Şimdi Ara

_.:SAMSUNG GALAXY S4 (I9500/I9505) ANAKONU:._ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
7
Favori
30.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa080

Arkadaşlar merhaba bugün 1650TL'ye garantili kayıtlı (orj samsung flip cover+ekran filmi dahil) aldım.

hayırlı olsun nerden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impressive

Uzerinde bulunan termometreyi s health disinda kullanabilecegimiz bir widget veya uygulama var mi ?

Weather Station ile kullanabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aminor.weatherstation&hl=tr

Ayrıca şu programda işinizi görecektir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opensignal.weathersignal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso2000 -- 19 Haziran 2013; 12:33:03 >

• Alan arkadaslar önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar root ve custom rom için bir konu oluşturuldu mu?

Root'suz hem kısıtlanmışlık gerçeği var hem de keyif vermiyor. Gereksiz birçok şey var ve hemen kaldırmak istiyorum. Bu konuda tecrübesi olan fikirlerini belirtirse memnun olurum.
  • Arkadaslar 3 gun once teknosadan aldigim galaxy s4 un orjinal sarj cihaziyla sarja taktindan kisa bi sure sonra pat die bi ses geldi hemen cikardim sarjdan yanik kokusuda vardi sonra baska yere taktigimda sarj etmedi yani sarj cihazi yandi baska sarj cihaziyla denedim sarj oldu simdi benim sorum ne yapabilirim teknosa yeni sarj cihazi verirmi telefon a bisey olmusmudur

• Merhaba arkadaslar,

Ilk ciktigi gunden beri Samsung Galaxy S kullaniyorum. Rom yukleye yukleye canim cikti diyebilirim. Son rom'u 5 aydir kullaniyorum, baslarda cok iyiydi ama son 1 aydir yine deli gibi lag olusmaya basladi S4 kullanan arkadaslar bilgi verebilir mi, lag olayi ne durumda S4'de? Acikcasi S4 almak istiyorum ama bu lag olayindan dolayi Iphone 5 almayi da dusunmuyor degilim. S4 ile lag sorunu yasayan var mi acaba su ana kadar?

Tesekkurler
  • Arkadaşlar daha önce soruldu ama mesajı bulamadım. s4 gelen mesajları e-posta olarak da yolluyor. Bunu nasıl engelleriz?
  • Crankboy C kullanıcısına yanıt
    Telefonun normal işleyişinde bir kasıntı yavaşlama hiç olmadı. Rehberi hemen geliyor. Yüklediğim tek oyun "Beach Buggy Blitz" . Yüksek ayarda hiç kasma olmadı. 20dk. kadar oynadım, telefon ısındı.
  • darel-x D kullanıcısına yanıt
    Bilgi icin tesekkur ederim, kac aydir kullaniyorsunuz telefonu sormam da sakinca yok ise? Biraz arastirdim bende bazi kisiler sorunlar yasamis olsa bile sanirim genel olarak calisma agirligi/lag sorunu yasayan kimse yok sanirim.
  • Telefonu 10 gündür kullanıyorum.
  • 60 gündür kullanıyorum telefonu herhangi bir sıkıntı yaşamadım zaten aldıktan 10 gün sonra bir güncelleme geldi daha da iyi oldu cihaz
  • Telefonda böyle yapılabilecek süper ilginç olaylar neler var :D
  • Arkadaşlar, bir tanıdığımın arkadaşı yurt dışından getirip uygun fiyata S4 satıyor. Ben de sipariş verdim kendisine. Fiyatı gerçekten çok uygun olacak. Ama kafamı kurcalıyor. Yurt dışından geldiği için bir sorun yaşar mıyım? Kayıtlı olacakmış telefon. Yine de konuyu bilmediğimden problem yaşar mıyım diye çekiniyorum. Sizlere danışmak istedim.
  • Dün telefonu sipariş verdim inşallah pişman olmam.
  • Telefonda ekran kapalıyken. Elimi üzerinde gezdirdiğimde mesaj ve cevapsız çağrı gibi bilgileri gösteriyor. Ben mesajıda, arayan kişinin kim olduğunu da dokunmadan görmek istiyorum. Bunu yapmanın bir yolu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impressive

Telefonda böyle yapılabilecek süper ilginç olaylar neler var :D

Süperden ziyade işimiz yarayacak programları bir araya toplayalım bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Açıkça kalınlaştırıyor ama çelik gibi sağlam bir koruma sağladığı da tartışılmaz düşürmedim ama düşürsemde bir şey olacağını sanmıyorum.

@tanreall

Müdürler bunu aldık diyelim de ekranı korumadıktan sonra arka kısmı koruma ne işimize yarayacak bizim, zaten aletin ekranı 200 euro.

Ben kapaklı modelden aldım ama ilerde daha sağlam bir koruma bulursam ona geçebilirim.
  • Bizden başka s4 alan yokmu yaw konu niye bu kadar cansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

Bizden başka s4 alan yokmu yaw konu niye bu kadar cansız.

Artık telefonlarda eskisi gibi sorunlar kalmadı gerçekten. Sırasıyla i900, i8000 ve wave aldım.. Hepsi içinde forumda yok programdir, yok rom dur, yok pil niye az gidiyor vs. vs. uğraşıp durmuştum baya.. Ama şimdi elimde s3 var ve bi kaç küçük sıkıntı dışında uğraştırmıyor insanı.. E böyle oluncada haliyle eskisi gibi forum olaylarına da pek gerek kalmıyor.. Benim tahminim bu.. (Sonuçta istisnalar olsada kural şöyle işliyor:sıkıntısı yoksa kimse gelip foruma bişey yazmaz )

• quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

Bizden başka s4 alan yokmu yaw konu niye bu kadar cansız.

Artık telefonlarda eskisi gibi sorunlar kalmadı gerçekten. Sırasıyla i900, i8000 ve wave aldım.. Hepsi içinde forumda yok programdir, yok rom dur, yok pil niye az gidiyor vs. vs. uğraşıp durmuştum baya.. Ama şimdi elimde s3 var ve bi kaç küçük sıkıntı dışında uğraştırmıyor insanı.. E böyle oluncada haliyle eskisi gibi forum olaylarına da pek gerek kalmıyor.. Benim tahminim bu.. (Sonuçta istisnalar olsada kural şöyle işliyor:sıkıntısı yoksa kimse gelip foruma bişey yazmaz )

S3 de hangi programları kullanıyorsun en çok ? veya hangilerini tavsiye edersin ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.