard formattan sonra sıkıntı çıkmaması için ne yapmalıyım? nedir önerin?

yedekleri geri atmaktan kastım kullandığım uygulamalar vb. fotoları falan hepsini atmasamda olur. uygulamalar daha önemli benim için. özellikle sık kullandıklarım.
  • Hepsiburada pinti mağazasında 1849 liraya düşmüş. Bu fiyata tavsiye eder misiniz? Satıştaki model 2015 de çıkan modelle aynı mı yoksa değişklik yaplıdı mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s6-edge-plus-ithalatci-garantili-p-TELCEPSAMS6GR-S32?magaza=P%C4%B0NT%C4%B0&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.16.8

• quote:

Orijinalden alıntı: subotey

Hepsiburada pinti mağazasında 1849 liraya düşmüş. Bu fiyata tavsiye eder misiniz? Satıştaki model 2015 de çıkan modelle aynı mı yoksa değişklik yaplıdı mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s6-edge-plus-ithalatci-garantili-p-TELCEPSAMS6GR-S32?magaza=P%C4%B0NT%C4%B0&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.16.8

Ben bu cihazın hala sıfır olarak üretildiğini düşünmüyorum açıkçası..stoklarda kalan ürünlerdir bunlar..bence gerek yok..o paralara yeni nesil düşük nm işlemcili cihazlar daha mantıklı olacaktır..illaki amiral gemisi olması şart değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4CF12F62C -- 8 Aralık 2017; 1:30:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.