Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (946. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazınızı fabrika ayarlarına getirdiğinizde sıfırladıkdan sonra tüm güncellemeleri otomatik yükletiyormusunuz? sürekli hergün güncelliyor programları nedir bu? birşeyleri seçmekmi lazım gerekli gereksiz nedir anlıyamadım
  • bu güncelleme başıma dert oldu arkdaslar. güncelleme geldiginden beri telefonum durduk yere rest atıyor donuyor açılmıyor gün tusuna basılı tutuyorum. telefonla konsuurken felan rest atıyor. heryeri araştırdım çözemedim. güncelleme öncesi hiçbir sıkıntısı yoktu telefonun.güncelleme neden ters geldi veya eski sürümü tekrar mı yüklemem lazım bir akıl verin format atmak dısında ne yapabilirim. çalar saat bile çalışmıyor telefon donuyor ekran hiç açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sado94 -- 27 Aralık 2016; 5:49:8 >
  • sado94 S kullanıcısına yanıt
    hocam once 4.4.2 rom indirin bi rom denemesi yapin yine ayni yaparsa cwm programiyla telefonu iyice temizleyin ilk cikan yeni guncelleme gelmeyen romu kurun telefonu sifirladiktan sonra bu islemleri yapmadan once yedeginizi alin nasil sifirliceniz formda paylasildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mini değil herzaman normali makbuldür yada en azından benim için
  • Telefonun anakart yandi acaba yaptirsam mi ne kadara yaparlar bilgisi olan var mi

• Merhaba, Çok önemli bir sorunla karşı karşıyayım. Kısaca; Bir arkadaştan bana ''anakart kısa devre yaptı'' diyerek verilen telefonu diğer bi S4 mini anakartı ile değiştirdim. Telefonu açmayı denedim ama Samsung Galaxy S4 Mini(I9190) yazan yere gelip sürekli resetleniyor.

Download moda alıp orj. sürüm attım yine telefon başlamıyor. Samsung Galaxy S4 Mini(I9190) yazan yere gelip sürekli resetleniyor.Download modda sürüm atarken telefonda şunlar yazıyordu

Recovery moda almak için tş kombinasyonlarını uyguladığımda ise

Resimdeki yazılar ile karşılaşıyorum. Ve telefon yine kenddini resetleyip Samsung Galaxy S4 Mini(I9190) yazan yere gelip sürekli tekrarlıyor.

NE YAPABİLİRİM ?? NE ÖNERİRSİNİZ ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenuma12 -- 31 Aralık 2016; 4:34:57 >

• Arkadaşlar mrb. Telefonumun şarjı az gittiği için samsung teknik servisine gittim dun bendeki cihazın bataryası 4 pinli onlarda 3 pinli var fiyatı 45 tl. Dedim sorunum bataryadanmı test edebiliyormuyuz batarya testi yapalım dediler sonra bataryada bir sorun yok testten geçti cihazda bir sorun olabilir test ederiz ama tamir edemeyi cihaz yurt dışı olduğu için dediler. İ9195 cihaz modelim. Tereddütte kaldım batarya sağlam dediler alsam boşa gitmesin ditip almadan çıktım. Cihaz şarj fullken konuşmada 40 dakika bitiyor. Yada wifi den film izlerken 3 saatte bu normalmi bilmiyorum ama ilk zaman 2 güne kadar gidiyordu sonra birden boyle oldu telefonu sıfırladım fayda etmedi. .bir teknik servis arkadaşım batarya test edemezler format at duzelmesse sorun vataryasandır diyor. Özellikle telefonla 5 ,10 dakika arası görüşme yaparken çok aşırı ısınıyor cihaz. Ne dersiniz bu sorun hakkında
  • yokmu bilgisi olan yardımcı olabilecek bir arkadaş
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    hocam bu telefonda isinma sorunu sorunlu proplem cok isinirsa bataryayi cikar sogut patlarsa skinti verir ben cok isininca bataryayi cikartiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

hocam bu telefonda isinma sorunu sorunlu proplem cok isinirsa bataryayi cikar sogut patlarsa skinti verir ben cok isininca bataryayi cikartiyorum

yani 5 dakika konuşunca aşırı ısınıyormu konuşma esnasında?
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Hayır 5 dk için böyle bir ısınma söz konusu olmamalı bu telefon için

• 2 adet s4 mini kırılmaz cam, kutusundan çıkarılmamış, elimde mevcut. s4 yerine yanlışlıkla s4 mini için alınmış, satan kişi geri almıyor. İsteyen arkadaşlar bana mesaj atsın. Kargo ücreti karşılığı göndereceğim.
  • arkadaslar konusup yazan program varmi bizim tel icin tx yada world dosyasina yazi yazmak istiyorum varmi konusunca yazan program

• Gecen hafta telefon dondu ve batarya cıkarttım ondan sonra daha acılmadı tamıre goturdum eemc mı emc dıyolar o bozulmus yapılmıyomus çöp oldu telefon

• quote:

arkadaslar konusup yazan program varmi bizim tel icin tx yada world dosyasina yazi yazmak istiyorum varmi konusunca yazan program

Kendi klavyesi üzerindeki mikrofon tuşuna basıp konuşunca yazı yazıyor.

Ben çok kullandım onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

arkadaslar konusup yazan program varmi bizim tel icin tx yada world dosyasina yazi yazmak istiyorum varmi konusunca yazan program

Ben çok kullandım onu.

yok hocam ben world sayfası icinde arıyordum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Ben çok kullandım onu.

yok hocam ben world sayfası icinde arıyordum

Tam olarak anlamadım.
    Sen sesli olarak konuşacaksın, dediklerini word dosyasına yazı olarak yazacak.
    Eğer bu anladığım doğru ise dediğim şekilde zaten oluyor.

• Öner kullanıcısına yanıt
    aynen anladigin gibide hocam bos word sayfasi var suan konusma cubugu yok ne yapmam lazim

• quote:

aynen anladigin gibide hocam bos word sayfasi var suan konusma cubugu yok ne yapmam lazim

konuşma cubuğu klavye ayarlarında olmalı.
    Belki kapalıdır.
    Samsung klavye kullanıyorsan ayarlar simgesine tıklayıp (dişli çark gibi) ordan aktiflemen gerekebilir.
    Bende şu an S5 var ve boş word sayfası açıp "test kontrol" dedim, yazıyla test kontrol yazdı.
  • Öner kullanıcısına yanıt
    buldum hocam sym yazan yerin yanindaki simge secenegi seciliymis ustune basili tutunca microfon secenegi geldi saol hocam

• 
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.