Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Whatsapp ta donma olunca bende dönüş yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Whatsapp ta donma olunca bende dönüş yaptım.

Whatsapp i kullanmam ama bence telfonu yavaşlatti gibi rehbere tikladimgim anda açan telefon biren s3 e döndü kasmanin "k"si yok ama uygulamalari gec yukluyor

Birden dalvikten art ye gecerken cihaz dehset isindi sizdede oldumu

• Art ye geçerken ısınma oldu ve sanki uygulamarı açarken yavaşladı gibi telefon.Halbuki art daha hızlı açması için yapılmış bir sistem.Zaten art şu an test modundaymış.Belki ilerde düzelir.Ben dalvike geri dönücem.

• Art' ye gecmeyin bence...Test amacli deneniyor su an, ileri de standart hale gelir ama Art' de cihazin cok isindigini gorursunuz, bazi uygulamalar da donmalar vs...Gerek yok maceraya...

• Çoğu program art için uyumsuz görünüyor şuan için art uygulama yüklemeyenler için güzel olabilir ama benim gibi 500 tane uygulama kurmuş birine yaramadı
  • 15 dakikada art ye geçirdigim telefonumu 3 dk da dalvike geçirdim.art gerçekten gereksiz.Arkadaşında dediği gibi maceraya gerek yok.Asphalt oyunu ağır çekim ilerliyordu.Kasıyordu telefon.By by art.

• quote:

Orijinalden alıntı: arthurexcalibur

15 dakikada art ye geçirdigim telefonumu 3 dk da dalvike geçirdim.art gerçekten gereksiz.Arkadaşında dediği gibi maceraya gerek yok.Asphalt oyunu ağır çekim ilerliyordu.Kasıyordu telefon.By by art.

google sanal makineden kurtulmak mı istiyor acaba ?
  • RapscallioN kullanıcısına yanıt
    Aynen benimde dikkatimi çekti :)
  • Telefonu yatay tutun ekrana sıkıca bastırinca esniyo mu beyler . Yada telefon Çerçeveye tam oturuyor mu ?

• Bilmiyorum benden başka sorunu yaşayan var mı anlam veremiyorum

Cihaz S5 Exynos.

Twitter da zaman tünelini yeniliyorum ama 2 saat 3 saat öncesinde takılıp kalıyor . Yeni twitler olmasına rağmen .

Ayarlardan girip twitter'ın veriyi sil diyorum sonra uygulamaya gelince güncelliyor . ama sonra son yer de kalıyor yeni gelen twitleri göremiyorum her seferin de bunu yapıyorum.

Telefonu kapattım açtım wipe yaptım format attım . programı sildim yükledim . mobil de denedim başka wifi denedim sonuç hep aynı . Var mıdır bilgisi olan acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bequite61

Telefonu yatay tutun ekrana sıkıca bastırinca esniyo mu beyler . Yada telefon Çerçeveye tam oturuyor mu ?

İstersen bir tankcı birliğine gidip tankın altına koyalım.
    Hiçbir problem bulamayınca esnemesinemi kafayı taktınız. Bütün telefonları zorlarsanız esner.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

Bilmiyorum benden başka sorunu yaşayan var mı anlam veremiyorum

Cihaz S5 Exynos.

Twitter da zaman tünelini yeniliyorum ama 2 saat 3 saat öncesinde takılıp kalıyor . Yeni twitler olmasına rağmen .

Ayarlardan girip twitter'ın veriyi sil diyorum sonra uygulamaya gelince güncelliyor . ama sonra son yer de kalıyor yeni gelen twitleri göremiyorum her seferin de bunu yapıyorum.

Telefonu kapattım açtım wipe yaptım format attım . programı sildim yükledim . mobil de denedim başka wifi denedim sonuç hep aynı . Var mıdır bilgisi olan acaba ?

Telefon ile alakasi yok twitter uygulamasi ile alakali

• quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Su android sistemi cikti basima bela bu nedir bilen var mi?

Sizin gibi ben de cok problem yaptim bu Android sistemi. Yabanci forumlardan okudugum kadariyla kitkat isletim sistemindeki bir "bug" yuzunden bazi telefonlarda asiri batarya kullanimina yol aciyormus. Guncelleme ile giderilmesi bekleniyor.

Yabanci forumlarda batarya ful sarjdan sonra 4 gune kadar gittigini soyleyenler var. Ayrintisini gormedim ama sanirim geceleri ultra battery saving mode'a aliyorlar. Gunuzleri ihtiyac duyduklarinda yalnizca wifi/3g/4g yi aciyorlar. eszamanlama surekli kapali. surekli batarya tasarruf modunda kullaniyolar vs.

Gunde ortalama 1 saatin uzerinde telefon gorusmesi yapiyorum. 2-3 saat ekran acik kaliyor. Emailleri surekli kontrol edebilmek icin es zamanlama ve wifi/3g acik. Tam sarjla alinca sabah 14-15 saat sonra eve dondugumde %30-40 civarinda batarya kalmis oluyor genelde. Bu da bana yeterli geliyor ama eger bahsedilen kitkat problemi guncellemeyle cozulurse eger cok daha iyi olur tabii :)

Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Non Pareil

Şarj kapağı kopmaya müsait gibi duruyor, koparan var mı

Benimki 3-4 hafta önce koptu Ama takılıyor yani sorun olmuyor. Sadece şarj ederken çıkarttığınızda kaybetmemek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Telefonu yatay tutun ekrana sıkıca bastırinca esniyo mu beyler . Yada telefon Çerçeveye tam oturuyor mu ?

Hiçbir problem bulamayınca esnemesinemi kafayı taktınız. Bütün telefonları zorlarsanız esner.

Yatay bakınca bi köşe daha yukarda gibi duruyor bu sadece bende mi var başkalarında da var mı merak ediyorum .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Yatay bakınca bi köşe daha yukarda gibi duruyor bu sadece bende mi var başkalarında da var mı merak ediyorum .

Nelerle uğraşıyorsunuz :)

• Toz gecirmez dedik, kamerada bir sey cikti. Disaridan kameranin uzerinde gozuken bir sey yok. Ancak her fotografta, fotografin ayni yerinde bir parca var. Disaridan silmeye olabilecek bir sey degil. Kucuk bir nokta anca rahatsiz ediyor. Bu konuda ne yapabilirim? Servise gonderme sebebi midir sizce? (Mobil surumde telefonumdan fotograf ekleyemiyorum sanirim dogru mu?)

• Çözümü hakkında bilginiz düşünceniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: löpçük

Toz gecirmez dedik, kamerada bir sey cikti. Disaridan kameranin uzerinde gozuken bir sey yok. Ancak her fotografta, fotografin ayni yerinde bir parca var. Disaridan silmeye olabilecek bir sey degil. Kucuk bir nokta anca rahatsiz ediyor. Bu konuda ne yapabilirim? Servise gonderme sebebi midir sizce? (Mobil surumde telefonumdan fotograf ekleyemiyorum sanirim dogru mu?)

Bende mobildeyim resim ekleyemiyorum ama resmi "hizli resim" isimli siteye upload edip buraya link atarsaniz yardimci olabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

Çözümü hakkında bilginiz düşünceniz var mı ?

Neyi cozumu yukari arkadasim bahsettigi kameraya toz girme sorunumu

Bence kamerada birsey yok kamera tıpkı kulaklik girisi gibi kendinden korumali toz girecegini sanmiyorum resim gelmeden emin olamayiz

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.