Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android'in en buyuk eksisi, google play store!! Gercektn rezil durumdA. App Store ise gercekten kaliteli..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MÜJDE! AnyBalance Türkçe test sürümü hazır.
    Türkçe sürümünü ana konumuzdan indirebilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/m_83193736/f_//tm.htm#83193736

Türkçe sürüm hakkında mutlaka, ama mutlaka pozitif ve negatif her türlü cevabınızı bekliyorum. Bu yorumların doğrultusunda Google Play markete eklemeyi yapacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey

Android'in en buyuk eksisi, google play store!! Gercektn rezil durumdA. App Store ise gercekten kaliteli..

Evet dediğin doğru kardeş ama appstore bir program 10 usd ise playstore 1,99 usd adamlar para kazanamayız düşüncesiyle pek kaliteli program yapmıyorlar. Bunda en büyük handikaplarda biride bir program ismini google'a yazıp sonuna full yazdın mı program o saniye elinde oluyor. Y ani arak çok. Bu güzel ama program yazanlar en güzel programlarını apple için yazıyorlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

http://www.gercekgundem.com/bilim-teknoloji/2072/galaxy-s5ten-bomba-haberler

Bu gerçekten güzel bir haber aslında. İnşallah 14nm ile s4teki ve note3 teki ısınmalar tarihe karışır gider tabiki yazılımı da oturturlarsa. zaten bataryayı büyütecekleri yok en azından dizel gibi % 10 -15 pilden tasarruf edelim.

• Çıkacak olan s5 güvenlikte yine applela kaşık yarıştıracağa benziyor. Samsungun aldığı bir patent buna en büyük kanıt olsa gerek...

Patent bol ismini taşıyan bu patent telefon ekranının üst kısmında yer alan sensör göz bebeğinizi tarıyor...

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 28 Kasım 2013; 20:12:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

Çıkacak olan s5 güvenlikte yine applela kaşık yarıştıracağa benziyor. Samsungun aldığı bir patent buna en büyük kanıt olsa gerek...

Patent bol ismini taşıyan bu patent telefon ekranının üst kısmında yer alan sensör göz bebeğinizi tarıyor...

[simage]telefon ekranının üst kısmında yer alan sensör göz bebeğinizi tarıyor[/simage]

Abi valla öğrenciyim ne kadar gizli şeyim olabilir ki güvenlik açığını yok etmesi önemli tabi ama herkes için değil.

• Apple'ın Touch ID'si başarılı ve çok kullanışlı aynı rahatlıktaki kullanımı sağlayabilirmi bilmiyorum. Mesafe olayıda önemli telefonu açınca gözümüze belli oranda yaklaştıracaksak bu belli süre sonra sıkacaktır ve Touch ID kadar kullanışlı olmayacaktır. Bakalım nekadar geliştirecekler.
  • quote:

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2013/11/27/galaxy-s5-canavar-bir-batarya-ile-gelecek

inşallah doğru bir haberdir.

Kardeş bu gönül yokmu bu gönül herşeyi istiyor ama veren var mı yok.....
    Kardeş muhtemelen 3000 alt limit 3500 üst limit şeklinde gelir incelik yarışından dolayı bataryaya yer kalmıyor ama eğer yeni bir teknoloji ile kapasiteyi yükseltirlerse bişey diyemem. Yoksa şuan ki teknolojiyle kapasite büyüdükçe boyut büyümek zorunda..

LG'yede hakkını vermek lazımki ilk defa batarya konusunda samsungdan erken davrandı ve pil kutusunu daha verimli kullandı....

Eğer samsungta böyle bişey yaparsa atıyorum 2600mahlık pil kasasına 2800mah sıkıştırabilir.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 29 Kasım 2013; 1:00:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: atp96

Diğer firmalar dünya telefonunu yapsada bizim insanlar yine gidip samsung artık en iyi samsung gibi bir düşünce var sen ben bu forumdakiler neyin ne olduğunu biliyor ama diğer insanlar "anaa galaxy s5 çıkmış vay be telefona bak" diyor samsung un bir imajı var s5 in karşısına çok güzel bir telefon çıksa yine de samsung s5 tercih edilir artık insanlar telefona değil üstünde yazan markaya para veriyor

çok doğru bi yorum yapmışın katılıyorum
  • quote:

quote:

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2013/11/27/galaxy-s5-canavar-bir-batarya-ile-gelecek

Kardeş muhtemelen 3000 alt limit 3500 üst limit şeklinde gelir incelik yarışından dolayı bataryaya yer kalmıyor ama eğer yeni bir teknoloji ile kapasiteyi yükseltirlerse bişey diyemem. Yoksa şuan ki teknolojiyle kapasite büyüdükçe boyut büyümek zorunda..

LG'yede hakkını vermek lazımki ilk defa batarya konusunda samsungdan erken davrandı ve pil kutusunu daha verimli kullandı....

Eğer samsungta böyle bişey yaparsa atıyorum 2600mahlık pil kasasına 2800mah sıkıştırabilir.....

S5 bekleyenler nedir?
    Konu açmak için açmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Consciousness

quote:

quote:

S5 bekleyenler nedir?
    Konu açmak için açmayın

Kardeşim konu açmak için açılır kapatmak için açılmaz zaten.....
    Konu açmak ne demek bişeyi tartışmak değil mi ? Sen görmezden gel ve konuya girme o zaman.... Alıntı yaptığın şeyde görüyorsun fikir beyan ediyoruz, paylaşım yapıyoruz.
    s5i isteriz de isteriz demiyoruz her mesajımızda.. Kusura bakma yazdıklarıma sinirlenebilirsin ama sende beğenmiyorsan girmezsin....

• s5 in olası güvenlik unsuru retina tarayıcı ile ilgili ayrıntılı bir resim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 30 Kasım 2013; 16:19:35 >
  • Galaxy S5′te yer verilmesi beklenen teknik özellikler; 5-inç ekran, 64- bit Exynos işlemci, optik görüntü sabitleme teknolojisinden yoksun ancak 4K video kaydı gerçekleştiren 16MP çözünürlüklü arka kamera, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, TouchWiz kullanıcı arayüzünün yeni versiyonu, 3GB RAM ve 4.000mAh kapasiteli pil. Telefonda yer alacak pilin bu kapasitede olması durumunda en dikkat çeken özellik kuşkusuz pil kapasite olacaktır.

http://www.andronova.net/2013/11/28/ocak-ayinda-uretime-baslayacak-galaxy-s5in-iki-versiyonu-tanitilacak-galaxy-gear-2-de-yolda/

• S5 alinmaz. F serisi cikinca o alinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: azengin

S5 alinmaz. F serisi cikinca o alinir.

Tabiki sen almazsın hani araba misali kapıda s4 duruyor. Bende s4 almıştım ama telefondan soğuttular. yoksa ne beklemiştim s4'ü....

quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Galaxy S5′te yer verilmesi beklenen teknik özellikler; 5-inç ekran, 64- bit Exynos işlemci, optik görüntü sabitleme teknolojisinden yoksun ancak 4K video kaydı gerçekleştiren 16MP çözünürlüklü arka kamera, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, TouchWiz kullanıcı arayüzünün yeni versiyonu, 3GB RAM ve 4.000mAh kapasiteli pil. Telefonda yer alacak pilin bu kapasitede olması durumunda en dikkat çeken özellik kuşkusuz pil kapasite olacaktır.

http://www.andronova.net/2013/11/28/ocak-ayinda-uretime-baslayacak-galaxy-s5in-iki-versiyonu-tanitilacak-galaxy-gear-2-de-yolda/

2 si dışında diğer tahminler doğru olabilir ama sızan arka kapağa göre ekran 5.2 inç olacağı tahmin ediliyor ve sanmıyorum ki ekranı daha büyük ve 28nm fabrikasyon sürecindeki note 3'e 3200 koyan bir zihniyet s5'e 4000 mah koysun.

Adamlar s1--- 1500, s2------ 1800, s3-----2100, s4--- 2600 şeklinde gittiler. Şuanki pil teknolojisinde 4000 mahlık bir pil note 3'ün pilinden tamı tamına %25 büyük olması gerekir ki biliyorsunuz alan bakımından s4 ün arkası daha az yer kaplıyor. Ama tabi gönül istemez mi 4000 lik pil 14 nm düşük enerji çeken bir işlemci ve 2 güne dayanan bekleme süresi, tabi ki ister lakin biliyorsunuz üreticiler heleki samsung bunu asla yapmaz yani bütün güzellikleri birarada verip de milleti işte bunu alır 3-5 sene kullanırım dedirtmez çünkü telefon satıyor. Yani bir kavanoz değilde ağzına bir parmak bal çalar o kadar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 30 Kasım 2013; 16:34:55 >

• Bende bekleyenlerdenim

• quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

Bende bekleyenlerdenim

Eyvallh kardeş...Tamam da ama sanki bazı arkadaşların dükkanın önünü kapatıyoruz gibi sanki yok bekleme yapma yok erken diye konuşup duruyorlar.....
  • İkinci resimdeki telefonu bekliyorum :) bazı yerlerde S6 diye geçiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frape -- 3 Aralık 2013; 21:26:47 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.