Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ng1 ve ng2 stock romlarda oluyor biz son güncellemeyi yükelyince ng3 oldu yani şu anlık kuramıyoruz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahsen346

Hocam ng1 ve ng2 stock romlarda oluyor biz son güncellemeyi yükelyince ng3 oldu yani şu anlık kuramıyoruz herhalde

Üç güncelleme aldı mı cihaz yaw?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    Ben geçen hafta aldım 3 tane güncelleme yapmıştım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Arkadaşlar cihazı suya sokan oldu mu? Olduysa bozulan oldu mu?

Ben 3-4 kere soktum en son yarim saat once 1 metreye kadar havuzda 10-15dk resim-video cektim. Telwfonu cikarinca kapagini cikarip su gecirmeyen bantin disinda kalan yerleri kurluyorum ve hoparlordeki su buharlasana kadar bekliyorum bi problem yasamadim. Fakat her ne kadar yedek batarya standim oldugu icin usb kapagini acip kapatmasam bile orasi yalama olcakta su alicakmis gibi bi korku yaratiyor insanda. Suya sokmadan iyice kapagin kapandigindan emin olun

Cevap için teşekkürler :) dokunmatik suda çalışmıyordur sanırsam. Video, fotoğraf kaydı nasıl yapıyorsunuz suyun içinde?

• Şarj kapağı kopmaya müsait gibi duruyor, koparan var mı

• Bugün yanlışlıkla telefonu düşürdüm hem de kötü düştü kılıf yoktu. Çizik bile yok

• quote:

quote:

quote:

Ben 3-4 kere soktum en son yarim saat once 1 metreye kadar havuzda 10-15dk resim-video cektim. Telwfonu cikarinca kapagini cikarip su gecirmeyen bantin disinda kalan yerleri kurluyorum ve hoparlordeki su buharlasana kadar bekliyorum bi problem yasamadim. Fakat her ne kadar yedek batarya standim oldugu icin usb kapagini acip kapatmasam bile orasi yalama olcakta su alicakmis gibi bi korku yaratiyor insanda. Suya sokmadan iyice kapagin kapandigindan emin olun

Cevap için teşekkürler :) dokunmatik suda çalışmıyordur sanırsam. Video, fotoğraf kaydı nasıl yapıyorsunuz suyun içinde?

Dokunmatik cok guzel calismadigi icin ses tuslariyla resim cekiyorum. Fakat suya soktugum için mi bilmiyorum ama telefon bozuldu galiba uzun sure ekran kapali kalinca telefon ne ses ne ekran tuşlara falan basinca hic teki vermiyor.baska telefondan arayinca caliyor ama telde yine tepki yok anca pili cikarip takmam lazim. Yazilimdal gibi duruyor wipe oncesi tavsiyeniz varmidir

• Dostum ben geliştirici seçeneklerini bulamadım, nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: junior1

quote:

Orijinalden alıntı: Non Pareil

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ Bana da biraz soluk gibi geldi.

Fotoğraflar HDR açık, otomatik modda çekildi.

İyi bayramlar

Not: Ben bunları upload ederken kaliteleri biraz düşmüş, S5'in ekranında çok net gözüküyor.

Sizin telefonunuzun ekranında bir problem olabilir, Ayarlar Ekran Ekran Tonunu Otomatik Ayarla kapatılırsa daha güzel gösterebilir.

Hayırlı bayramlar
    Hocam benim çektiğim fotolar bana çok karıncali gibi geliyor.sanki iso yu çok artırmış gibi bir görüntü var. Sabah çekimlerinde de yaklaşık boyle bir durum var.
    Sizinkiler benimkine göre iyi gibi geldi.
    Ön kamera aşırı kötü bence. Sizde durum nasıl?
    Kamerada bir aksilik olup olmadığını nasıl anlayabiliriz. Daha önce pratikte fazla telefon tecrübem olmadi

Gece çekimlerinde ISO 200'e alınırsa ve flaş açılırsa kumlanma sorunu ortadan kalkar.
    Ön kamera ise bence 2 mp'den daha iyi çekiyor. Ancak gece çekimlerinde başarısız olduğu doğru. Lensini iyi koymuş olmalılar ki 2 mp den iyi.
    Birkaç fotoğraf çekip yollarsanız anlayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Dostum ben geliştirici seçeneklerini bulamadım, nerede?

Ayarlar cihaz hakkında bölümünden yapım numarasına 8 kez tıklarsanız geliştirici seçenekleri açılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Non Pareil

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Dostum ben geliştirici seçeneklerini bulamadım, nerede?

Ayarlar cihaz hakkında bölümünden yapım numarasına 8 kez tıklarsanız geliştirici seçenekleri açılır.

Epey bir kurcalayınca bulabildim ama yine de sağol.

• Use Dalvik use Art arasındaki farkı özet geçecek arkadaşlar aranıyor.

• quote:

Ben attım hocam bişey olmuyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Dokunmatik cok guzel calismadigi icin ses tuslariyla resim cekiyorum. Fakat suya soktugum için mi bilmiyorum ama telefon bozuldu galiba uzun sure ekran kapali kalinca telefon ne ses ne ekran tuşlara falan basinca hic teki vermiyor.baska telefondan arayinca caliyor ama telde yine tepki yok anca pili cikarip takmam lazim. Yazilimdal gibi duruyor wipe oncesi tavsiyeniz varmidir

Demem böyle sorunlar olabiliyor. Daha önce ace 2 kullandım ve androiddrn soğudum. Şimdi iphone kullanıyorum ama s5 almayı düşünüyorum

• uzun sure ekran kapali kalinca telefon ne ses ne ekran tuşlara falan basinca hic teki vermiyor.baska telefondan arayinca caliyor ama telde yine tepki yok anca pili cikarip takmam lazim.wipe yaptim duzelmedi. Telefonun kulaklik bölgesine galiba su kacti ara sira kulaklik takili uyarisi veriyor.nr yapmami onerirsiniz ?

• arkadaşlar dün arkadaşımda gördüm telefonu inceleme fırsatı buldum bu sefer telefonun malzeme kalitesini sanki bi tık artırmış samsung daha tok duruyor telefon selefine göre. Rehbere beklemeden girdi nedendir bilmiyorum ama bu beni çok mutlu etti galiba note 2 varken çok takmıştım kafama (:
  • ART ye geçipye peformans artisi hisseden var mı

• Ben art geçtim ram kullanımı düştü ama bazı programlarda hata alınca yeniden delvik moduna döndüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xlarge

Ben art geçtim ram kullanımı düştü ama bazı programlarda hata alınca yeniden delvik moduna döndüm.

Hangi programlarda mesela

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.