Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Konu için çok erken olmuş hocam, en azından büyük bi siteden sızıntı tarzı bişey gelseydi de öyle oluşsaydı. Biraz ana konuyu açalım hemen şeyi gibi olmuş ama neyse tabii burası bir forum..

Görsellerin zaten gerçeğe yakın olmadığını ve bazılarının da eski olduğunu farketmişsinizdir ancak özellikler mantıklı batarya biraz yüksek kaçtı bana. Kamerada yine OIS olmayacağı yönünde hararetli tartışmalar mevcut. Samsung yine işlemciye ram'e yüklenecek üstüne 8 çekirdeği de aktif kullanıma sunarsa ne batarya dayanır ona ne plastik ne deri...

Adamlar işte bu ısınma ve güç çekimi yüzünden 14nm fabrikasyon sürecine geçiyorlar daha az ısı ve daha az güç çekecek bataryadan....
    ARM'ın Cortex-A53 ve A57 çekirdeklerini temel alacak bu yongaseti Exynos 5420 yongasetinden iki kat daha fazla performans sunacak, ancak yarı yarıya daha az enerji tüketecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Konu için çok erken olmuş hocam, en azından büyük bi siteden sızıntı tarzı bişey gelseydi de öyle oluşsaydı. Biraz ana konuyu açalım hemen şeyi gibi olmuş ama neyse tabii burası bir forum..

Görsellerin zaten gerçeğe yakın olmadığını ve bazılarının da eski olduğunu farketmişsinizdir ancak özellikler mantıklı batarya biraz yüksek kaçtı bana. Kamerada yine OIS olmayacağı yönünde hararetli tartışmalar mevcut. Samsung yine işlemciye ram'e yüklenecek üstüne 8 çekirdeği de aktif kullanıma sunarsa ne batarya dayanır ona ne plastik ne deri...

Adamlar işte bu ısınma ve güç çekimi yüzünden 14nm fabrikasyon sürecine geçiyorlar daha az ısı ve daha az güç çekecek bataryadan....
    ARM'ın Cortex-A53 ve A57 çekirdeklerini temel alacak bu yongaseti Exynos 5420 yongasetinden iki kat daha fazla performans sunacak, ancak yarı yarıya daha az enerji tüketecek.

Çözünürlük artacağı için performans hayaliniz yalan olacaktır.

• Note4 bekliyorum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

Note4 bekliyorum bende

o zaman burda bekleme....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 13 Kasım 2013; 12:56:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 1.5 Yıldır iphone 4 kullanıyorum aslında telefonu yenilemeyi düşünüyordum.G2 ile S4 arasında kalmıştım hafiftende G2 ye doğru gidiyordum ancak arkadaşım ocak ta s5 tanıtılacak onu bekle istersen demişti

Bekleyeyim bakayım nasıl bir cihaz çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

1.5 Yıldır iphone 4 kullanıyorum aslında telefonu yenilemeyi düşünüyordum.G2 ile S4 arasında kalmıştım hafiftende G2 ye doğru gidiyordum ancak arkadaşım ocak ta s5 tanıtılacak onu bekle istersen demişti

Bekleyeyim bakayım nasıl bir cihaz çıkacak

Vallahi kardeşim ben s4ü kullandım güzel telefondu lakin soğuttular. G2 güzel telefon lakin s4ün tasarımı ondan daha hoş duruyor bence, bide şu home tuşunu seviyorum telefonda. Htc sony ve lg dokunmatik hale getirdi. Birde çıkarılamaz pil ve hafıza kartı takılmaması sanki özgürlüğümü kısıtlıyorlar gibi geliyor.....
  • Sizca S5 direk Xperia z serisi gibi direk suya, çamura ve toza karşı dayanıklı yani
    IP67 sertifikasına sahip olarak gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 15 Kasım 2013; 13:28:14 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • "Samsung geliştirdiği ekran teknolojilerini ilk olarak Galaxy S amiral gemi modellerinde kullandığı için 5 inçlik 2K AMOLED panellerin Galaxy S5 modelinde karşımıza çıkması ihtimali artıyor. Bununla birlikte Galaxy Note 4 modelinde de 5.9 inçlik 2K AMOLED panelin bizi karşılaması muhtemel. "

Diye bir haber var fakat anlamadığım 2K'nın neye faydası var telefonu kasmaktan başka acaba?
  • S5'e ait olduğu söylenen bu arka kapak hakkında ne düşünüyorsunuz?

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

[simage]www.andronova.net/wp-content/uploads/2013/11/Samsung-Galaxy-S5-Cadre-02.jpg[/simage]

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

• yalnız I9600 değil I9700 ismiyle çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecivicivogke

yalnız I9600 değil I9700 ismiyle çıkacak

Kardeşim bu adamlar 4ü uğursuz saydıkları için 9300 den 9500e atlatdılar da senin gibi oltalayanlarıda hesaba katmışlardır herhalde....
  • daimbey kullanıcısına yanıt
    S2 den s3 e geciste neyi ugursuz saydilar? (9100-9300)

• quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

quote:

Orijinalden alıntı: ecivicivogke

yalnız I9600 değil I9700 ismiyle çıkacak

Kardeşim bu adamlar 4ü uğursuz saydıkları için 9300 den 9500e atlatdılar da senin gibi oltalayanlarıda hesaba katmışlardır herhalde....

Üzgünüm öyle değil tüm s modelleri arasında 200 fark var

• S i9000, S2 i9100 gibi mi mesela? 4 uğursuz anladık da o zaman S"4" nedir? Model numarasından önce düşünülecek, istenecek, tartışılacak daha çok şey var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

S2 den s3 e geciste neyi ugursuz saydilar? (9100-9300)

Bişeyi uğursuz saymadılar çünkü i9200 de bir seri ama güncel başka bir seri (galaxy mega 6.3 serisi) ve bu i92xx li serinin içinde çinli note da var s2 lte de var hatta s4 active bile var. Ama i94XX diye bir seri hiç yok, Bide zaten onlar için telefonun fabrika kodu önemli. Gt serisinde bir tane 4 gösterin biraz şaşırayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 23 Kasım 2013; 21:27:52 >
  • daimbey kullanıcısına yanıt
    Kisaca 9600 olcagida belli degil yani. Mega serisi yoktu zaten s3 ciktiginda yani s5 9700 de olabilir 9600 de ama bu niye onemli orasida ayri konu ne zaman cikicagi bile belli olmayan bi telefon sonucta

• otlansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

Kisaca 9600 olcagida belli degil yani. Mega serisi yoktu zaten s3 ciktiginda yani s5 9700 de olabilir 9600 de ama bu niye onemli orasida ayri konu ne zaman cikicagi bile belli olmayan bi telefon sonucta

Kardeşim 9600 olacak diye iddia etmedim sadece korelilerin kod numarasında 4 kullanmadıklarında bir iddaam oldu ve bu önemlide değil zaten, ben gelecek telefon hakkında konuşalım, muhabbet edelim hemde sızıntıları paylaşalım diye bir konu açtım. Amacım kimseyle kaşık yarıştırmak değil zaten. Benim gibi s5 bekleyen varsa onlarla hoş bir sohbet etmek, gelecek telefonun olası özelliklerini tartışmak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anus Destroyer

otlansın

Anlaşılmadı....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.