Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frape

İkinci resimdeki telefonu bekliyorum :) bazı yerlerde S6 diye geçiyordu

İnşallah şekli şemali güzel bir telefon üretirler çünkü karşısında eski lg , htc ve sony yok. Hepsi gümbür gümbür geliyor......
  • quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

quote:

Orijinalden alıntı: frape

İkinci resimdeki telefonu bekliyorum :) bazı yerlerde S6 diye geçiyordu

İnşallah şekli şemali güzel bir telefon üretirler çünkü karşısında eski lg , htc ve sony yok. Hepsi gümbür gümbür geliyor......

Bence de, S6 nın videolarını falan görüp çok beğenmiştim bekleyelim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frape -- 4 Aralık 2013; 17:50:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy S5’e tek elle yönetim özelliği, peki nasıl oluyor arkadaşlar....

Yıllar geçtikçe akıllı telefonların ekranları da büyüyor ve bu da her geçen gün telefonun tek elle kullanımını zorlaştırıyor. Samsung bu sorunu Galaxy Note 3’e tek elle yönetim modu ekleyerek çözdü. Bu yolla kullanıcı sık kullandığı uygulamaları ekranın belirli bir yerinde toplayarak daha rahat erişim sağlıyor. Patent resimlerinde görünen de Samsung’un çıkarmaya hazırlandığı Galaxy S5 modelinde de bu özelliği kullanmayı düşündüğü.

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

Patent başvurusundan göründüğü üzere kullanıcı ekran arayüzünü parmağının ulaşabileceği noktalar üzerinden yeniden şekillendirebiliyor. Bu özelliğe ek olarak, kullanıcı ekranını enine ve boyuna istediği hatlarda şekillendirebiliyor yani istediğiniz kadar garip ekran şekilleri belirleyebileceksiniz. Arayüz öğeleri gibi ekrandaki ikonlarında çözünürlüğünü değiştirmeniz mümkün. Bu ilginç bir özellik ve Galaxy S5 deneyimini kişiselleştirerek daha keyifli hale getirebilir. Samsung eğer S4’den daha geniş bir ekran kullanmayı planlıyorsa bu özellik fazlasıyla işe yarayacak gibi görünüyor.

Garip şekillerde ekranlar oluşturmak mümkün arkadaşlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 4 Aralık 2013; 16:41:35 >

• Cihaz çok büyük ihtimalle 2K ekrana sahip olacak. S800 o ekrana yetse bile performansı bugünkü S800 lü cihazlar kadar iyi olamayacak. Exynos 64 bitlik işlemcide bu kadar yüksek çözünürlük ve yüksek değerdeki ppi yı doyurabilir mi tartışılır. 2K kullanmamaları tek isteğim şu an için.
  • Snapdragon 800de adreno 330 degil 420 var

• quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Snapdragon 800de adreno 330 degil 420 var

Hayır kardes 800 de 330, 805de 420 var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Pardon 805yazicaktim ilk sayfada snap805-adreno330 yazilmista

• Tahminleri genelde tutar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XYAĞMUR -- 4 Aralık 2013; 20:07:24 >
  • quote:

quote:

quote:

Pardon 805yazicaktim ilk sayfada snap805-adreno330 yazilmista

Haklısın kardeş öyleydi düzelttim lakin sd 805 3. çeyrekte çıkacakmış o yüzden lte versiyon büyük ihtimal lg yi, note 3'ü ve sonyi 8-9 ay geriden takip ederek sd 800 olarak gelmesi muhtemel.....

• Galaxy S5′te Metal Kasa Kullanımı Neredeyse Kesinleşti! (Kaynak android authority sitesi)

Ocak ayında üretime başlaması beklenen cihazın hem metal hem de plastik versiyonun üretileceği de gelen bilgiler arasında. Japon kaynaklı EMSOnes sitesinde yer alan haber ise metal kasa kullanımı iddiaları güçlü kılıyor. Siteye göre Samsung’un Galaxy S5′te kesinlik metal kasa kullanacak ve gerekli tedariki ise Tayvanlı üretici Catcher Technologies‘den sağlayacak. Söz konusu şirket aynı zamanda iPad tabletler için Apple’a kasa tedariki sağlıyor.

Catcher Technologies’nin bu ay içerisinde Galaxy S5 için 10 ila 30 milyon arasında metal kasa üreteceği bildiriliyor. Samsung tedarik noktasında oluşabilecek sorunların önüne geçmek için Çinli BYD ve Tayvanlı Jo Teng şirketlerini ikincil tedarikçiler olarak güvence altına alınmıştır.

Metal gövdeli Galaxy S5 sizce nasıl olur arkadaşlar????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 5 Aralık 2013; 8:23:15 >

• alüminyum kasa gelebilir diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

alüminyum kasa gelebilir diye düşünüyorum...

Büyük ihtimalle kardeş ama bu sefer de pilin çıkabilir olması tehlikeye giriyor buda ayrı bir sorun....
    Pili yaparlarsa bi 3500- 4000 mah o zaman olur belki....
  • Evleaks tarafından sızdırılan yeni bilgilere göre ABD'li AT&T operatörü SM-G900A kod adlı bir Galaxy akıllı telefonunu test ediyor. Model ile ilgili tek bilgi ise yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahip olduğu.

Daha önce de SM-G900S ve SM-G900F kod adını taşıyan iki versiyon farklı benchmark sitelerinde ve log kayıtlarında ortaya çıktığı için cihazın Galaxy S5 olduğuna kesin gözüyle bakılıyor.
  • İsocelle (her pikseli birbirinden izole eden bir yapıya sahip ve böylece ışıktan daha çok foton elde edilerek sensöre aktarılması- buda düşük ışıkta çekim kalitesinin daha iyi olması anlamına geliyor) ois (optik görüntü sabitleyici) farkını gösteren bir görsel. Sizce isocell teknolojisi ois'in yokluğunu aratırmı?

• Takipteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Takipteyim

Eyvallah kardeş bizde olayın takipcisiyiz. Yalnız forum dumanaltı olmuş...
  • Zaman zaman gelen bilgilerden birisi:

http://www.andronova.net/2013/12/20/samsung-galaxy-s5in-donanim-ozellikleri-antutu-testinde-ortaya-cikti/

Bence s5 fhd kalsın, 2K'yı note 4'te versin daha büyük ekran olduğu için...

Sizce s5'in 2 k çözünürlükte çıkmamamsı sizi bir hayal kırıklığına uğratırmı?
  • 2K ile çıkmadığı beni çok fazla memnun eder. :) Cidden buna gerek var mı diye düşünüyorum. Bir yandan da 4K ekranlı akıllı telefonlar çıksın istiyorum ki belki ufacık ekranlı cihazlarda bile kullanılabilinen teknoloji için(2000-2500 fiyat aralığında ürünler) on binlerce lira istemenin saçma olduğunu görürler. ( tvlerden bahsediyorum:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence 2k bile fazla şuan lakin eğer şunu yaparlarsa ki esamesi bile okunmuyor şuan; ekran 2K olur çözünürlük değiştirme ayarı olur, oyunlarda hd'ye düşer. normalde fullhd kullanır fotoğraf filan görüntülerkende 2K'yı kullanırız diye düşünüyorum....

Ayrıca bu androide neden disk birleştirici özellik filsn eklemiyorlar?
  • 4gb ram s5 icin fazla bence yani ne kullaniyoz windows vistami oyle agir bir sistemmi var telefonda sacmalamislar mobil isletim sistemleri daha az sistem gereksinimine ihtiyac duymali ve daha stabil calismali ama android tabii ki ios kadar stabil olmadigi icin fazla sistem gereksinimlerine ihtiyac duyuyor sarjda cabasi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.